Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

    Първоначално публикуван от niki_86112576 Преглед на мнение
    Благодаря за информацията . Може ли да ми кажеш от каде да си сваля трак .
    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
    Ники, не мога с тоя аватар да се сетя кой си. Ако имаш профил във Фейсбук обади ми се там, ще ти дам трака, че тук с това ъплоудване ми е мъка
    Голямо реване вече.Тая дестинация е много скучна и безинтересна.Карането не доставя никакво удоволствие.Гората след Котел,Твърдица и Риш е паднала и дано да я очистят.
    Все пак дано някой да се сети да почерпи по една бира.Buzloja Emine.gdb

    Коментар


    • #32
      От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

      Джарта,едно цигане го хванали да краде в един супер и баща му го ударил на молба:Сакън не закачаите детето,дън гу убъркаме нещо!! За сефте му е!! Та и твоита работа!! Да не объркаме младите! Жоро,Адаша е от младите на Енина които са решили да се опитат да отидат до морето.Пожелавам им да успеят, ама в тоя пепелак и с тия нападали дървета???? Все пак нека опитат!! На луд кон широки ливади!!
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • #33
        От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

        Жоро, нова дата ще има ли, или засега още не е уточнено?
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #34
          От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

          Не е още, но ще има, Злати ! Навярно ще те уведомим своевременно, поне два дни преди състезанието
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #35
            От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

            Аз съм абониран за тая тема, ще разбера колкото и да криеш
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #36
              От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

              Колеги, тъй като денят окъся много и няма да може да се стигне от Шипка до Емине за един ден (в светлата му част), взехме решение само да отложим маршрута, но не и състезанието !
              Състезание ще има, пак ще е отборно и имаме идея вече за трасе. Ще го направим най-вероятно през месец Ноември, както всяка година досега и след него ще наградим призьорите от шампионата и от самото състезание.
              Името на състезанието също се променя в "Ἡρακλῆς" !
              Този Ἡρακλῆς е извършил 12 подвига ... я да видим кой пръв ще се досети, кой е световният ендуро шампион, чиито подвизи ще повторите следващия месец ?!?!
              Ще има отново задачки, закачки и веселби за всички участници и наблюдатели !

              Когато отгатнете името на героя, ще направим нова тема за състезанието, а тази да стои, тъй като догодина "Чесън и скариди" ЩЕ ИМА !!!
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #37
                От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                е Херкулес (на гръцки: Ἡρακλῆς – Hēraklēs) кой друг да е
                Some call it a hobby, we call it a way of life!
                Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                Коментар


                • #38
                  От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                  Аз пък не виждам нищо лошо в малко нощно каране.С напредъка на технологиите карането през нощта не е проблем.Дори марков "китаец" за 50-ина лева върши чудесна работа,а дори на батерии работи с часове.
                  offroad фен
                  1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                  TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                  Коментар


                  • #39
                    От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                    Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                    Аз пък не виждам нищо лошо в малко нощно каране.С напредъка на технологиите карането през нощта не е проблем.Дори марков "китаец" за 50-ина лева върши чудесна работа,а дори на батерии работи с часове.
                    Ние през деня не можем ти през нощес искаш,ама давайте поне ще е весело.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • #40
                      От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                      Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                      Аз пък не виждам нищо лошо в малко нощно каране.С напредъка на технологиите карането през нощта не е проблем.Дори марков "китаец" за 50-ина лева върши чудесна работа,а дори на батерии работи с часове.
                      Иди и тия "50-тина лева" ги обясни на габровкия клуб, така че да те разберат !
                      Съгласен съм, че моторите криво-ляво ще стигнат, но АТВ-тата ... и то в тийм ... На Кърнаре си говорихме и са скептично настроени.

                      -------------------------------
                      И като гледам вече, Ватко откри новата тема "Херкулес и 12-те CP-та" !
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #41
                        От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                        Аз съм този, който е най-скептично настроен и то най-вече по въпроса за организация на логистиката. Минавал съм не 1 път от село до телевизионната кула /знаете ги къде са/ и знам колко време е необходимо, а има вече и друг проблем, че няма къде да се зарежда по пътя, защото почти всички малки "селски" бензиностанции затвориха. На повечето "каручки" гарантирания пробег е 70 -100 км., безмислено е само за 1 преход да правиш допълнителни резервоари, а да носиш 10-20 л. бензин си е трудно и опасно.
                        Едната година тръгнахме по къси ръкави в края на юни, а на другия ден на връщане ни заваля сняг и повикахме камион да ни товари.

                        Представете си в 21 ч. се получи обаждане за свлякло се в дере АТВ в трудно достъпно за джип място.

                        Има и други, но е добре да се видим, за да говорим.

                        Все пак не забравяйте, че съм умерен оптимист.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #42
                          От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                          Иди и тия "50-тина лева" ги обясни на габровкия клуб, така че да те разберат !
                          Добре де,аз престанах а ти продължаваш.
                          Премълчах си за сума и твои издънки,ама ти не мирясваш.

                          П.П.Айде сега по темата да кажа че,миналата седмица ходихме до Котел.Мога да кажа че с мотор е проходимо.За АТВ според мен ще е проблем.
                          Преди Котел трябва да се разчисти има няколко дървета които няма да се минат с каруца.

                          Коментар


                          • #43
                            От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                            Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                            Добре де,аз престанах а ти продължаваш.
                            Премълчах си за сума и твои издънки,ама ти не мирясваш.

                            П.П.Айде сега по темата да кажа че,миналата седмица ходихме до Котел.Мога да кажа че с мотор е проходимо.За АТВ според мен ще е проблем.
                            Преди Котел трябва да се разчисти има няколко дървета които няма да се минат с каруца.

                            Около Ришкия проход пътеката все още не е изчистена и само ще си навлечем беля на главата, ако точно сега направим организирано мероприятие в тази посока.
                            Подкрепям Генчев, защото състезателния маршрут на някои места е усложнен спрямо стандартния и времето за преминаване няма да е никак малко !

                            ПП: Който нищо не прави, Джарта, само той е имунизиран срещу грешки, ама пък не си струва !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #44
                              От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                              Около Риш било непроходимо, местни заявиха, че след "ланшния снеголом" има много нападали дървета, които не са почистени.

                              Коментар


                              • #45
                                От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                                Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                                Около Риш било непроходимо, местни заявиха, че след "ланшния снеголом" има много нападали дървета, които не са почистени.
                                Споко, последно имаше един заебан багер там някъде. Може да се спи в него
                                offroad фен
                                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X