Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

    Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
    Нашият си е такъв по дефолт "Тюфлек Рейсинг"
    Вашият си е ТОП, не ви трябва да мислите ново име !
    Абе, някой може ли да ме отвори, как да си пусна мобилна версия на форума, защото искам да ви уведомявам на лайв, как върви състезанието, кой води и т.н. Не мога да вляза през телефона в акаунта си, не ми признава ника изобщо !
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

      Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
      Нашият си е такъв по дефолт "Тюфлек Рейсинг"
      ОК де , айде за Змея разбираемо.... На теб обаче в стил МАНЕКЕН-а нещо не се връзва. А спомняш ли си преди време имеша една снимка . . . . . . ФЮЛЕРА .
      Аз мислех нашия отбор да бъдем ТРИМАТА ГЛУПАЦИ че ви се връзваме на акъла. Но много хард каточели ми се стори.

      Благодаря за пожеланията бат.Деко. Малко съм притеснен със този КТМ ама докъдето стигне. Поне малак , ще го нарамя и продължавам. То голяма глупост тези моркови бе , вчера както си карам и падат чаркове от него. Свикнал съм с ЙОНИКА-та да си карам и да свиркам. Сега ще карам и ще се моля да не се разпада.
      Генчев , каноконлит и свински опашки ли бяхя сервизните инструменти за тази марка ? Ужассссс. То някои беше казал : КТМ е като казармата - Дърпаш се не щеш ама пак минаваш през него.
      ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
        Абе, някой може ли да ме отвори, как да си пусна мобилна версия на форума, защото искам да ви уведомявам на лайв, как върви състезанието, кой води и т.н. Не мога да вляза през телефона в акаунта си, не ми признава ника изобщо !
        Жоре,нали знаеш, че мотористите сме си тъпунгери ,и ако има някой който да знае това е или Ренди или Пачарозов.

        Коментар


        • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

          Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
          Жоре,нали знаеш, че мотористите сме си тъпунгери ,и ако има някой който да знае това е или Ренди или Пачарозов.
          Те ако се затруднят може да питаш Чичо ни Фър

          Коментар


          • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

            Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
            ... Малко съм притеснен със този КТМ ама докъдето стигне. Поне малак , ще го нарамя и продължавам. То голяма глупост тези моркови бе , вчера както си карам и падат чаркове от него. Свикнал съм с ЙОНИКА-та да си карам и да свиркам. Сега ще карам и ще се моля да не се разпада.
            Генчев , каноконлит и свински опашки ли бяхя сервизните инструменти за тази марка ? Ужассссс. То някои беше казал : КТМ е като казармата - Дърпаш се не щеш ама пак минаваш през него.
            Каноконлита не върши работа, не издържа на вибрации, а те при КТМ на високи обороти са такива ужасни, че не виждаш ГПС-а, а зъбите ти толкова финно тракат, че са самоизпиляват, затова е препоръчително да си напазаруваш: http://shopix.bg/протектори-за-уста
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
              Разбрах, че вече е съставен отбор "Чесън и скарида" - Мишо 69 (София) и Пламен Кунев (Варна). Бих препоръчал на Кокера и Тошко от Чирпан име на отбора "Опасните чекии", т.е ножове
              Да се подразбира ли че Мишо е "Чесъна" тъй де да си знаеме как да се обръщаме към него вече??? И ако ДА кой и къде го е чесъл и една скарида аджеба мое ли го начеша или нема му стигне, все таквиз въпроси. А и предвиди нещо за награден фонд, че като нищо мое му потребе адвокат кат се прибере, Ти направо му разтури семейството.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

                АматИОрите -Пачароза и Весо от Шумен.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

                  Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                  Вашият си е ТОП, не ви трябва да мислите ново име !
                  Абе, някой може ли да ме отвори, как да си пусна мобилна версия на форума, защото искам да ви уведомявам на лайв, как върви състезанието, кой води и т.н. Не мога да вляза през телефона в акаунта си, не ми признава ника изобщо !
                  Успях да влезна с wireless нет и сега това от телефона го пиша. Казах ти че съм влизал . Според мен проблема идва от 3 G-то
                  Beta 525 RR
                  Mercedes G 280 i
                  Toyota Hailux 3.0 TD
                  UAZ 452

                  Коментар


                  • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

                    Ако има някой мераклия да се вози на климатик и музика от страта до финала на първия етап , добре е дошъл при мен!
                    Но няма да се връщам че имам среща с Азис на The 1 в събота вечер , искал да ми изпее - айде на какаоо
                    Beta 525 RR
                    Mercedes G 280 i
                    Toyota Hailux 3.0 TD
                    UAZ 452

                    Коментар


                    • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

                      Тази вечер с Кокера имахме малка дискусия около името на техния отбор. Той протестира, че "Опасните чекии" не е достатъчно сериозно, като за Чирпанска околия и предложи "Касапите". Мисля, че доводите му са напълно разумни !

                      Успях да влезна с wireless нет и сега това от телефона го пиша. Казах ти че съм влизал . Според мен проблема идва от 3 G-то
                      Пейчо, де ще ти намираме wireless на Емона ?!
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • Това ще е най голямото състезание и с най много участници!

                        Моят отбор се отказа, но има още два дена и ще си търся някой друг.
                        Последно редактирано от Chinela; 11-07-13, 05:23.

                        Коментар


                        • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201



                          Грамотите за призьорите са готови, а парите и славата - в неделя вечер !

                          Имам една молба ! Рабрах, че много хора се канят да снимат по трасето и едновременно да са нещо като съпорт на някои отбори. АКо нямат идея къде да снимат, нека в петък вечер ми се обадят, за да ги напътя. Отделно мога да им кача и трака, за по-добро ориентиране.

                          Нека тези, които са от околните на Стара планина населени места и желаят да погледат и да поснимат ми се обадят също ! Дал съм вече координатите на интересни места на колеги от Твърдица и Елена. Преди Котел има няколко паднали дървета, които ще заслужават внимание ! Имам и техните координати !
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

                            Ако някой има въпроси относно състезанието, нека ми звъни след обяд, че ми се скапа мобилния, а най-добре е да изчака до довечера. След 16:00 ще съм при Ненката на Шипка.

                            Правя заявка за още един отбор - "Голям тенис", Цецо Богданов и Янчо Терзиев със трасекоординатор Магарето
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

                              Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                              ОК де , айде за Змея разбираемо.... На теб обаче в стил МАНЕКЕН-а нещо не се връзва. А спомняш ли си преди време имеша една снимка . . . . . . ФЮЛЕРА .
                              Аз мислех нашия отбор да бъдем ТРИМАТА ГЛУПАЦИ че ви се връзваме на акъла. Но много хард каточели ми се стори...
                              Комаровски, аз съм тюфлека, а Дидо - рацера. Понял ? Пък и да си тюфлек не е само състояние на тялото, а и на духа

                              П.П. Това с "тримата глупаци" щеше да ви пасне като ръкавица

                              Коментар


                              • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

                                АматИОрите сме готови за старт.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040681.JPG
Прегледи:1
Размер:159.8 КБ
ID:5501006
                                Последно редактирано от Pacharoza; 12-07-13, 10:31.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X