Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Шипка до Емине - 13 и 14 юли 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

    Я първо наЕрзберг, пък после ще го мислим....
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • #17
      От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
      В събота и неделя карах между Кръстец и Прохода на Републиката. Има места, където е невъзможно да се мине ! Паднали дървета - декари !
      Ще видя как стои въпросът към Котел, но предполагам, че ще е същото. Направих обходи, но много от маршрута се променя и губи атрактивността си.
      Ако не стане за сега, ще опитаме отново наесен !
      Tрудно много,времето няма да позволи,май е по мъдро решение за наесен.

      Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
      Жоре, няма ли черни братя да изчистят нападалото
      Няма нито практическа,нито теоретическа възможност.Това са минимум 200км а има и места където дърветата са вековни и отстраняването им изизсва доста време и усилия.

      Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
      В цяла Стара Планина горе долу всичко е на земята. Доста чистене ще трябва и едва ли ще се успее за 2-3 юни.
      Абсолютно вярно като гледам какво е при нас.
      Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
      Я първо наЕрзберг, пък после ще го мислим....
      Май че така е най правилно!

      Коментар


      • #18
        От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

        Отбори направихме мусовете взехме а то се провали !!

        Предполагам ,че около Котел ще е пак с доста паднали дървета . Миналате неделя тръгнахме към язовир Камчия в раьона от Риш до язовира не може и пиле да прехвръкне от паднали дървета.Ком Емине минава там и на 100 процента ще е проблемно минаването да не кажа и невъзможно.
        ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

        Коментар


        • #19
          От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

          Първоначално публикуван от neweso Преглед на мнение
          Отбори направихме мусовете взехме а то се провали !!

          Предполагам ,че около Котел ще е пак с доста паднали дървета . Миналате неделя тръгнахме към язовир Камчия в раьона от Риш до язовира не може и пиле да прехвръкне от паднали дървета.Ком Емине минава там и на 100 процента ще е проблемно минаването да не кажа и невъзможно.
          E сега вече Жоро не е виновен!!!
          Ами очистете,ние в Габрово сме си разчистили и караме.

          Коментар


          • #20
            От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

            Малееее , супер отборно състезание ще стане . Има още една възможност, предлагам всеки отбор да е задалжително със по-един БЕНЗИНОПИЛ и в тая връзка водачите постоянно ще менят позициите си и финала ще е напълно непредсказуем .
            ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #21
              От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

              Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
              Малееее , супер отборно състезание ще стане . Има още една възможност, предлагам всеки отбор да е задалжително със по-един БЕНЗИНОПИЛ и в тая връзка водачите постоянно ще менят позициите си и финала ще е напълно непредсказуем .
              Колега, не разбра ли че няма да има съзтезание или просто си мечтаеш.....?

              Коментар


              • #22
                От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                Първоначално публикуван от riall Преглед на мнение
                Колега, не разбра ли че няма да има съзтезание или просто си мечтаеш.....?
                Абе колега , на теб ли да обяснявам че НАДЕЖДАТА умира последна ???????????? А дале ще има или не , кога и каде . Може да каже само организатора на събитието. Аиде съ здраве и дерзаи да и час по-скоро.
                ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #23
                  От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                  Да го махам ли от Календара сега?
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #24
                    От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                    Махни го за тази дата, Злати.Няма как да изчистим билото.
                    offroad фен
                    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                    Коментар


                    • #25
                      От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                      Колеги, потвърждавам, че в момента е навъзможно да се кара по билната пътека Ком - Емине !
                      Нека темата си стои, тъй като състезанието така или иначе ще има наесен, дори поради простата причина, че състезание досега не сме отменяли !!! Аз съм много принципен в тези неща и сега няма да направя изключение. Та спокойно, състезание ще има, макар и по-късно !
                      Онзи ден си навих на ината и реших да пробия по част от маршрута. Определено не си заслужава ! Погледнете ме на какво приличах след 4 часа каране на дистанция едва от 10 км
                      Как утре ще се появя в чалга дискотеката, нали всички футболисти ще ми се смеят ?!

                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #26
                        От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                        Колеги, потвърждавам, че в момента е навъзможно да се кара по билната пътека Ком - Емине !
                        Нека темата си стои, тъй като състезанието така или иначе ще има наесен, дори поради простата причина, че състезание досега не сме отменяли !!! Аз съм много принципен в тези неща и сега няма да направя изключение. Та спокойно, състезание ще има, макар и по-късно !
                        Онзи ден си навих на ината и реших да пробия по част от маршрута. Определено не си заслужава ! Погледнете ме на какво приличах след 4 часа каране на дистанция едва от 10 км
                        Как утре ще се появя в чалга дискотеката, нали всички футболисти ще ми се смеят ?!
                        Добреее беее да го ЕВА и билото да го ЕВА .
                        Жоро що не вземеш да опиташ да збереш ентусиасти на свободна практика?
                        Я обяви една свободна дата и да направим една пробна опознавателна по трасето. Като идеята за дошлите е, да бъде всеки я с лозарска ножица, Я с трион в ръка , или даже и по-модернизираните със ЩИЛ-ки да са.
                        Мисля си че има такива ............. даже си мисля че с четириколките ще сме и по-ефективни ! Аз лично имам много познати който не се пускат на състезания но са много ЗА спорта. Така че вероятно ще се включат и други подобни индивиди.
                        Малииииииии, състоянието ти на снимката провокира тая идеия в мен. То верно че има една приказка : ЛУД УМОРА НЕМА. Амаааааааааа.
                        Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 19-07-12, 09:20.
                        ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #27
                          От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                          Колеги решили сме да направим един преход Бузлуджа-Емине (около 20 юли) и имам някой въпроси за прехода.
                          1) Целия ли маршрут е проходим ; налага ли се заобикалянето на дадени отсечки , месности и др.
                          2) Други подходящи места за зареждане (с гориво) освен Котел.
                          3) Може ли да дадете някакво упътване след като слезем да зареждаме в Котел от каде трябва да се качим на билната пътека и да продължим към Емине .
                          4) Някакви съвети относно прехода и екипировката

                          П.П. Моля моделаторите да преместят поста ако преценят че не му е мястото тук.
                          П.П.П. Извинявам се ако въпросите са били разисквани в друга тема , но не можах да я намеря . Моля ако съществува такава теми посочете ми линкове.

                          Коментар


                          • #28
                            От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                            Колега, отговарям ти накратко, а вие си правете дълги изводи !
                            1. В района на Риш има все още много паднали дървета. Може да се носи, но един ден си заминава ей така във физическа подготовка, което не си струва. Иначе насам вече е почти почистено навсякъде !
                            2. На Котел така или иначе маршуътът минава край бензиностания. Желателно е да презаредите също и на Върбица, защото до Дъскотна са много километри и не на всички горивото ще стигне до там. Лошото е, че в момента и в Дъскотна няма бензиностанция ! Ще трябва да карате асфалт около 10 км в посока Айтос и да заредите там. После обратно. Има един път, който пресича маршрута в съседното село, но асфалта от там ви става още-поече !
                            3. Веднага след циганската махала в Котел се завива вдясно по черен път и там хващате пак маршрута. Ако нямате GPS, по-добре се откажете, тъй като маркировката е стара, трудно се вижда, на места липсват дървета и ще се блъскате насам-натам, като ... знаете като какво
                            4. В екипировката - нищо особено, само най-необходимото е достатъчно, не отивате все пак в Хималаите !

                            Успех !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #29
                              От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                              Колега, отговарям ти накратко, а вие си правете дълги изводи !
                              1. В района на Риш има все още много паднали дървета. Може да се носи, но един ден си заминава ей така във физическа подготовка, което не си струва. Иначе насам вече е почти почистено навсякъде !
                              2. На Котел така или иначе маршуътът минава край бензиностания. Желателно е да презаредите също и на Върбица, защото до Дъскотна са много километри и не на всички горивото ще стигне до там. Лошото е, че в момента и в Дъскотна няма бензиностанция ! Ще трябва да карате асфалт около 10 км в посока Айтос и да заредите там. После обратно. Има един път, който пресича маршрута в съседното село, но асфалта от там ви става още-поече !
                              3. Веднага след циганската махала в Котел се завива вдясно по черен път и там хващате пак маршрута. Ако нямате GPS, по-добре се откажете, тъй като маркировката е стара, трудно се вижда, на места липсват дървета и ще се блъскате насам-натам, като ... знаете като какво
                              4. В екипировката - нищо особено, само най-необходимото е достатъчно, не отивате все пак в Хималаите !

                              Успех !


                              Благодаря за информацията . Може ли да ми кажеш от каде да си сваля трак .

                              Коментар


                              • #30
                                От: "Чесън и скариди" - Отборно ендуро състезание от Бузлуджа до Емине

                                Ники, не мога с тоя аватар да се сетя кой си. Ако имаш профил във Фейсбук обади ми се там, ще ти дам трака, че тук с това ъплоудване ми е мъка
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X