Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да изгоним къртиците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Как да изгоним къртиците

    Вече двама човека ме съветват газ и после клечка

    Коментар


    • #47
      До: Как да изгоним къртиците

      Гледай го свърши това и после ще имаш същия цвят лице като иконката в края на моя пост, но няма да е ухилена, а озъбена. Тя разликата не е голяма.
      Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

      Коментар


      • #48
        До: Как да изгоним къртиците

        Този уред не го видях в темата ,може и да има полза от него http://www.velboy.com/

        Коментар


        • #49
          До: Как да изгоним къртиците

          Ей, терористи, какво стана с къртиците? Изгонихте ли ги или отидоха да спят зимен сън? ... или намерихте някоя рецепта за кърток на шиш

          При баща ми проблема се реши екологично чисто - и кучето и котките се научиха да ги ловят и позачезнаха.

          Относно пискалките - за къртици не съм пробвал, за мишки не вършат работа за повече от 5-10 дена. Не става въпрос за добра или лоша направия, просто плъшоците не са чак толкова тъпи, но това е друга тема.
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #50
            До: Как да изгоним къртиците

            Последния път се пробвах с пиратки в дупките и май отидоха при комшиите. От капаните файда нема - лично ги пробвах

            Коментар


            • #51
              До: Как да изгоним къртиците

              здравеите колеги.имам една много серозна питанак кам тоя вапрос имаме една стар каща в която не живее никои и гледаме само двора но от няколко месеца се е населило нещо което прави огромни дупки навсякаде вав двора и в стените на ка6тите и пода голям ужас.пробвахме няква димка която се помпи с компресор и в сада сложихме дарвени старготини амониева силитра и оше куб боклуци.отровихме целия квартал двора замяза на пашпалига но това нещо продалжава да копае все пове неска напалнихме дупките с газ и после я запалихме резолтата беше зривена кащи4ка на ку4ето и няколко хвакнали плочки.заложелисме около 10 модела капани вкльочително и мечи и пак не помага.помогнете преди двора да ми се озове до ядрото на земята.

              Коментар


              • #52
                До: Как да изгоним къртиците

                Ако някой знае мор против сляпо куче ще съм благодарен. Двора е на швейцарско сирене .

                Коментар


                • #53
                  До: Как да изгоним къртиците

                  Първоначално публикуван от teo Преглед на мнение
                  Ако някой знае мор против сляпо куче ще съм благодарен. Двора е на швейцарско сирене .
                  Това нещо ще ти реши проблема.

                  Потърси димки за къртици в селскостопанските аптеки. Поставят се в дупките, палят се и къртиците отиват у съседа.
                  Последно редактирано от Toni69; 15-04-10, 18:20.
                  (0+)
                  Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Как да изгоним къртиците

                    А после той като пусне димки, се връщат у вас ....
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • #55
                      До: Как да изгоним къртиците

                      Първоначално публикуван от SBG Преглед на мнение
                      това дали нама да ви свърши работа
                      http://www.globol-bg.com/index.php?lang=3&table=isotronic&page=3&id=9 ,
                      цената е около 34лв. Мисля, че става чрез поръчка по нета. Струва си защото с другите работата ще стане като оня с батерийте в куфарите .
                      Майка си купи подобно от Бриколаж.Май за които е писал vladi333.На всеки 10-15 сек. пуска звук.Пише че резултата идва след около 2 седмици.Майка твърди че работи,но на площ около 100 квадрата.Дупките се преместили от устройството на такъв периметър...
                      След 2 седмици ще дам точна информация,като отида и видя къде са къртичините.
                      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                      Коментар


                      • #56
                        До: Как да изгоним къртиците

                        В "Направи си сам" някой писа, че е сипал саламура от стара сланина в дупките и ги е заровил. Били изчезнали дълготрайно.
                        Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                        Коментар


                        • #57
                          До: Как да изгоним къртиците

                          Взел съм пиратки и димки , ще видим какъв ще е резултата.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Как да изгоним къртиците

                            Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                            Майка си купи подобно от Бриколаж.Май за които е писал vladi333.На всеки 10-15 сек. пуска звук.Пише че резултата идва след около 2 седмици.Майка твърди че работи,но на площ около 100 квадрата.Дупките се преместили от устройството на такъв периметър...
                            След 2 седмици ще дам точна информация,като отида и видя къде са къртичините.
                            Резултат има и както обещах го споделям.В радиус от 10 метра около машинката няма нито една къртичина.Всички копаят извън този периметър,но е важен монтажа.Заравя се 2/3 от машинката и се отъпква хубаво като се полива и с вода за още по-добро слягане на пръстта около основта.
                            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                            Коментар


                            • #59
                              До: Как да изгоним къртиците

                              Такава джаджа (пискащо колче) купих преди време, но така и не я използвах. Ако някой има нужда от нея, да пише на ЛС.
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • #60
                                До: Как да изгоним къртиците

                                Миналото лято тъщата беше пропищяля от слепото куче. То не беше моркови, не беше картофи, лук, всичко отмъкна. После започна с цветятя /луковиците/ и магданоза.
                                Купих пискащо колче и по нейни думи гадините изчезнаха. Но радостта и беше кратка, около десетина дена. После свикнаха ли, мутираха ли, генно ли се модифицираха, никой незнае, но пак се почна старата песен. Ето сега е пролет и пак се размърдаха, де шо има поизостанали луковици на цветя едно по едно взеха да се вмъкват в земята.
                                Слагахме им вмирисана риба, синът ми им пуска димки и пиратки......няма и няма и няма. Живее си животинката и си пакости като башибозук в наше село.
                                Тъшата е решила тази година да не сади нищо и ще ме остави без мезелъци за ракийката, а това никак не ми се нрави.
                                Помагайте.
                                Тази земя, по която тъпча сега,
                                тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                                тази земя – не е моя земя,
                                тази земя, простете, е чужда.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X