Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
    Той феролита е евтин, 2-3 лв.

    Щтрака - ся ако си мъж ще пуснеш снимки на сглобения трабант-джип.
    Здрасти.Ако го има за 3лв,дай да купя 10 кутии.Тук е по 5-6 лв.То и за друго ще ми трябва. Снимки ще има,ама сега не е много фотогеничен,муцуната му е много вирната(души за бензин) Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр093.jpg
Прегледи:1
Размер:90.2 КБ
ID:5527573
    Последно редактирано от 6traka; 17-10-13, 07:39. Причина: п-п

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
      Успех! Дано да покрие очакванията ти.
      - ако не е тайна - колко пари изразходи до тук?!
      Няма тайни.За железарии съм дал 50лв на вторични всичко има подредено,1,20 лв/кг.Две ролки тел за цеото,2-ве бутилки газ 60лв.Няколко литра ракия за стругаря + - 30лв. 10бр. свредла 20лв,15 бр дискове за флекса 20лв.Ток за целта 50лв. А и да не забравям феролита 5лв.Грубо-250лв, това само за отпреде.

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Привет,ето малко факти в клипче. http://vbox7.com/play:53feae7e57

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
          Привет,ето малко факти в клипче. http://vbox7.com/play:53feae7e57
          Уау, това Траби кърти мивки , остава да видим и задницата повдигната и ще минаваш навсякъде, евала за ентусиазма

          п.с. Карал съм трабант 601 комби като твоя, понеже виждам как повечко пуши, слагай 200 мл. масло (най-добре бездимно) на 10 литра бензин, не повече.

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Успех!
            Наистина минаваш тънко..
            - само внимавай да не се пребиеш
            *Kaто цяло концепцията ми допада и то доста, само може леко да я подсилиш, най-вече с цел безопасност. Гот се получава, със задницата ще е по-лесно давай смело напред

            Поздрави!
            Последно редактирано от I.Stoyanov; 20-10-13, 21:09.

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Това е уникална модификация колега пожелавам ти да я завършиш
              само бараки

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Ми за 250 лв. направо си е супер.
                Представяте ли си да набие 2 500лв. в т'ва траби, к'ъв дзвер ще е.
                А 25 бона???
                О899 2б2 1З2

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                  Уау, това Траби кърти мивки , остава да видим и задницата повдигната и ще минаваш навсякъде, евала за ентусиазма

                  п.с. Карал съм трабант 601 комби като твоя, понеже виждам как повечко пуши, слагай 200 мл. масло (най-добре бездимно) на 10 литра бензин, не повече.
                  Благодаря.По принцип слагам 20мг/1лт.Но траби не е каран известно време и трябва да се понастъпи малко,че се събрало масалце по картерите.Аз слагам ЛТ 2Т,това бездимното каква му е марката.

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Ти си нашия Д-р Ивъл. Но вместо акули с лазери, правиш трабант с портални мостове. Аз лично ти се кефя.

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                      Ти си нашия Д-р Ивъл. Но вместо акули с лазери, правиш трабант с портални мостове. Аз лично ти се кефя.
                      Мерси, и аз лично се кефя на хора ,които ме подкрепят.

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                        ...аз лично се кефя на хора ,които ме подкрепят.
                        Имаш проблем с егото тогава...
                        Колкото до кретенията, която си сътворил - гледай да не убиеш някого. Това нещо ще се скърши на първия камък. Особено с тези "заварки".
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Имаш проблем с егото тогава...
                          Колкото до кретенията, която си сътворил - гледай да не убиеш някого. Това нещо ще се скърши на първия камък. Особено с тези "заварки".
                          А,ако боята е сертифицирана....

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                            Имаш проблем с егото тогава...
                            Колкото до кретенията, която си сътворил - гледай да не убиеш някого. Това нещо ще се скърши на първия камък. Особено с тези "заварки".
                            Охоо,появисе най накрая,благодаря и за твоя отговор.Чакай сега първо списък ,кого да убивам излязъл на пътя ми ,хахаха и кой да пазя.Камъните ще ги ползвам за дувар,а как се заваря поучавай някой по невеж от мен.Поздрави.

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Достатъчно невеж си - видно е с просто око.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Имаш проблем с егото тогава... Само аз ли? Защо не го кажеш и на Денислав??

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X