Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Докато течеше темата,и аз си купих трабант.Дотук ми станаха два.Уважавам простотата на тези машинки.Този няма да го развалям,но за другият ми е гъдел.
    Имам едно Съни 4х4 взето точно за подобни цели.
    За разлика от теб,аз няма да го вдигам с подобни редуктори с вериги.Ще ползвам полуоски с две rzeppa cvj ,и шлицова двойка между тях. Апропо това са най модните тенденции на GKN и NTN ,с други цели обаче.
    Проектите повече ги обмислям,отколкото ги правя,но това също е вид правене,мисленето.
    Тук обаче откривам една нездрава атмосфера. Някак не отива на мъже да са толкова иронични,саркастични. Начинът по който говорим за другите,показва по скоро нас,отколкото тях.

    Но аз така и не разбрах,какви точно цели искаш да постига конструкцията ти,какви задачи ще изпълнява ?

    Иначе,аз заварявам счупени ресьори, и изобщо не смятам че някой може да тръгне да ми обяснява,как не можело.

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
      Тук обаче откривам една нездрава атмосфера. Някак не отива на мъже да са толкова иронични,саркастични. Начинът по който говорим за другите,показва по скоро нас,отколкото тях.



      Иначе,аз заварявам счупени ресьори, и изобщо не смятам че някой може да тръгне да ми обяснява,как не можело.
      Брей че лоши и саркастични хора, които иронизират твореца ...
      Това със заварките на ресьори сериозно ли го твърдиш , сигурно и гаранция даваш за заварката ...
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        При определени условия, техника, технология, заварчик и най-вече липса на здрав лист, заварка става Тук има хора, които наистина могат да го направят и листът да става за ресор, а не за мотика.
        Конкретният случай обаче, едва ли е точно такъв.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          .... сигурно и гаранция даваш за заварката ...
          Ти на манго го остави да го завари та да не го отмъкне...зависи кво разбираш под завариШ....

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
            Конкретният случай обаче, едва ли е точно такъв.
            Мии,дет се вика"Добре заварил"...

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              При определени условия, техника, технология, заварчик и най-вече липса на здрав лист, заварка става Тук има хора, които наистина могат да го направят и листът да става за ресор, а не за мотика.
              Конкретният случай обаче, едва ли е точно такъв.
              Тоя филм и аз съм го играл и то не веднъж , та затова питам за конкретния случай ...
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
                Докато течеше темата,и аз си купих трабант.Дотук ми станаха два.Уважавам простотата на тези машинки.Този няма да го развалям,но за другият ми е гъдел.
                Имам едно Съни 4х4 взето точно за подобни цели.
                За разлика от теб,аз няма да го вдигам с подобни редуктори с вериги.Ще ползвам полуоски с две rzeppa cvj ,и шлицова двойка между тях. Апропо това са най модните тенденции на GKN и NTN ,с други цели обаче.
                Проектите повече ги обмислям,отколкото ги правя,но това също е вид правене,мисленето.
                Тук обаче откривам една нездрава атмосфера. Някак не отива на мъже да са толкова иронични,саркастични. Начинът по който говорим за другите,показва по скоро нас,отколкото тях.

                Но аз така и не разбрах,какви точно цели искаш да постига конструкцията ти,какви задачи ще изпълнява ?

                Иначе,аз заварявам счупени ресьори, и изобщо не смятам че някой може да тръгне да ми обяснява,как не можело.
                +10
                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Ето го готов!!!

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:488041_547900655254024_493713192_n_d26ce_30441852.jpg
Прегледи:1
Размер:61.4 КБ
ID:5543076

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                    Ето го готов!!!

                    [ATTACH=CONFIG]657007[/ATTACH]
                    6++++++

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Една идейка.Хибридно задвижване за задните колела.Осите са въртящи . Куплираш CVJ тоест градиш полуоски тръгвайки от това което нарекох оси,и някой може да се заяде,-върти ли се,-вал е ! Да вал е ! В средата се събират в две зъбни колела,венци от маховици,с по малък диаметър,примерно пак от трабант.Венците са на разстояние милиметър един от друг. Стартер с подходящ бендикс,примерно пак от трабант,при нужда,с едно жило /за да не ползваме ток за котвата/ зацепва и двата венеца предавайки им въртящ момент. При пежо,така е хибрида,-няма твърда връзка между електрическата и останалата част. Естествено,това нито е за състезания,нито за пътищата от републиканската мрежа.Идеята е,все пак да имаш,ако се наложи помощ и от задните колела.Зацепвайки двата венеца,имаш един вид блокаж,-когато не си зацепил,всяко колело си върти с неговата си ъглова скорост.Да! знам че това не е конструктивният подход който НАСА би използвала,но е прост,и би могъл да е ефективен. Включва се само за кратко,и при нужда. А ся фърляйте камъни !

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Осъзнаваш ли изобщо какво написа?

                        Аз предлагам да е с ластици. Като закъса, слиза, навива ги здраво, пуска ръчната и се държи за седалката да не изпадне от ускорението. А щях да забравя, да напомня и за добра лумбална подпора, да не си повреди вратните прешлени....
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Галилео е казал-"И все пак тя се върти (за Земята)" - ерго,тя е вал.

                          Пътят е целта.

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
                            Една идейка.Хибридно задвижване за задните колела.Осите са въртящи . Куплираш CVJ тоест градиш полуоски тръгвайки от това което нарекох оси,и някой може да се заяде,-върти ли се,-вал е ! Да вал е ! В средата се събират в две зъбни колела,венци от маховици,с по малък диаметър,примерно пак от трабант.Венците са на разстояние милиметър един от друг. Стартер с подходящ бендикс,примерно пак от трабант,при нужда,с едно жило /за да не ползваме ток за котвата/ зацепва и двата венеца предавайки им въртящ момент. При пежо,така е хибрида,-няма твърда връзка между електрическата и останалата част. Естествено,това нито е за състезания,нито за пътищата от републиканската мрежа.Идеята е,все пак да имаш,ако се наложи помощ и от задните колела.Зацепвайки двата венеца,имаш един вид блокаж,-когато не си зацепил,всяко колело си върти с неговата си ъглова скорост.Да! знам че това не е конструктивният подход който НАСА би използвала,но е прост,и би могъл да е ефективен. Включва се само за кратко,и при нужда. А ся фърляйте камъни !

                            Въх жив да не бях, 6traka е инженер от NASA в сравнение с това

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Човек се учи, докато е жив...

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                                Галилео е казал-"И все пак тя се върти (за Земята)" - ерго,тя е вал.

                                Полувал с диф , шот си мени разни положения в краищата , към полюсите
                                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X