Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерни ягодки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерни ягодки

    Първоначално публикуван от WVO Преглед на мнение
    Колега, по- меката работа на двигателя *е *защото нямаш пълно изгаряне, т.е. *олиото *не се впръсква както трябва и гори бавно - няма ги взривовете, а това води и до нагари и натлък. При дизеловия двигател *характерното чукане идва от *вздривяването на нафтата, *ако *при употреба на олио двигателя утихне *- значи имаш проблем !
    Те ви теория на ДВГ. Човека ми обяснява работата на двигателя с олио (да се е..а у инженера по ДВГ). Това от тук.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • От: Бисерни ягодки

      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
      Те ви теория на ДВГ. Човека ми обяснява работата на двигателя с олио (да се е..а у инженера по ДВГ). Това от тук.
      Попитали Радио Ереван:"Можем ли да говорим с децата си за секс"?
      Отговорът бил:"Можете, ако искате да научите нещо ново!"
      Та, и ти така, инженер, инженер, но винаги можеш да научиш нещо ново. Я за ДВГ, я за хората
      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

      Коментар


      • От: Бисерни ягодки

        Първоначално публикуван от achkata9599 Преглед на мнение
        Здравейте. На скоро купих този автомобил. Купих го на търг. Оказа се че колата и проблеми няколко не един всички са болест на марката с изкл. на този дето смесва водата с маслото За всичко съм прочел но не можах да намеря убяснение за това Аз ли съм 1ВИЯ на когото се случва???
        Възможно ли е да е от охладителя на маслото и или направа главата трябва да се сваля ?
        Много ще ши бъда благодарен за всеки съвет.
        Ако знаете и някои майстор който знаете че ще го направи на прилична цена и да не си остави ръцете.
        Извинявайте ако темата не е за тук, но не видях раздел ремонти.
        "Убяснението" ми е фаворит!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Бисерни ягодки

          Първоначално публикуван от Drgnev Преглед на мнение
          здравеите колеги.имам една много серозна питанак кам тоя вапрос имаме една стар каща в която не живее никои и гледаме само двора но от няколко месеца се е населило нещо което прави огромни дупки навсякаде вав двора и в стените на ка6тите и пода голям ужас.пробвахме няква димка която се помпи с компресор и в сада сложихме дарвени старготини амониева силитра и оше куб боклуци.отровихме целия квартал двора замяза на пашпалига но това нещо продалжава да копае все пове неска напалнихме дупките с газ и после я запалихме резолтата беше зривена кащи4ка на ку4ето и няколко хвакнали плочки.заложелисме около 10 модела капани вкльочително и мечи и пак не помага.помогнете преди двора да ми се озове до ядрото на земята.
          И отговор по темата:

          Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
          Re:Как да утепаме къртиците?
          « Reply #10 -: Май 24, 2011, 03:30:45 »

          отрови дупката убаво и напой парче парцал с БИ58 ели там кво му са викаше и го заври навътре и заривай Я ТАКА СИ СПАСИХ РАЙГРАСА ОТ ТОГАВА 4 ГОДИНИ НЕ ПРИСТЪПА У НЕГО КРЪТИЦА, РОВИ ОКОЛО НЕГО МА У НЕГО ГРАМ...ЛААДА ИМА НЕКЪВ МОЗАК ТАА ГАД ....най убаво стаа с карабит слагаш и го моклиш затискаш и нги ебаваш майкята нема по добро от тава ма вече са не намира карабит като преди ... па ви распраам един мой заамен братовчед ка беше заврел горелката с ацетилен у една дупка и остайл да са набере манко гас дорде пил една бира ...ма таа бира станала на още четири .... пристъпа вади горелката и сека с кибрита .... пипер имаше у радиос кади 30 метра по покривете на комшиите .... ооо Велики Северозападе guru
          Само копие от един форум с пропан бутана може по същия начин....
          хахахаха
          Последно редактирано от Vili4ka; 19-05-12, 14:21.
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Бисерни ягодки

            Идва от тук: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=146422
            Първоначално публикуван от dgerito Преглед на мнение
            Помощ, търся предна дясна ос с карето за чароки 91.г .2,1 тди
            С
            тана един месец обикалям моргите и не мога да намеря джип като моя -тук в Варна. Трябва ми дясната ос на предния диф, заедно с карето. Ако някои има, или знае къде има ще съм много благодарен за информация. Естествено ще има и почерпка
            Сигурно му е много charm ЧАРОКИТО на колегата.
            Ако знаят хамериканците, че имат и такъв модел.
            И как само яде главните букви в началото на изречението...
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • От: Бисерни ягодки

              камионджията
              Младши участник


              РегистрацияJan 2012Публикации19Точки (при гласуване)0


              трети стоп

              здравейтеискам да попитам защото преди няколко дена ми хрумна една идея да си сложа трети стоп отгоре на задното стъкло, мисълта ми ето за слагането е лесно ми от диода излизат двакабела свързването попринцип няма значение на кой стоп ще е или левия или на десния мисълта мие че и пластинките са две на стопа и не знам кои кабел на коя пластинка да го запоя ако някоие слагал такъв третистоп нека да сподели или дами каже дали има значение кои кабел накоя пластинка да го запоя благодаря предварително дано да смеме разбрали


              Коментар


              • От: Бисерни ягодки

                Темата, от която е взето не е за хубави неща, но това така или иначе си е за тук:

                Първоначално публикуван от Стефан
                Ей сега се замислих. А защо собствено, като му избяга кокошката, петела не вземе да оправи комшийската котка и да миряса, ами търчи по целия двор, и дига гюрултия?
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Бисерни ягодки

                  Още един "българин"
                  Първоначално публикуван от achkata9599 Преглед на мнение
                  Jeep Grandcheokee 2.7 CRD 2002 смесва вода и масло ??? Дайте съвет.
                  Здравейте. На скоро купих този автомобил. Купих го на търг. Оказа се че колата има проблеми няколко не един всички са болест на марката с изкл. на този дето смесва водата с маслото За всичко съм прочел но не можах да намеря убяснение за това Аз ли съм 1ВИЯ на когото се случва???
                  Възможно ли е да е от охладителя на маслото и или направо главата трябва да се сваля ?
                  Много ще ви бъда благодарен за всеки съвет.
                  Ако знаете и някои майстор който знаете че ще го направи на прилична цена и да не си остави ръцете.




                  Колата вече е в бг . Оставил съм е в сервиз. Започнали са проверката от масления охладител. Но не спукан ще го сложат с нова гарнитура и ще се тества след това пак. Ако проблема не е в него пристъпваме към водния радиатор понеже е със семпертина на ск кутия. Някой имали полезна информация как се тества без да се сваля или няма такъв вариант. Главата е оставяме за последна.

                  Някой сблъсквал ли се е с този проблем.
                  Е как да му помогнеш на такъв
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: Бисерни ягодки

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    не един всички са болест Аз ли съм 1ВИЯ на когото се случва???


                    и или направо главата трябва да се сваля ?
                    Е, бате Владо, ми той отговора на твоя въпрос е в неговия.
                    Вярно че го е закъсало хлапето, ама чак от зор да забрави българския?
                    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                    Коментар


                    • От: Бисерни ягодки

                      Първоначално публикуван от dadokoko Преглед на мнение
                      ............ ама чак от зор да забрави българския?
                      Ми щот' главата е на последно място. Затова. К'во има в нея не знам!?
                      Главата е оставяме за последна.
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Бисерни ягодки

                        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                        Ма той болта ли да отиде на два пъти по 90градуса,или динамометричният да спре на толковаПрав си да си недоволен от изказването
                        Това от Тук.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: Бисерни ягодки

                          Първоначално публикуван от георги.миленов Преглед на мнение
                          Здравейте,на село имам такава машина и не я исползвам много много паля карам и така без да пипам нищо понея но в един слънчев летен ден както си карах кормилото отказа слазох разгледах и видях че и е свършило хидравличното масло та вапросат ми е какво масло трябва да и сипа че от масла грам не разбирам чакам идеи!!! мерси предварително
                          Някой да донесе една торба с препинателни знаци и главни букви, че напоследък нещо взеха да привършват .

                          Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
                          Става с най-обикновенното двигателно масло. Може и горено да е. Не е претенциозно от към масло. Моето шаси е без хидравлика на волана, но за хидравликата на коша се ползва маслото от КУРмилната кутия. Там сипвам горяло масло, понеже имам доста загОби в системата и за година отиват по 10-тина литра.
                          С това горяло масло, доста КУРмила има да загОби момчето, ама е още младо и се учи. Лошото е, че дава неправилни съвети на още по-младите от него.
                          Последно редактирано от dedoKoko; 03-07-12, 13:36.
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: Бисерни ягодки

                            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                            ... да входира някакъв проектозакон...
                            Това от темата за Приста Ойл.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Бисерни ягодки

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              Това от темата за Приста Ойл.
                              Ааа. Това са нови термини. Понякога нЕкой со костУм, като изпляска нещо такова, си викам:-Лелеее Стояне, колко си проЗЗ.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Бисерни ягодки

                                И OFFnews се класираха:

                                Сирия разполага снайперисти по границата с Туриця

                                Сигурно е от горещините.
                                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X