Обява

Свий
Няма добавени обяви.

QUANSHENG TG-UV

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

    Прави списък!
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

      Тва е цената EXW (без транспорти и мита и ддс-та и т.н.)
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

        И колко ще се върже като крайна цена с транспорт и мито и ддс и там каквото още ще трябва? Като ще се прави списък, поне да знаем колко пара да даваме. Аз също се записвам - ще тествам с кеф.
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

          Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
          И колко ще се върже като крайна цена с транспорт и мито и ддс и там каквото още ще трябва?
          Аз като купувам нещо, винаги питам преди това, ще ми го изпратят ли като подарък от частно лице. От Хонг Конг, досега отказ нямам, но Американците не рачат.
          Пристигне ли като подарък минава спокойно до 200-300$
          Роден рибар, а принуден да работи.......

          Коментар


          • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Има опция и с въртене, и с цифри и на двете. Както ти е удобно.

            KG-UVD1P е от доста време на пазара и е тествано и се знае кое - що. PUXING-a e от скоро, и май още никой не се е обаждал че се е сдобил с такова. Принципно, сравняваки други модели, менютата на PUXING-а са по-разбираеми и по-прости. Ако ще се програмират през софтуер - все тая.
            Благодаря и хубав ден!

            Коментар


            • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

              Колеги гледам по-назад в темата сте писали за PUXING PX-888K. В момента сериозно съм се насочил към него случайно някой да го ползва вече? Аз имам по-малките модели PUXING PX-2R и съм много доволен.

              Друг вариант е WOUXUN KG-UV6D Dual Band
              Последно редактирано от anubis; 24-04-12, 15:46.
              WR400-in-in-in...
              LZ1RAO

              Коментар


              • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                Здравейте,

                Изпитът мина успешно (то как иначе); дойде кабелът (повече от три седмици - сигурно пеша са пратили да го донесе някой) и реших да си програмирам радиата - KG UVD-1P и Baofeng UV-5R.

                Ама греда. Communication error, Connection Failed и подобни съобщения. Инсталирах драйвери, софтуери - нищо.

                Например - софтуерът на Wouxun-a ми дава възможност само за два ComPort - 4 и 6-ти. При Baofeng-a нещата са по-различни - имам от 1 до 8, ама с никой не става (USB драйвер за Баофенга не намерих). Но не се свързвам с никое от двете джвъчки. При свързването Уина (Седем) започва инсталация на нов хардуер, но в крайна сметка показва грешка.

                Някакви идеи. Мерси
                Последно редактирано от alex_r; 25-04-12, 21:44.
                Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

                UaZ 469B

                Коментар


                • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                  А реално Джама, кой ком порт присвоява на УСБ-то?!?
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                    Пробвах различните USB портове - COM10, COM11, COM8. Както казах по-горе, само с баофенга имах привилегията да имам възможност от софтуера да избера COM-port (COM8 ), който е активен в програмата и който беше взело USB-то. Забравих обаче да спомена, че никъде не намерих USB драйвер за Баофенг. За Воксуна има, но портове няма.
                    Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

                    UaZ 469B

                    Коментар


                    • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                      USB драивера е за кабела, не за станцията. Ако при включване на кабела се появява нов COM порт, значи драйвера е инсталиран успешно. Ако става нещо друго - значи драйвера не е инсталиран успешно. Та, новопоявилия се COM порт е този, който ти трябва. Ако номера му не ти харесва - може да се промени през опциите на драйвера в "device manager".
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                        Наскоро се борих с Джам7 и драйвер за кабела за Воксун. Драйвера от сайта им не стана, успях с оригиналния на Джама. Те са 3 броя, работи само средния по дата.
                        Ако Джама ти даде съобщение че хардуера е инсталиран успешно остава да наместиш ком порта и си готов.
                        I get High by going Down

                        Коментар


                        • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                          Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
                          Наскоро се борих с Джам7 и драйвер за кабела за Воксун. Драйвера от сайта им не стана, успях с оригиналния на Джама. Те са 3 броя, работи само средния по дата.
                          Интересно. Дай подзсказка за това как да избера тези драйвъри. Мерси.
                          Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

                          UaZ 469B

                          Коментар


                          • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                            Отваряш device manager, намираш com&lpt port, кликаш отгоре и се показва prolific usb to rs232......., десен бутон на мишката, update driver и те пита откъде, избираш долната опция, browse my computer...., после пак 2 избора, избираш долната let me pick from ......., и ти излиза списъка с драйвери. избираш тоя с дата 27.10.2008.
                            Джама трябва да е ъпдеитнат.
                            I get High by going Down

                            Коментар


                            • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                              скитник, спарки, благодаря за подсказките.

                              Тръгна, но по малко по-друг начин - с ръчно задаване на порт (през advanced). Така и не намерих драйврър с дата 28.10.2008 - имам от 2007, 2009, 2010. В различни моменти работи с различен.

                              Wouxun-a го подкарах.

                              Баофенга - дава read error и затваря софтуера.

                              И двете програми са изключително куци и неудобни.

                              Ще се боря по-нататък, че имам задачи сега.
                              Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

                              UaZ 469B

                              Коментар


                              • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                                При мен един кабел за СОМ-а не тръгна , смених max232 в буксата, повторих всички спойки и тръгна . На един от 3 поръчани воксуна не му работеше основата на зареждачката или поне светодиода не отчиташе кога е заредена батерията, повторих всички спойки и се оправи. Имайте си едно на ум .
                                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X