Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Баси,ще взема да подхвана ОПЕЛАРАТА и аз така!Поне окачването е мааалко по-добро от на тръбито!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
      Баси,ще взема да подхвана ОПЕЛАРАТА и аз така!Поне окачването е мааалко по-добро от на тръбито!
      Ква ти е опеларата,аз имах корса б 1,2.Желязна машина 8 години само наливах и карах...

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
        Ок, ще го разбереш по трудния начин. Трабито както ти писах по-рано има окачване на каруца.Накрая ще имаш висока табуретка,нищо повече...Ама ти си знаеш...
        А човек може да си счупи главата и от по-ниско.Както и да се удави в 2 пръста дълбока локва...
        Е дообре нали има и медицински служители,нека и те докачат някой лев от лечението.

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
          Ква ти е опеларата,аз имах корса б 1,2.Желязна машина 8 години само наливах и карах...
          Аз наближавам седмата и процедурата е същата!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Щтраката, не се разсейвай от разни писания във форума.
            Действай и снимай.
            И снимай пак.

            резултата ще го дават по National Geographic ( в раздела за бг-гениалните ) , или по бтв-новините ( в тъжните вести )

            Успех!
            и снимки - повечко

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Стига, бре, погромаджии! Нека бачка човека.
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                Стига, бре, погромаджии! Нека бачка човека.
                Човека бачка и щрака!!!

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  6трак, трабантче на портрет! Давай още снимки.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    На "първа" - върви, ще ми се да го видя в гората! Или пък да спира рязко!
                    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                      На "първа" - върви, ще ми се да го видя в гората! Или пък да спира рязко!
                      Скоростите вече не са същте както оригиналните.След повдигането и с помоща на зъбаците се получи крайно предаване.Съотношение 1/3 ,малкия зъбак е с 15 зъба големия 45, нормалното тръгване става на 3-та все едно е първа при оригинален трабант.Първата е доста бавна,може да сте видели на клипа скороста на движение,и то с повечко газ.Нямаше звук но по пушека се разбира че съм настъпал педала.Виж сега рязкото спиране не вярвам да направи проблем,веригите са яки,и след подсилването на трабантските носачи не очаквам проблеми.Гумите ще влачат,най много да се усети във волана едно напрежение,ма то пък не е 2 тона трабант да не можеш го спреш. П-П. Аз по принцип никога не съм шашнат като някой шофьори,натискат до край гумите влачат ,това не е спиране.Започнат ли да влачат се губи сцеплението и нищо не правиш.Винаги гледам да държа гумите на границата на приплъзване,я си помислете зимата на лед кво става рязко натискане и си жива шейна.Те не напразно по умните глави са измислили АБС.
                      Последно редактирано от 6traka; 31-10-13, 09:08.

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Прост въпрос:
                        Каква е основната цел на АБС-а?
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                          Прост въпрос:
                          Каква е основната цел на АБС-а?
                          Eтo:
                          АБС-Акрилонитрил-бутадиен-стиренът, срещан и като акрилонитрил-бутадиен-стирол (ABS; химическа формула ),

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Типичните приложения на ABS (Акрилонитрил-бутадиен-стирен) са:
                            -Общи: играчки, потребителски стоки, телефони, предпазни каски
                            -Автомобили: вътрешни панели на вратите, стъпала, седалки, решетки, табла, рамки на огледала
                            -Техника: корпуси на кухненска техника, прахосмукачки, контролни панели на бяла техника
                            -В екструдирана форма: листове, дъна на душ кабини, покриви, ъгли на мебели, стелажи на хладилници, багажници
                            Уморените коне не ги убиват , нали ??

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
                              Типичните приложения на ABS (Акрилонитрил-бутадиен-стирен) са:
                              -Общи: играчки, потребителски стоки, телефони, предпазни каски
                              -Автомобили: вътрешни панели на вратите, стъпала, седалки, решетки, табла, рамки на огледала
                              -Техника: корпуси на кухненска техника, прахосмукачки, контролни панели на бяла техника
                              -В екструдирана форма: листове, дъна на душ кабини, покриви, ъгли на мебели, стелажи на хладилници, багажници
                              Типичнито приложение на NBR(Полибутадиен-акрило-нитрил) ,нитрилен каучук- е за маслоустойчиви детайли
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Стига сте спамили на човека темата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X