Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Първоначално публикуван от 6traka
    Здравей Началник.от кога чакам да се намеси някои като тебе,вярвам че ще вземеш правилно решение.Действай както ти сърце каже.Трий ако искаш,то справедливото ще изплува.
    В тоя раздел началника е друг.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      я вижте на какво попаднах у Фейса
      Прикачени файлове
      Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
      тел. 0898327627
      Радослав

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        В тоя раздел началника е друг.
        Аз съм тоя ... "началник".
        Следя си темата още от първото мнение и ... много ме кефи!
        Ако някой нещо не му харесва ... да казва ....
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
          Аз съм тоя ... "началник".
          Следя си темата още от първото мнение и ... много ме кефи!
          Ако някой нещо не му харесва ... да казва ....
          Не пипай
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
            Разбирам те колега.Само да поясня,оргиналните части и възли на укачването на траби са профилна ламарина неповече от 2мм,аз използвам 4мм.Ако може да се троши
            А запитва ли си се тая профилна ламарина от какъв материал е и на какви усилия е подложена? Да не се окаже че твоите са 2 пъти по-дебели, ама от говнолин-3 и 5 пъти по-слаби.

            ПП: Задължително снимайте "теста", ако може и с HD качество. Пуканки и потна немска биричка вече съм си набавил.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
              я вижте на какво попаднах у Фейса
              В това, все пак има вложена известно количество мисъл и умения.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Така се прави, браво, подкрепям те и чакам видеото от първия тест. Не обръщай внимание на Джамбазов той нищо не разбира от самоделки

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  E тази тема голяма забава била Добре че колегите колегите от субару форума ме светнаха да я прочета цялата Та в тази посока като пишеш,защо не наблъскаш едно турбо TD05 от импреса или компресор от друг дзвер да видим няма ли да има тяга това немско недоразумение което си решил да унижаваш? Съвсем сериозно имах разговор с един колега който на тико 800 кубика е сложил турбо К03 и няма проблеми.Знае ли човек и от това траби може да излезе нещо

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    А запитва ли си се тая профилна ламарина от какъв материал е и на какви усилия е подложена? Да не се окаже че твоите са 2 пъти по-дебели, ама от говнолин-3 и 5 пъти по-слаби.

                    ПП: Задължително снимайте "теста", ако може и с HD качество. Пуканки и потна немска биричка вече съм си набавил.
                    Все пак ми е ясно ,че х-са в тази 2мм ламарина е повече ама и моята не от най меките.Сам стругаря ми каза че я бива моята използвана,нали като стърже все пак има поглед върху материалите и якоста им.Няма страшно ще издържи

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                      В това, все пак има вложена известно количество мисъл и умения.
                      Що бе на моята кво и е,искаш да изглежда готино ли.Я виж снимката има само горна опора.Моята поне е с две

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sbor4e 032.jpg
Прегледи:1
Размер:153.0 КБ
ID:5490583Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sbor4e 027.jpg
Прегледи:1
Размер:141.4 КБ
ID:5490584
                        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                        Така се прави, браво, подкрепям те и чакам видеото от първия тест. Не обръщай внимание на Джамбазов той нищо не разбира от самоделки
                        Тенкю,сега колко разбира и може ще разбера ако го видя на живо да ми покаже.То писането по този начин нищо не обяснява за него,който разбира с иоте снимки му е ясно Аз колко знам.Поздрави и на двама ВИ. Тук така ги правят присадените самоделки,моята не я искам такава.
                        Последно редактирано от 6traka; 07-06-13, 19:36. Причина: п-п

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                          Що бе на моята кво и е,искаш да изглежда готино ли.Я виж снимката има само горна опора.Моята поне е с две
                          След като сам не виждаш какво и е, няма какво да говорим... Това как изглежда, изобщо не е съществено в случая.
                          Виждам, обаче че освен грамотността, ти куцат и разни други познания.
                          Бъди здрав. Нямам лоши чувства, но съм потресен от видяното. Хубаво е чукчи поне малко да бъде читатель.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                            След като сам не виждаш какво и е, няма какво да говорим... Това как изглежда, изобщо не е съществено в случая.
                            Виждам, обаче че освен грамотността, ти куцат и разни други познания.
                            Бъди здрав. Нямам лоши чувства, но съм потресен от видяното. Хубаво е чукчи поне малко да бъде читатель.
                            Така да бъде,от спор няма нужда.Ти си знаеш твоето,аз моето .В моето съм сигурен,ти си сигунен в твоето нема грижи.Аз си карам както си знам пък ти говори квото щеш,Твоя си работа.Немом се разбра с тебе,сори..

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                              Все пак ми е ясно ,че х-са в тази 2мм ламарина е повече ама и моята не от най меките.Сам стругаря ми каза че я бива моята използвана,нали като стърже все пак има поглед върху материалите и якоста им.Няма страшно ще издържи
                              Аха, значи не знаем и какви са материалите, ама дЕдо Пешо стругаря щом казва.... Той като го тръкне му разбира и якостта, и химичния състав сигурно. Да вземе да патентова метода да се види в нЕкой лев.

                              Заварките с пернишката саксия и с електроди гепени преди 20 години от някой обект ли се творят?

                              ...впрочем, половината, дето се опитаха всячески да ти обяснят че правиш глупости или имат личен, или все някога са пипвали струг за повече от 5 минути. Пък част от тях са и потрошили това или онова собствено или фабрично творение.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Стругаря прави ли разлика между твърдост и якост?
                                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X