Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро машини - снимки

    Това, ако има двигател в коша - направо си е в движение!
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Ретро машини - снимки

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Това, ако има двигател в коша - направо си е в движение!
      Има в коша,а и доколкото знам разбрах има още един.

      Коментар


      • От: Ретро машини - снимки

        Днес видях лимузина "Трабант" и така й се изкефих, че не ми стигна даже малкото търпение да проверя дали вече не е представена в тази тема.

        Може да си представите колко уважавам търпението и майсторлъка на непознатия ми човек, който е направил това:




        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • От: Ретро машини - снимки

          Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
          Днес видях лимузина "Трабант" и така й се изкефих, че не ми стигна даже малкото търпение да проверя дали вече не е представена в тази тема.

          Може да си представите колко уважавам търпението и майсторлъка на непознатия ми човек, който е направил това:
          Виждал съм, и знам, че има лимузина Trabant, със същия цвят и същата емблема дори. Мисля, че това е същата, но защо ми се струва, че конкретната снимка е монтаж? Вижда се по странно назъбения таван.
          Иначе да, има такъв трабант лимузина.
          Рила 1400/Москвич 408 - 1969г. завод "Балкан" гр. Ловеч! :D

          Коментар


          • От: Ретро машини - снимки

            Най-готино е сложена емблемата

            Коментар


            • От: Ретро машини - снимки

              Първоначално публикуван от Бат-Здравко Преглед на мнение
              Виждал съм, и знам, че има лимузина Trabant, със същия цвят и същата емблема дори. Мисля, че това е същата, но защо ми се струва, че конкретната снимка е монтаж? Вижда се по странно назъбения таван.
              Иначе да, има такъв трабант лимузина.
              Не е монтаж, наистина. Единствената обработка е леко изправяне наляво.

              Видях я днес около НДК и щракнах два пъти с телефона. Ето ти и другия кадър:



              Поздрави!
              Искам България чиста!

              Коментар


              • От: Ретро машини - снимки

                Трабанта не е монтаж на снимката ,а си е реалност.Човека,който го е реализирал е с бялата риза на заден фон.Във форума на Трабант има подробна тема за реализацията на проекта.

                Коментар


                • От: Ретро машини - снимки

                  Първоначално публикуван от ГАЗ69 Преглед на мнение
                  Трабанта не е монтаж на снимката ,а си е реалност.Човека,който го е реализирал е с бялата риза на заден фон.Във форума на Трабант има подробна тема за реализацията на проекта.
                  Както казах знам, че този трабант е лимузина, просто ми се стори съмнително да е така нащърбен покрива.
                  Рила 1400/Москвич 408 - 1969г. завод "Балкан" гр. Ловеч! :D

                  Коментар


                  • От: Ретро машини - снимки

                    Това е Трабанта на Доктор Зизи притежава и ето този Баркас http://wartbi.snimka.bg/automobiles/...68751.17614272

                    Коментар


                    • От: Ретро машини - снимки

                      Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
                      Вижте на какъв Баварец попаднах случайно,не съм звънял и не знам цената
                      Това е EMW 340 от 1949-50г.наследник на EMW321 което пък произлиза от останалите след войната заготовки и части на предвоенното BMW 320.

                      Коментар


                      • От: Ретро машини - снимки

                        Вчера даваха по канал 1 българския филм "Голямата победа"! Много хубав филм с участието на Българалпин!
                        http://193.43.26.11/bg/movies/detail...ljamata_pobeda

                        Коментар


                        • От: Ретро машини - снимки

                          Първоначално публикуван от zhivko88 Преглед на мнение
                          Вчера даваха по канал 1 българския филм "Голямата победа"! Много хубав филм с участието на Българалпин!
                          http://193.43.26.11/bg/movies/detail...ljamata_pobeda
                          Гледах го и много се кефех
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • От: Ретро машини - снимки

                            И не само ти си се кефил,аз също гледах и останах очарован от наистина масовото присъствие на българското автомобилостроене от това време.Може би доста хора не знаят но FIAT 124 преди да започне да се произвежда в СССР под името Жигула и Лада е произвеждан в България,и то доста скоро след като е бил автомобил на годината за 1966 г.

                            Коментар


                            • От: Ретро машини - снимки

                              Най вече и 850 спорт е бил също уникален модел! Говорих си с един продуцент правил навремето филми в бнт и той ми каза, че Дончев Цончев и Васил Мирчев са били първите закупили Булгаралпин в София и по този повод са си направили и този филм, което според мен показва колко добре е било финансирано българското кино през онова време, а не както сега Георги Мамалев да се чуди от къде да намери финанси за новия вариянт "Оркестър с име"

                              П.П. Всеки, който иска да гледа филма може да ми пише лично или да ме намери по скайпа!
                              Последно редактирано от zhivko88; 28-07-10, 00:38.

                              Коментар


                              • От: Ретро машини - снимки

                                Има го и в Замунда.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X