Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
    Бледнеят на фона на твоите знания по механика, кинематика, материалознание, съпромат и други...
    Е аз се надявам на твоите колега. И я не ми карайте Траба без мое разрешение.

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
      И от мен въпрос,ще тръгне ли суба върху леда.[ATTACH=CONFIG]659926[/ATTACH]
      Не само ще тръгне даже ще отлети особено ако се яви горския отнякъде даже теглича и задната броня балабар с номера ще останат сираци*
      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
        Не само ще тръгне даже ще отлети особено ако се яви горския отнякъде даже теглича и задната броня балабар с номера ще останат сираци*
        Той горския отдавна си каза думата,щом са дошли веднъж до там няма проблем.

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
          Той горския отдавна си каза думата,щом са дошли веднъж до там няма проблем.
          И какво каза освем да ви ви напиша едно разрешително с три букви АКТ
          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
            И какво каза освем да ви ви напиша едно разрешително с три букви АКТ
            Глупости ,това са мартаци от горяла гора ,и се дават за сеч,горския каза не акт ,пак са три букви, да има СЕЧ.

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
              Глупости ,това са мартаци от горяла гора ,и се дават за сеч,горския каза не акт ,пак са три букви, да има СЕЧ.
              Аха чак сега ми стана ясно че първо се пали после яка сеч иначе по темата пусни някой клип на търбич
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                Аха чак сега ми стана ясно че първо се пали после яка сеч иначе по темата пусни някой клип на търбич
                Ами за съжаление има такива без съвестни хора,искащи облаги,дори и като направят пожар.А клип имам само един ,аз съм го пуснал,скоро мисля да направя пак един да видя каква мощност съм докаръл.Ще се опитам да тегля субаруто ,по някакъв среден наклон.Също после ще опитам същото и с джипа(фрилендер).

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                  И от мен въпрос,ще тръгне ли суба върху леда.[ATTACH=CONFIG]659926[/ATTACH]
                  Вижте как снимката си дойде на мястото,там в нея е загадката за сцеплението,като зададен мой въпрос.Обърнете внимание какви промени може да се появят при потегляне,и отговора веднага ви светва.Докъто я нагласях колата яко вътеше гуми отреде отзаде.Викам си закачим ли матряла нема тръгване,но..........бетон не превъртя дори.
                  Последно редактирано от 6traka; 13-12-13, 20:23.

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Дето си писал, Суба - това трябва да е субару, нали?

                    Никога, ама съвършено никога, според това фото, няма да тръгне, на никъде, освен надолу, може би.

                    Щото зад кормилото няма никой, ама съвсем никой.......!!!

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                      Вижте как снимката си дойде на мястото,там в нея е загадката за сцеплението,като зададен мой въпрос.Обърнете внимание какви промени може да се появят при потегляне,и отговора веднага ви светва.
                      Самичък си задаваш въпроси и самичък си отговаряш , май все още не разбираш защо ...
                      ... боксуващ и миришещ на феродо съединител е първото което виждам ...
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Като знам на тези субару/сузукита как само стъклата не им гният вероятно ще стане с около метър по-дълга и ще падат брони, дъна на багажници, ръждилки, баници....
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          Дето си писал, Суба - това трябва да е субару, нали?

                          Никога, ама съвършено никога, според това фото, няма да тръгне, на никъде, освен надолу, може би.

                          Щото зад кормилото няма никой, ама съвсем никой.......!!!
                          Ми как да има нали аз го снимам.

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                            Самичък си задаваш въпроси и самичък си отговаряш , май все още не разбираш защо ...
                            ... боксуващ и миришещ на феродо съединител е първото което виждам ...
                            Това изпитание беше едно от лесните за суби,в стравнение кви други е минавало ,може да си гледаш за стопен съединител.

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                              Като знам на тези субару/сузукита как само стъклата не им гният вероятно ще стане с около метър по-дълга и ще падат брони, дъна на багажници, ръждилки, баници....
                              Възможно е...макар и моето да е внос от Австрия се държи за сега,няма да ядем баница

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Най-вероятно имаш предвид, че въжето е късо и натиска задницата надолу, въпреки че не съм сигурен дали е достатъчно, ама пък и влекача е як, знам ли...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X