Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ретро машини - снимки

    Ами тогава в скоро време ще има продължение стига да е съгласен човека.А може и отделна тема защото има доста коли от различни марки.
    0887284106-Митко
    http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
    http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

    Коментар


    • До: Ретро машини - снимки

      Искам да питам колегата exton къде се намира този форд таунус?
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Ретро машини - снимки

        Първоначално публикуван от vladkovd Преглед на мнение
        Искам да питам колегата exton къде се намира този форд таунус?
        Колега аз отговорих, но явно ти е убегнало. Предната страничка в темата.
        Поздрави за хубавият Фиат! Мислех аз да го купувам, но ми беше далеч, а и снимките, които ми бяха изпратили бяха с много лошо качество
        Важното е че е попаднал където трябва!
        Последно редактирано от exton; 18-03-10, 21:29. Причина: Правопис

        Коментар


        • До: Ретро машини - снимки

          exton Съжалявам убегнал ми е твоя отговор, но сега го прочетох. Жалко че колата е толкова далече. Въпреки това ми е кеф да си взема някои дребни неща от нея за да може да имам всичко за моя форд и ако собствениците са съгласни щеше да е супер. По подробни снимки можеш ли да и направиш някакъв телефон евентуално Ето и един много интересен проект на един познат
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Ретро машини - снимки

            Охо това е Форда на Любо Хаджикостов, а къде са ти обягнали другите УНИКАЛНИ коли от базата му
            Лятото ще гледам да отида и до музея дано да е успял да го завърши!

            Коментар


            • До: Ретро машини - снимки

              Първоначално публикуван от vladkovd Преглед на мнение
              exton Съжалявам убегнал ми е твоя отговор, но сега го прочетох. Жалко че колата е толкова далече. Въпреки това ми е кеф да си взема някои дребни неща от нея за да може да имам всичко за моя форд и ако собствениците са съгласни щеше да е супер. По подробни снимки можеш ли да и направиш някакъв телефон евентуално Ето и един много интересен проект на един познат
              Киро това ти ли си аз съм ален от при краси сети ли се, не се крии а покажи и другите бижута имаш с какво да се похвалиш! Поздрави.

              Коментар


              • До: Ретро машини - снимки

                vladkovd Ще се понавъртя другата седмица да видя дали ще случа някой. Дано да сме късметлии. Ще взема и фотката да обогатим колекцията. В случай, че имаш път насам няма проблем да те заведа да го видиш.Скоро ще ти изпратя актуален номер.

                Коментар


                • До: Ретро машини - снимки

                  Ето нещо, което заслужава да се види! За съжаление е малко далеч, чак в Русия, но състоянието е направо уникално! Описват го така:

                  ВАЗ-2101, 1974 год. Заводска боя, всичко оригинално. Реален пробег 28 000 км. Състояние на нов автомобил. Оригинално работещо радио, оригинални гуми, резервната никога не е слагана. Корозия напълно липсва, дори гайките на амортисьорите и задния мост блестят. Автомобилът е каран само по няколко пъти в годината, лятно време....

                  Прикачени файлове
                  Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                  Коментар


                  • До: Ретро машини - снимки

                    Първоначално публикуван от mg34 Преглед на мнение
                    Ето нещо, което заслужава да се види! За съжаление е малко далеч, чак в Русия, но състоянието е направо уникално! Описват го така:

                    ВАЗ-2101, 1974 год. Заводска боя, всичко оригинално. Реален пробег 28 000 км. Състояние на нов автомобил. Оригинално работещо радио, оригинални гуми, резервната никога не е слагана. Корозия напълно липсва, дори гайките на амортисьорите и задния мост блестят. Автомобилът е каран само по няколко пъти в годината, лятно време....

                    Една подобна се продаваше в Калифорния за 7500$
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • До: Ретро машини - снимки

                      На тази й искат 290 000 рубли.... каквото и да значи това...

                      /според един интернет валутен калкулатор, малко над 14 000 лева!/
                      Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                      Коментар


                      • До: Ретро машини - снимки







                        Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                        Коментар


                        • До: Ретро машини - снимки

                          Въпрос:какво е това?
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • До: Ретро машини - снимки

                            Отговор:Двигателя на това.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Ретро машини - снимки

                              Двигател?



                              Да не е от Порше? /или бус ФВ /
                              Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                              Коментар


                              • До: Ретро машини - снимки

                                Еии,това горното двигателче мястото му е в задницата на някое красиво VW
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X