Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Таксите за участие в състезанията - много пари ли искат организаторите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Таксите за участие в състезанията - много пари ли искат организаторите?

    Първоначално публикуван от montiora Преглед на мнение
    здравей Яворе името мие Борис Велев.никога несъм бил анонимен. всеки има право на мнение.и пак продължаваш с грубия тон.сигорно така посрещате всички нови в този форум.
    Ок БОРИС, но позволи ми да ти вметна, че е крайно неучтиво да се намесваш в разговор между двама човека за които чуваш за първи път и нямаш представа кой кого познава и какво има в предвид, и пак ти казвам всеки има право на мнение но не съм съгласен с първия си пост да се държиш като даскал, как искаш да те приемем топло като идваш и почваш да даваш съвети не е ли правилно да се представиш първо, ама това май вече ти го казах.
    Последно редактирано от Явор; 12-12-07, 19:27. Причина: Засегнати от това че се обърнах към колегата с "Борка" "така казвали на прасетата"

    Коментар


    • #62
      До: Таксите за участие в състезанията - много пари ли искат организаторите?

      не съм поучавал никого просто изразих мнение.нали все пак това е една от целите на тези форуми. така можеби ще се избере най добрия вариянт.
      аз лично несе състезавам но обичам да подготвям джипове за това.карам оффроуд за собствен кеф.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X