Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Респект , уникален проект, колега може ли тази концепция да се прехвърли на друга база?
    Имам един досаден проблем с Патрола, малко нисичък ми се вижда а и моторчето е малко слабичко, търсих готови предложения за лифт, но ме убиха с цена . Много ми се иска и аз да имам тунингована джипка, но не мога сам да се справя в тая криза. Твоята идея ми вдъхна надежда и много се надявам като приключиш с Траби ако може да дадеш някаква идея и за моята машинка.

    пп. Не съм мерил тенекията по шасито, щото не знам как се работи с шублер, но на око ми прилича към 4 мм =/- 1 мм.
    Следя с интерес развитието и чакам с нетърпение тест драйва.
    Поздрави !
    Nissan Patrol 2008
    Mercedes c220 cdi 2006
    Mercedes cls350 cdi 2013
    Mercedes GL 450 cdi 2012

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Абе бъзикате го вие момчето,ама като се пребие,ще ви тежи на съвестта ...
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Спокойно ! Пияните и лудите Господ ги пази .

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Сега остава да дадеш дефиниция на X-ово съдържание, и всичко ще е наред.

          И не, не говориш извънземни работи. Само има едни приказки за пръднята и боята, маймуните и триците и прочие варианти. Несъмнено си ги чувал, но дали си ги осмислил?
          Сега ще ме изпитваш ли?Ок щети кажа,това означение х се използва разговорно.По точно за стоманеноста на материяла,стоманеноста се изразява в съдържанието на въглерода.Виждали сте структорната решетка и как са изобразени молекулите.Обикновенния материял почти не съдържа такива молекули.Колкото е по стоманен толкова е повече въглерода.А баш хиксова стомана е с повишено съд. на въглерод,ако не се лъжа имаше и някакъв друг примес.Този вид стомана не става за моята цел,твърд е но е много крехък,не подлежи на механична деформация.Използва се най вече за направата на измервателни инстроменти.

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
            Спокойно ! Пияните и лудите Господ ги пази .
            То си е така ама аз не влизам в изброените,е в първото може след няколко гроздови сокчета,пак ви успокоявам няма страшно, с 40км/ч в калта дори и да скоча ще си изцапам коленете.Ставам отупвам се и напреде

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Това вътрешна страница на психиатрия ли е?
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Не мога да не се абонирам за този шедьовър на форума.Тва Спарки,Джамбазов,Ясен и други,кво разбират от стоманеност и молекулярен състав бе...Браво колега,радвам се че съм завършил същия техникум като вас,но не съм чак с такива познания като вас.Въпреки че 30 години се занимавам с ръжда...

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Първоначално публикуван от alexander_76 Преглед на мнение
                  Респект , уникален проект, колега може ли тази концепция да се прехвърли на друга база?
                  Имам един досаден проблем с Патрола, малко нисичък ми се вижда а и моторчето е малко слабичко, търсих готови предложения за лифт, но ме убиха с цена . Много ми се иска и аз да имам тунингована джипка, но не мога сам да се справя в тая криза. Твоята идея ми вдъхна надежда и много се надявам като приключиш с Траби ако може да дадеш някаква идея и за моята машинка.

                  пп. Не съм мерил тенекията по шасито, щото не знам как се работи с шублер, но на око ми прилича към 4 мм =/- 1 мм.
                  Следя с интерес развитието и чакам с нетърпение тест драйва.
                  Поздрави !
                  Привет,нещо подобно може да се направи и стебе,ако си на два моста.По принцип не се занимавам със серииино производство,гледам да помагам и дано съм полезен с това.http://www.youtube.com/watch?v=l6wU7RlQHbI

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Това вътрешна страница на психиатрия ли е?
                    Scraphear,не разваляй образУвателния шедьовър бре...

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                      Това вътрешна страница на психиатрия ли е?
                      Ха ха,Колега гледам че пушиш цигара на аватара,хайде успокой се с нея вече.Дай по сериозно,че ще трябв да се прекръстиш на човека УПРЕК

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        [QUOTE=6traka;2213927.Колкото е по стоманен толкова е повече въглерода.[/QUOTE]

                        Ми той чогуния требе да е най стоманен щото има много въглерод.

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Щрака(ако не знаеш-така се пише на БЪЛГАРСКИ), знаеш ли изобщо какво означава буквата "Х" в означението на стоманите?
                          Говориш за съдържание на въглерод, а знаеш ли как се обозначава съдържанието на въглерод в стоманите?
                          За буквата "У" знаеш ли нещо, и защо се слага? Разни там числа не са сложени за по-красиво.

                          Виж, и аз правя такива безумни скулптори, но по земеделските ми машини. Където и да не проработи(случвало се е, в началото доста често)-няма кой знае какви лошевини да се случат.
                          При теб става въпрос за човешки живот. Твоят. А ако конструкцията издържи началните тестове(може би ще издържи)-ще ти се поиска да повозиш някого.
                          И по правило точно тогава стават белите. Надявай се да не е на някой стръмен баир, и да се търкаляте през таван няколко пъти.
                          То трабанта има много яко купе, ще ви предпази...

                          Отделно за редукцията по трансмисията. Ако ставало така-масово конструкторите щяха да слагат супер бавни предавки и да ги задвижват с двигател от тико. За по-леко и по-икономично...
                          Последно редактирано от Кольо; 12-06-13, 21:03. Причина: Излишна буквичка
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Пич, спри да се излагаш и поразгледай малко форума. Тук определено има какво да научиш, предимно от старите теми, преди да се пренасели с откриватели на големия пиньон при Балкан 75, динамо от колело, захранващо стартер, уреди за икономии на ток и т.н.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                              Сега ще ме изпитваш ли?
                              Далеч бъди от тая мисъл.

                              За останалото от поста - отвори някой техникумски учебник по технология на металите поне, и спри да се излагаш. Пишеш тотални нелепици.

                              Никой не се е родил научен, но за сметка на това сума народ се има за силно такъв без да е прочел нищо след надписа "Издателство Техника" на първата корица.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Не мен пък темата страшно много ми харесва.Особено са стоманеноста при стоманите.Баси колко имаме да учимЕ...
                                ЧовекО е тръгнАл да прави колесни редуктори.На Трабант...Не къде сме тръгналЕ...Проектът е на светлинни години напредОт всичко правено да сега
                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X