Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
    Не се бъзикам , продай ми трабито преди да си пипнал флекса!
    Привет.Виждам че има голям интерес да купите Траби,предлагам да направим търг.Има и други колеги желаещи да притежават този мой зелен дракон. Вече е решено от моя страна-Траба ще се прави 4х4,и няма отърване.Ако има идеи и съвети как да стане най добре,да се дават-други предложения не искам да получавам.Имам една моя оффроуд група,ако има желаещи да си помагаме за проекта да поискат присъединяване там.Там за напред ще следят как ще се развива замисъла ми.Като гледам отношението вече май ще спирам коментарите за Траби. http://www.facebook.com/groups/118798958229353/ EXTREAM OFF ROAD

    Коментар


    • #47
      От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Следя темата с огромен интерес, а с още по-голямо нетърпение чакам да видя завършената трансформация в движение.
      Успех.
      Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
      Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
      Opel Campo 3,1 TD '99
      Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

      Коментар


      • #48
        От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        За сега мисля че реших какъв ще е крайния начин за оформянето на Трабчи.По принцип мисля и чертая много ,преди да взема решение за деиствие ,за нещто за което ще положа труд.Гледам също най лесния начин за изпълнение,и да е финансово достъпен.Пак една моя случка от миналото,един тогава батко 3 години по голям(така се говореше преди демокрацията)сега в днешно време мой приятел.Та да си дойда на мисълта,въпросната машина беше Балкан-75( мотоциклет),който получи два пъти по голям заден зъбак.Нямате си на идея ква фурия беше,тръгваше на 3та ск.,даже са виреше на задна гума .А на първа ква сила имаше,баир не признава,стига да си свикнал да гледаш по небето.Вдъхновен от този спомен решавам да направя нещо подобно със задвижването на Траби.Убеден съм за ефекта,че ще е положителен.Задвижване на зад ще хвана от предните полуоски ,и отново формулата от малко към голямо зъбно колело.Може и едно чертежче да пусна-ще видим.......зависи от някой колеги.

        Коментар


        • #49
          От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Що не скокнеш до Стокхолм, да си вземеш Нобеловата награда?
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #50
            От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Недей да дразниш човека, че ще избяга обиден в групата си и ще пропуснем цялото шоу.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #51
              От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Здравейте,започвам с една молба към модераторите.Поради нападките и некоректното държание на някой колеги относно моята тема,Ви моля да изпратите тази тема в кошчето.Бях останал с друго впечатление към колегите,збърках с това.Не получих разбиране относно проекта ми,затова да не спорим повече.Повтарям се за пореден път,това което съм го решил за Траби,ще се получи-убеден съм.Исках да споделя и получа съвети за проекта,нооо уви продължавам сам.Благодаря на модераторите,надявам се че ще обърнат внимание.
              Последно редактирано от 6traka; 05-03-13, 11:39. Причина: п

              Коментар


              • #52
                От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Що не скокнеш до Стокхолм, да си вземеш Нобеловата награда?
                Видя ли какво направи сега...не те е срам...
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • #53
                  От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Гласувам "ЗА!" гражданинът Шкрапхеап да бъде строго наказан, с цел превъзпитание, предвид езикът, който използва. Да!



                  П.П. В допълнение ще кажа, че лицето от горното изречение, в не една или две теми си позволявало подобно своеволие!!!
                  Последно редактирано от Малкия Румба; 09-03-13, 02:08.

                  Коментар


                  • #54
                    От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Що бре, там наистина раздават Нобелови награди. Има за всички, некой правят Андронен колайдер, други двутактово МТЛБ с 20кс....
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #55
                      От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Джамбазов търпиш критика Колайдерът е Адронен а МТЛБ-то е цели 26 коня.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • #56
                        От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Ето една добра основа за надджипване

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image0075.jpg
Прегледи:1
Размер:84.0 КБ
ID:5460281
                        Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                        Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                        Коментар


                        • #57
                          От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Част от проекта.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр014 (5).jpg
Прегледи:2
Размер:146.1 КБ
ID:5485175Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр018 (6).jpg
Прегледи:2
Размер:135.4 КБ
ID:5485176Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр021 (3).jpg
Прегледи:1
Размер:112.3 КБ
ID:5485177Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр031 (4).jpg
Прегледи:1
Размер:84.5 КБ
ID:5485178Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр037 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:111.9 КБ
ID:5485179Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр045 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:118.3 КБ
ID:5485180Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр047 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:113.6 КБ
ID:5485181

                          Коментар


                          • #58
                            От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Ще се пребиеш бе
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #59
                              От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Ще се пребиеш бе
                              Еййй, то в'ва е по-зле от "старт от скрапа". СИЛНО се надявам това да е просто някакво набързо скалъпено показно на основната идея !!!


                              Поздрави !
                              п.п. абе вече и електрожените, болтовете, телта и свинските опашки трябва да се продават с рецепта ...
                              Последно редактирано от I.Stoyanov; 24-05-13, 14:37.

                              Коментар


                              • #60
                                От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Добрата практика изисква рязане на ръцете, сътворили това и на малоумната глава, която го е измислила !
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X