Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов живот за един изморен кон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нов живот за един изморен кон

    Поклон за проекта и положения труд. Радвам се, че има хора като да запазят малкото останала история (повечето е в пещите). От мен повече кураж, успехи и бъдещи проекти (същото важи и за останалите).

    Коментар


    • #17
      От: Нов живот за един изморен кон

      Първоначално публикуван от ivan_ Преглед на мнение
      Отлично ,сега е по красив от когато е бил произведен. Когато делата говорят ,нямя смисъл от думи.Поздравлениа ,и весели празници.
      Надявам се да не си прав. Една от основните ми идеи при реставрирането е, да не е по-добре от оригиналния. Затова и не харесвам полирани двигатели и подобни извращения.

      Коментар


      • #18
        От: Нов живот за един изморен кон

        РУКОПЛЕСКАНИЯ!
        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

        Коментар


        • #19
          От: Нов живот за един изморен кон

          Поздравления за балкана, на външен вид е перфектен, двигателя работи стегнато и равномерно, но когато го палиш в студено време и на студен двигател затваряй въздушният филтър до къто малко позагрее защото няма смукач, след минута-две като отвориш въздуха мотора ще работи като сейко. Поздравления за мотора и ти свалям шапка за огромния труд който си хвърлил по него, жив и здрав !

          Коментар


          • #20
            От: Нов живот за един изморен кон

            Иване,нямам думи!Поздравления за меракът ти и търпението с което си търсел частите!Резултатът е безупречен!Поздравления за свършената работа!
            Последно редактирано от Driftacha; 28-12-12, 21:10. Причина: Пунктуационна грешка!
            Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

            Коментар


            • #21
              От: Нов живот за един изморен кон

              Много мераклийска работа!
              Поздравления за положения труд!
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • #22
                От: Нов живот за един изморен кон

                Ей Ванко,наистина голям красавец е станал!Браво!
                TLC 120 Prado
                Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                Коментар


                • #23
                  От: Нов живот за един изморен кон

                  Браво! Поздравления!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нов живот за един изморен кон

                    Чак ме зареди с ентусиазъм!!!Много търпеливо и мераклийски е пипано по мотора,личи си!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нов живот за един изморен кон

                      Браво Иване! Страхотен е станал.
                      С нетърпение очаквам "Обиколката на България" за да го разгледам подробно
                      Добра работа. Поздравления!
                      ______2
                      Е = MZ

                      Коментар


                      • #26
                        От: Нов живот за един изморен кон

                        Браво нямам думи екстра е направо супер.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Нов живот за един изморен кон

                          Браво и от мен !!! През далечната 76 аз пишлигарец на 16 Бях шасливец да имам едно такова чудо ! Еееехх колко бензин сее изгорило по Енинските балкани един бог знае??А за положения от теб труд може да го оцени този който се е нагърбвал да възтанови подобен ръждясал трофеи !!То всяко болтче да му трепериш дали ше се развие дали някоя алуминиева част не я е изяла влагата и като вземеш да я почисриш няма да заприлича на решето? А за пепелака от шаибите да не говорим!! А за мрънкането на булята ептен!!
                          Още веднъж респект за труда и търпението за стореното от теб!! Весели празници!!!
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Нов живот за един изморен кон

                            Браво Ванка-поздравления за чудесно свършената работа Това е то реставрация-дори най-малките детайли да са пипнати с любов и възстановени в заводския им вид А тези стотни за хлабината на цилиндъра доста хора са подвели-не си единствен "И старият уморен кон(коне) се превърна в първокласен жребец,готов за обиколка на страната"-Поздрави
                            Последно редактирано от sevlievoben; 29-12-12, 06:28. Причина: грешка

                            Коментар


                            • #29
                              От: Нов живот за един изморен кон

                              Не го карай.За каране има по-модерни мотори.Твоя труд сигурно някой ще го оцени.Е винаги някой ще смята че е излъган в една сделка.Не го карай.С поздрав Борето PS:Удоволствието е във възстановяването (аз не харесвам термина реставрация) ,в мрънкането на ЖЕНАТА че мотора е по-важен,детето което се върти около теб и понякога пречи,в приятелите които ти помагат(без приятели е много трудно),разговорите,плановете около тия железа както казва мойта бабачка.Не го карай.Всичко има цена.Не бързай.
                              Последно редактирано от boreto2; 29-12-12, 07:44.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Нов живот за един изморен кон

                                Борето, още преди да купя мотора, идеята беше като е готов, да обиколя България с него.
                                После може да го продам, но едва ли ще има смисъл, парите които съм вложил никой няма да ми ги даде, без да говоря за повече от година труд.
                                Ще си го карам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X