Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
    Зазатваряха верно, ама ще погледна...То магазините беха много мизерни и бой от пенсионери непрекъснато, но има и качествени консервирани неща де...
    Продават(ха) предимно евтини и толкова качествени неща вярно, но за консерви фасул; леща; грах и подобни - нямат(ха) равни.

    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
    ...тръгнеш ли от Бачково нагоре, всичко е смилянски боб по 10 лева килото....
    Така както всички дини са от Любимец, всички череши от Кюстендил, всичкият картоф от Самоков и т. н.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
      Мен ме гложди въпроса, защо аджеба няма консерви с варен боб, които да струват нещо ?
      "Гръцкия" боб в тематичната седмица на Лидъл.


      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Не е преддесетоноемврийско, ами е след-. Някой помни ли "Дните на Баварската култура" в края на 90-те в София?
      Не съм присъствал на "основните" културни мероприятия, а само на ония "съпътстващите" - в шатрите
      Аз пък не си спомням шатри. За Баварската култура имам спомен от ресторантска обстановка, една вечер май в Шератон или нещо такова. Бяха поредица различни култури, идваха готвачи от съответната чужбина, но ярък спомен имам само от немските наденички. Трябваше да ми напомнят че не е прилично да се омита чинията (още бях под родителски надзор) и със съжаление оставих едно парче бяла наденица, щото да сме културни

      Коментар


      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

        Като каза бяла наденица и култура, нали знаеш как всъщност се яде това нещо?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Червен. Бондюел. Скъп. Става.
          Телешка кайма, лук и морков, сол, ч пипер и кориандър сух. Люто според зависи децата участват ли. Запържва се в дълбок и широк тиган лука и моркова на дребно, слага се каймата и се пържи до готовност. И после бам, скъпия червен бондюел. След 5-10 минути е готово. Ко има тортили може и салца да се накълца от пресни домати. И на бира носи и на винце, бяло, розе.

          Коментар


          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

            Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
            Телешка кайма, лук и морков, сол, ч пипер и кориандър сух. Люто според зависи децата участват ли. Запържва се в дълбок и широк тиган лука и моркова на дребно, слага се каймата и се пържи до готовност. И после бам, скъпия червен бондюел. След 5-10 минути е готово. Ко има тортили може и салца да се накълца от пресни домати. И на бира носи и на винце, бяло, розе.
            Пържи се с зехтин.
            Първо се слага една глава чесън на кръгчета, вади се като промени цвета.
            Носи и на малко царевица

            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

              ЧесноФ и кукуруз бива, аз не слагам, че ме не кефи, ма оливия - м`чи те мексиканците ко чуят, щи изгорят чучелото

              Коментар


              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                Баш си е чили кон карне това, люти чушки, месо и боб/ бял+червен/, може и домати. Но задължително със олио се пържи, да.
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                  Бе то и с мас става, но със зехтин е по вкусно.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                    Но задължително със олио се пържи, да.
                    Майка ръси картофената салата със запържено олио, винаги съм се чудел що си отваря работа, а явно и другаде така. Аз овкусявам с шарлан, също доста приятно се получава!

                    Коментар


                    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                      Де тоя пазар ?
                      Пирот.
                      Но съм попадал на таквиз сергиЙ и покрай градинката на "Св. Седмочисленици" ма туй преди "Фандыковна" да отпочне безкрайния ремонт на "Графа".
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                        Гагич, ти се не обаждаш за пътпъдъци, ма и да беше, се тая. Дотука, дано не си ме проклел ти, добивите са отчайващи и само чорби варя, дей.а

                        Коментар


                        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                          Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                          Гагич, ти се не обаждаш за пътпъдъци, ма и да беше, се тая. Дотука, дано не си ме проклел ти, добивите са отчайващи и само чорби варя, дей.а
                          За питомни пъдпъдъци имам доставчик - от форумЪт. Но не се ползваха с успех сред домочадието, накрая аз си ги сварявах на супа... в офиса. Ама в новия офис няма къде да ги варя, нямам място, освен на балкона... А да влача супа от къщи, нещо не ме кефи. Затова не поръчвам вече. Пък и има една кръчмА до офиса, явно пласират на някой пишман-развъдник стоката, постоянно пробутват в обедното си меню супа от пъдпъдъче или от заешко месо.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180925_135223.jpg
Прегледи:1
Размер:251.3 КБ
ID:5798741
                            Скоро купуван лидълски, малко над лев. Със зехтин и тн не е лошо.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                              Не че нещо,ма тая неорганична марка лидъл никак не ми се връзва със заглавието.А не е да не съм дъртак.Не съм раждан в родилен дом,а на нивата.Там съм и отглеждан.

                              Коментар


                              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                                Да, но говорехме за червен боб, който поне на вкус го докарва. Грешка е, че не мернах на гърба баркода на бабата производител.
                                Иначе тия теми са си за притеснение.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X