Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ретро машини - снимки

    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
    Виж онази за 42 000 в какво състояние и какъв салон е, виж и българската оферта.Убеден съм че който я купи трябва да я разхвърля цялата.Всичко от начало, с боядисване салони и ремонтите, определено сериозна сума.Не знам доколко продавача е податлив на договорки, предполагам че и той не си вярва някой да му плати такава сума.
    Това е доста вярно - колата има много средства още да погълне. Но ако консултанта им е бил някой разбирко...
    На мен ми е интересно, доколко е вярно това, че българската серия се смята за екзотика. По едно време доста се бях заровил по темата и повечето чуждестранни сайтове не потвърждават тази теза. Споменва се за нашето производство, гадае се за бройките и толкова. Но и аз не мисля, че специално българските са нещо по - екзотично, особено при наличието на модификация с 1600cm3 мотор. Просто мен ме радва, че подобна кола е произвеждана в България. И си е екзотика по принцип, като модел...
    http://www.carhistorybg.com/makes.php?lid=1&id=9

    Коментар


    • До: Ретро машини - снимки

      Първоначално публикуван от rsk_skodaowner Преглед на мнение
      Това е доста вярно - колата има много средства още да погълне. Но ако консултанта им е бил някой разбирко...
      Просто мен ме радва, че подобна кола е произвеждана в България. И си е екзотика по принцип, като модел...
      http://www.carhistorybg.com/makes.php?lid=1&id=9
      Някой ги е излъгал,че струва колкото апартамент.
      И не толкова ,че ги е излъгал за стойността, колкото ,че в България може да се продаде за подобна цифра.
      Иначе,Росене, прав си - и аз съм горд,че подобна кола е правена по нашите ширини!!!
      Let there be Rock!
      Opel Rekord C Coupe 1971
      Opel Rekord D Coupe 1975

      Коментар


      • До: Ретро машини - снимки

        Колега, някаква информация за собственика да ли можеш да намериш.Имам същия Фиат от съвсем скоро и имам нужда от информация .Ще съм ти много благодарен
        Първоначално публикуван от ivan_valchev Преглед на мнение
        В движение е и се продава ,редовно го виждам на пазара в неделя. Цената е от порядъка на 3000+
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Ретро машини - снимки

          Първоначално публикуван от dido1903 Преглед на мнение
          Някой ги е излъгал,че струва колкото апартамент.
          И не толкова ,че ги е излъгал за стойността, колкото ,че в България може да се продаде за подобна цифра.
          Иначе,Росене, прав си - и аз съм горд,че подобна кола е правена по нашите ширини!!!
          Всъщност аз съм виждал обявата с цена 25000 Евро, което горе - долу мога да си го обясня. Но сега влязох в мобиле и видях нова обява с цена 40000 Евро, което си е пълен абсурд. Освен това забелязах някои "подобрения" и няколко липси... В Рено форума пък спорят дали е Bulgar този Alpine.

          Коментар


          • До: Ретро машини - снимки

            Ето и един Москвич 403 в Бяла Слатина.
            Прикачени файлове
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • До: Ретро машини - снимки

              Днес попаднах на това:http://autoinfo-bg.com/index.php?m=986&lang=1
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • До: Ретро машини - снимки

                Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                Ето и един Москвич 403 в Бяла Слатина.
                Каква е съдбата на тази 3-ка?

                Коментар


                • До: Ретро машини - снимки

                  Първоначално публикуван от milen borisov Преглед на мнение
                  Каква е съдбата на тази 3-ка?
                  Брадвата и на вторични суровини, каквато е съдбата на повечето ретро коли в България и аз навремето имах такъв но моя беше 407 и го продагох в Силистра за 500 лева и от тогава не съм го виждал
                  Последно редактирано от pavkone; 17-04-10, 21:47. Причина: правопис

                  Коментар


                  • До: Ретро машини - снимки

                    Ето една ретро колица от днес







                    Визия без действие е красив сън.
                    Действие без визия е кошмар.

                    Коментар


                    • До: Ретро машини - снимки

                      AUBURN SPEEDSTER... несравнима е

                      Коментар


                      • До: Ретро машини - снимки

                        Ето и една ретро-резачка Не е готова на 100% но си заслужава да се види
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от New hope; 23-04-10, 20:18. Причина: Добавяне на текст
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • До: Ретро машини - снимки

                          Ех,спря ми сърцето.За това бръмбарче ако не ме лъже паметта бях чел неиде из форумите,че е с двигател от Ауди-средно разположен на мястото на задната седалка.
                          Според мен за тази кола трябва да се отвори нова тема и собственника ако има желание и снимков материал да ни я представи.

                          Коментар


                          • До: Ретро машини - снимки

                            Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                            Ето и една ретро-резачка Не е готова на 100% но си заслужава да се види
                            Браво бе колега то возилото много свирепо изглежда 70и коя година е щото като гледам е от последните модели.
                            Аз имах модел 53 но вече е само спомен.
                            Евала за мерака и отделеното време за реставрация.
                            ТРИКРАКА МАСА НЕ КУЦА:eek:

                            Коментар


                            • До: Ретро машини - снимки

                              Първоначално публикуван от aleksandrov1973 Преглед на мнение
                              Браво бе колега то возилото много свирепо изглежда 70и коя година е щото като гледам е от последните модели.
                              Аз имах модел 53 но вече е само спомен.
                              Евала за мерака и отделеното време за реставрация.
                              На мой приятел е има и други коли които заслужава да се видят , но трябва да ги снимам

                              Относно двигателя е 1.8 турбо от Ауди
                              Прикачени файлове
                              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                              Коментар


                              • До: Ретро машини - снимки

                                Първоначално публикуван от the_fast_man Преглед на мнение
                                Това са колите които имаХ
                                Татрата е голяма красавица!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X