Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

    Първоначално публикуван от rashidov Преглед на мнение
    Здравейте колеги! Имам едно питане към вас. Въпроса ми не е свързан с някое състезание. Значи аз съм от село Ябланово, предполагам някои от вас са чували за това село намира се между Котел и Върбица някъде. Котел ми е на 27 км и Върбица някъде 20 незнам точно. Мислим и ние да почваме да правим такива по-големи маршрути като Върбица-Шипка, Котел-Ком, или Върбица-Люляково и т.н. обаче незнаем черните пътища. Търсих за тракове някаква информация, но не можах да намеря това, което искам. Някой може ли да ми обясни какво точно са тези тракове, какво представляват, от къде мога да ги тегля и да ги видя, бих се зарадвал ако някой ми обясни подробно. Благодаря предварително! И ако някой ден мислите да идвате по този край драскайте един ред... Поздрави! Ще чакам отговор ...
    А имаш ли GPS ? Това е най-важно !
    Ако имаш, ще ти пратя трака да си го качиш.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
      А имаш ли GPS ? Това е най-важно !
      Ако имаш, ще ти пратя трака да си го качиш.
      Нямам, но ще си купя. Точно това е проблема, че незнам какъв да си купя, в смисъл разбрах, че трябвали да са Гармин, но конкретни модели не можах да намеря. Някой може ли да ме насочи към някои модели , цени и от къде ноже да се купи. Поздрави!
      HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

      Коментар


      • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

        Garmin Zumo 550 , ogregon, montana което и да си избереш ще ти свърши работа, цената им е започва 400-1000.

        Коментар


        • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

          Първоначално публикуван от danchot Преглед на мнение
          Garmin Zumo 550 , ogregon, montana което и да си избереш ще ти свърши работа, цената им е започва 400-1000.

          Не давайте така съвети,ми ако реши да кара състезание.

          Това е от правилника.

          Навигиране:
          За да има класиране за BG-X Endruro Championship, всеки състезател трябва да е снабден с GPS на фирмата "Garmin". GPS не е задължителен, ако състезанието се провжда по късо, затворено трасе и при провеждането на т.н. Ендурокрос.
          Организаторът си запазва правото, за неговото състезание сам да определя условията за провеждане, но резултатите на състезателите без GPS ще важат само за това състезание !
          Препоръка към състезателите: На състезателите, които тепърва ще закупуват GPS приемник за ендуро се препоръчва да избягват марките "Zumo" и "Nuvi".
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 201

            Извинявам се ПРАВ СИ ! Грешка от моя страна не се замислих .

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X