Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро машини - снимки

    Шевито от последните снимки е супер. Уникално красив автомобил Макар, че е в Норвегия, очаквам да го наредите, че е със сменени скорости и неоригинални джанти. Ама, ако отречете, че изглежда добре...
    Последно редактирано от cveti; 27-06-10, 22:06.

    Коментар


    • От: Ретро машини - снимки

      Ето един Москвич 407 в оригинален вид.
      Прикачени файлове
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • От: Ретро машини - снимки

        Според мен това е заведението в с. Рибарица гледам заз кабриото от там, явно шефа на заведението е голям фен щом е сложил толкова много машини там

        Коментар


        • От: Ретро машини - снимки

          Eто един осакатен Студебейкър , който ще се превърне в един чудесен Хот род
          Прикачени файлове
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • От: Ретро машини - снимки

            Колега маи не е толкова зле поне на снимките. Даи малко повече информация за колата, тасовете ако са от москвич и ако няма да трябват си ги запазвам.
            0-

            Коментар


            • От: Ретро машини - снимки

              Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
              Колега маи не е толкова зле поне на снимките. Даи малко повече информация за колата, тасовете ако са от москвич и ако няма да трябват си ги запазвам.
              Пълна скръб е . Фаровете не са като оригинала , три колички кит , табло от Вършава , двигателя е от Молотовка ( не работи ) , ауспуха е от тръба за скеле .... колате е правена да се заснеме в някой филм и до там.
              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

              Коментар


              • От: Ретро машини - снимки

                Хаха назад към природата! Този модел май беше с елегантни фарове вградени в калниците, а тук имаме връщане обратно към външните ламби!
                Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                Коментар


                • От: Ретро машини - снимки

                  Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
                  Хаха назад към природата! Този модел май беше с елегантни фарове вградени в калниците, а тук имаме връщане обратно към външните ламби!
                  Оригиналните са вградени а тук са запушени с кит и поставени тия кюмбета
                  Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                  New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                  Коментар


                  • От: Ретро машини - снимки

                    Но модела е ужасно красив! Мечтая си за такава кола

                    Коментар


                    • От: Ретро машини - снимки

                      И на мене ми харесват коли с такава линия.
                      Кой знае какво се крие под боята и кита? Но са с дебели ламарини, така че може и да има хляб в тази.
                      Подобни автомобили беше насъбрал един във Волуяк. Преди години ходих да ги оглеждам, но цените им ми се сториха неадекватни за момента от към състояние и документи.
                      Не знам още ли са там?
                      Имаше и 2 подобни, едната беше Воксхол , другата май Морис, спрени на една пряка до НДК зад бившата Магура. Бяха в доста сносно състояние, но и те изчезнаха, заедно с къщата на собственика им.

                      Коментар


                      • От: Ретро машини - снимки

                        Дао НДК беше къщата и част от колите на Пеев, един чешит, бивш мотоциклетен състезател. После ги беше събрал във и около едно свое хале точно на караулката на изхода на Люлин към Божурище, май все още има някоя и друга там, но не всички?
                        Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                        Коментар


                        • От: Ретро машини - снимки

                          Дядо Пеев е готин старец ве Преди къто съм ходил при него споделяше, че по скъпите коли си ги държа вътре в халето както и говореше, че най скъпият му автомобил е DKWето с дървените спици, което сега му стои отдвън незнайно защо

                          Коментар


                          • От: Ретро машини - снимки

                            Хахаха отдавна не съм го посещавал, преди беше нещо между бате и чичо, ама нищо чудно и до дядо да го е докарал с времето Преди имаше един стар черен мерцедес, предвоенен по форма, но дали беше произведен преди войната или след войната, не знам. Беше голо купе, без двигател, скорости и други подобни екстри, доста зле, но пак си беше дзвер! Не съм сигурен какъв точно модел беше, само знам, че 100 пъти ходих да го зяпам и направо я сънувах тази кола, но бате Слави пък сънуваше гърнета със злато и не искаше да я продава за нещо по-малко от едно от споменатите съдчета Стоеше в един двор на околовръстния път близо до Бояна, после я закара май в Люлин, а след това - май изчезна нанякъде?
                            Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                            Коментар


                            • От: Ретро машини - снимки

                              Пуснете някоя снимка от колите на този човек,ако има някой де.Ще бъде интересно да ги видим.

                              Коментар


                              • От: Ретро машини - снимки

                                http://jiguli.snimka.bg/automobiles/...eza.388947.all

                                Това съм снимал аз от колекцията на бай Слави на караулката на Люлин. В албума има и други снимки - тези от паркинга с Опелите и Мерцедесите нямат общо със Слави.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X