Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро машини - снимки

    Благодаря за снимките колега хубава сбирка но като гледам състоянието на болшинството са си скрап,а има интересни модели които заслужават внимание.

    Коментар


    • От: Ретро машини - снимки

      Ами да, благодарение на такива "колекционери и пазители" на техника и техните неадекватни претенции за цени, безвъзвратно са загубени много машини от онези години.

      Коментар


      • От: Ретро машини - снимки

        Има интересни модели! Хм
        LZ1ZAH

        Коментар


        • От: Ретро машини - снимки

          Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
          Пълна скръб е . Фаровете не са като оригинала , три колички кит , табло от Вършава , двигателя е от Молотовка ( не работи ) , ауспуха е от тръба за скеле .... колате е правена да се заснеме в някой филм и до там.
          Малка поправка .Днес като почнахме да разглобяваме и успяхме да отворим капака се оказа ,че двигателя не е Молотовка а на Шкода.
          Прикачени файлове
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • От: Ретро машини - снимки

            Първоначално публикуван от m_g Преглед на мнение
            http://jiguli.snimka.bg/automobiles/...eza.388947.all

            Това съм снимал аз от колекцията на бай Слави на караулката на Люлин. В албума има и други снимки - тези от паркинга с Опелите и Мерцедесите нямат общо със Слави.
            Странно че почти всеки ден минавам покрай тая караулка, но не съм ги забелязал.
            Паркинга с Опелите и Мерцедесите явно е на Чепинци - автокъщата зад него е на мой колега - Бог да го прости!
            Извинете за офтопика!
            Life is too short to drive dull cars!

            Fight global warming !
            ... turn on your A/С !

            Коментар


            • От: До: Ретро машини - снимки

              малко снимки

              Коментар


              • От: Ретро машини - снимки

                малко снимки
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Ретро машини - снимки

                  Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                  Малка поправка .Днес като почнахме да разглобяваме и успяхме да отворим капака се оказа ,че двигателя не е Молотовка а на Шкода.
                  Интерсно предно окачване. Не виждам амотисьори. Имаше някакви тип жаба, ама тук не забелязвам нищо
                  А иначе ме гризе тайна завист

                  Коментар


                  • От: Ретро машини - снимки

                    Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
                    Интерсно предно окачване. Не виждам амотисьори. Имаше някакви тип жаба, ама тук не забелязвам нищо
                    А иначе ме гризе тайна завист
                    С жабкови амортисьори е ( отпред просто липсват ). Шасито за нищо не става , ще се прави ново да издържи големия мотор. Ламарините по купето не са заваряни ,а залепени с кит ... Задния мост не е оригинален ...Ще се използва една малка част от купето.
                    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                    Коментар


                    • От: Ретро машини - снимки

                      От каква Шкода е двигателя ? Задния мост от какво е че ми е интересно

                      Коментар


                      • От: Ретро машини - снимки

                        Първоначално публикуван от Andro Преглед на мнение
                        От каква Шкода е двигателя ? Задния мост от какво е че ми е интересно
                        Не съм ги разглеждал подробно .... Двигателя е шестак , редови , бензинов ( доста ограбен) и има емблема на Шкода . Задния мост мисля , че е от Пакард ,но не съм сигурен.
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • От: Ретро машини - снимки

                          Като нов е бил доста красив автомобил, разбираемо е до някъде да само слагани не оригинални части ако автомобила се е движел редовно. Навремето не е имало интернет да си поръчват части от Америка ама това да си кърпиш колата с болкит и задния мост да лепиш с кит звучи като гавра просто

                          Коментар


                          • От: Ретро машини - снимки

                            Първоначално публикуван от zhivko88 Преглед на мнение
                            Като нов е бил доста красив автомобил, разбираемо е до някъде да само слагани не оригинални части ако автомобила се е движел редовно. Навремето не е имало интернет да си поръчват части от Америка ама това да си кърпиш колата с болкит и задния мост да лепиш с кит звучи като гавра просто
                            Доколкото имам имформация е правена да се заснеме във някой филм и до толкова ( и то е била като паметник ,защото неможе да се движи) .Унищожена е от всякъде
                            Сега ще стане един чудесен Хот род
                            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                            Коментар


                            • От: Ретро машини - снимки

                              Ако искаш пусни отделна тема за проекта.
                              Ще бъде интересно кое, как смяташ да правиш. А и може и да получиш полезни идеи.
                              Жалко че шасито не става.

                              Коментар


                              • От: Ретро машини - снимки

                                Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
                                Ако искаш пусни отделна тема за проекта.
                                Ще бъде интересно кое, как смяташ да правиш. А и може и да получиш полезни идеи.
                                Жалко че шасито не става.
                                Ще пусна снимки на проекта, ако човека за когото я правим иска да и дам гласност Двигателя с трансмисията ще е от БМВ 750 ,стоманено шаси ,купе от алуминий.

                                Туй мога да кажа за сега
                                Последно редактирано от New hope; 14-07-10, 15:52.
                                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X