Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Това с тракторки ли?
    Колеги четете добре,не съм писал че ще карам с 45км в калта.А къде в калта ще карам с 45,тази скорост ще е на равен път.

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Бахмааму! Това някога беше технически а не дебилен форум...
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Шшшшт, я тихо там, че ще изтървем шоуто.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
          Шшшшт, я тихо там, че ще изтървем шоуто.
          За вас шоу,други ме подкрепят.Живи и здрави да сте,истината е тук при мене и проекта върви много добре.

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Абонирам се за темата ! От една страна разбирам колегите и не мога да здържа усмивката си четейки ги, но от друга страна ти се възхищавам на ентусиазма така, че от мен успех! Искренно го казвам! А шоуто няма да пропусна.
            Георги Танев (0+)
            Land Rover Discovery 1 300 TDi
            Land Rover Club Bulgaria
            0887 930 238, 0878 797 768

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Подкрепям напълно колегата.Ще стане -като си го намислил и решил как няма да стане.То и Кока Колата май беше измислена за някакво лекарство ама гледай сега цял свят го пие.ПЪРВИЯ САМОЛЕТ КОЛКО МЕТРА Е ЛЕТЯЛ.....като се счупи нещо ще го заместиш със по здраво решение.Нима повечето тук не си правят джипните на проба-грешка.Но тогава се постигат желаните ти резолтати .Поздрави.
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Абе и аз в младините съм творил чудновати неща,ма това ми идва в повече,знам ли може па и от ЕГН-то да е вече!Ентусиазма ти обаче е на ниво и дерзай!Успех!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Ша мъ прощавате, ама не мога да толерирам глупостта. Пък и грамотността на автора е на нивото на конструкцията.
                  Уважавам МНОГО самоделките, но това е гавра с гаврата от Цвикау и аудиторията.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Благодаря на тези дето ме подкрепят,е и другите не оставям на страна.Днес изразходих няколко диска за флекса,втората секция е почти готова.Посещение при стругаря ми за 3бр. черубки за легла на лагерите ,зъбак и ще има тест драйв.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр072.jpg
Прегледи:1
Размер:107.3 КБ
ID:5490470Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр075.jpg
Прегледи:1
Размер:115.7 КБ
ID:5490471

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                      Ша мъ прощавате, ама не мога да толерирам глупостта. Пък и грамотността на автора е на нивото на конструкцията.
                      Уважавам МНОГО самоделките, но това е гавра с гаврата от Цвикау и аудиторията.
                      Моите уважения колега,ама ти и Джамбазчето излязохте доста лоши бе.От начало се дразнех от такива упреци,ама вече ме хваща смях от бращолевките Ви.Вие си знаете карайте я както си знаете,за нещо което съм сигурен че знам и МОГА да го направя не икскам съвети. Уважавам Ви, и вие като мене имате право на ваши собствени изказвания.

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Като минавам през Севлиево,задължително требва да го вида тоя луноход в действие!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Колега, аз лично не виждам какво толкова има за модериране.
                          До лични обиди и квалификации не се е стигало. Ти самия по-горе твърдиш, че всеки има право на свое мнение и виждане на нещата. Аз те подкрепям, заради мерака. Сглобщайна е класика в този форум. Единствените ми забележки, ако разбира се мога да си позволя такива, са свързани с надеждността и безорасността на отделните възли.
                          Определено имам резерви.
                          Не се сърди, а дерзай!
                          Успех!
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                            Като минавам през Севлиево,задължително требва да го вида тоя луноход в действие!
                            Заповядай колега,имаш едно кръгче от мене с Трабант-Трансформер.

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                              Колега, аз лично не виждам какво толкова има за модериране.
                              До лични обиди и квалификации не се е стигало. Ти самия по-горе твърдиш, че всеки има право на свое мнение и виждане на нещата. Аз те подкрепям, заради мерака. Сглобщайна е класика в този форум. Единствените ми забележки, ако разбира се мога да си позволя такива, са свързани с надеждността и безорасността на отделните възли.
                              Определено имам резерви.
                              Не се сърди, а дерзай!
                              Успех!
                              Разбирам те колега.Само да поясня,оргиналните части и възли на укачването на траби са профилна ламарина неповече от 2мм,аз използвам 4мм.Ако може да се троши

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Действай смело!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X