Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първи срещи с новите съседи :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Първи срещи с новите съседи

    Аз затова изобщо не пиша в подобни теми-защото всеки си мисли, че другите са като него, и мери със собствения си аршин...

    Имал съм възможност да давам подкупи, и ако бях дал-сега можеше да съм много по-напред финансово. Надали де(щото съм си калпазанин), ама имаше шанс.
    Ама понеже съм корава глава, и действам единствено според това което на мен ми се вижда правилно-сега спадам към цървулите.
    За което не съжалявам и за миг.

    Най-скъпото нещо на този свят е чистата съвест.
    По Хайтов.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Първи срещи с новите съседи

      Първоначално публикуван от Filo Преглед на мнение
      Предпочитам да не давам. Но съм си направил сметката...
      То това ни е проблема - всеки си прави мъничката халваджийска сметчица, как днес или утре ще мине тъничко, и накрая живеем в това, в което живеем. Ако на катаджията имаш избор дали да дадеш, то друг път (да не дава Господ, да речем при доктор), имаш или няма избор - пак ще дадеш, тоя път колкото ти казат. Ще събираш от роднини и приятели ако трябва.

      Не вдявам - изглежда това да ни унижават тюфлеци под път и над път ни харесва. Еми, заслужаваме си съдбата. Много сме смели и онеправдани в кръчмата, а като излезем навън сме същите като тия, които до преди 5 минути сме псували.

      Аз утре пак няма да дам, както не съм дал и до вчера. Още мърдам - не съм умрял, не съм без книжка, не съм фалирал, и не ме спират през ден. И ангелче херувимче на пътя не съм - в момента съм с акт, отдавна изтекъл. Понеже нямам време да им ида на крака, чакам да благоволят да си свършат задълженията. Не че особено се надявам де...
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Първи срещи с новите съседи

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        То това ни е проблема - всеки си прави мъничката халваджийска сметчица, как днес или утре ще мине тъничко, и накрая живеем в това, в което живеем.
        Много е важна тази тема, която сме подхванали. В друга посока исках да тласна темата. На нас българите основно ни куца себеуважението и уважението към другите и чуждия труд. Уважавам позицията на Спарки и се надявам все повече хора да почнат да мислят така. Даването на личен пример е най - добрия начин.

        Коментар


        • От: Първи срещи с новите съседи

          [Mod edit] Обърка раздела с политиката.

          Аз да ви имам белите кахъри със съседите, от моя съсед, вече съм няколко стотака назад, имам едно писмо призовка/заплаха от адвокатите му и две визити от полицията плюс няколко телефонни обаждания от полицията да ми четат конско ако би станало* с някой лев да платя да го ошамарят или поне да го заплашат малко, да дам с удоволствие ама не става деа, всички са пустиняци тука

          *Шегувам се разбира се, тук за тия неща се лежи ефективно!
          Последно редактирано от silverfox; 29-01-15, 19:09.
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • От: Първи срещи с новите съседи

            Сагата продължава! След "подаръците" на новата съседка сега и колата и, след две предупреждения, отново е пред гаража ми.

            Коментар


            • От: Първи срещи с новите съседи

              112 и паяк, работи без отказ, поне в Стара Загора

              Коментар


              • От: Първи срещи с новите съседи

                А бе, защо се жалваш и ревеш !? Накарай я да те съди!

                Коментар


                • От: Първи срещи с новите съседи

                  Не можеш ли да викнеш паяк? Сагата с ходенето до наказателен паркинг и плащането на репатрацията обикновено се помни.

                  Коментар


                  • От: Първи срещи с новите съседи

                    Харесала те е

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X