Обява

Свий
Няма добавени обяви.

QUANSHENG TG-UV

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

    Спрях ама за малко . Ето що ми пише
    Sorry, your payment won't go through. To make it work, you'll need to add money to your account and pay with your PayPal balance.
    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
    LZ1YBB

    Коментар


    • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

      Незнам сега как е, но преди след като си регистрираш пейпал и оправиш кодовете от транзакцията от 1.5евро си готов, но 2-3 дена акаунта не е активиран и не можеше да се разплаща.. някакви такива спомени имам за преди около 3 години.

      Коментар


      • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

        Ако това е причината ще ви досадя след 2-3 дни пак
        ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
        LZ1YBB

        Коментар


        • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

          Сигурен ли си, че имаш достатъчно пари в картата? Имай предвид, че ако е левова сметка, пейпал автоматично обръща в нужната валутата по техен курс, който е малко по-висок.

          Коментар


          • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

            Първоначално публикуван от Estranged Преглед на мнение
            Сигурен ли си, че имаш достатъчно пари в картата? Имай предвид, че ако е левова сметка, пейпал автоматично обръща в нужната валутата по техен курс, който е малко по-висок.
            И за това си има опция. Дава се да си обръща курса банката, от която ти е картата. Така курса е близък до това, дето казват по новините всяка вечер. Особено за дебитна VISA electron, каквато ми е едната, разликата беше значителна.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

              Браво, как става тоя номер? Нямам интернет банкиране на картата. С Виза електрон дебитна карта съм. Мислих си за такава цел да си направя още 2 карти във евро и щатски долари, ама твоя вариант ми е по-лесен.

              Коментар


              • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                Първоначално публикуван от Estranged Преглед на мнение
                Браво, как става тоя номер? Нямам интернет банкиране на картата. С Виза електрон дебитна карта съм. Мислих си за такава цел да си направя още 2 карти във евро и щатски долари, ама твоя вариант ми е по-лесен.
                Като тръгнеш да плащаш във валута, различна от тая на картата ти, горе, където показва картата с която плащаш, точно под нея, ти показва курса. От тям можеш да избереш дали PayPal да се грижи за курса, или картата (разбирай банката ти) да се грижи за курса. Само от тамо можеш да превключиш. На друго място тая опция не съм я намерил. Веднъж като превключиш си остава така, както си превключил.

                Това е един типичен банкерски приом някои неща да се казват с половин уста, и да са забутани на предпоследната страница от договора, със ситен шрифт.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                  Хехе, прав си. Попринцип от служител на банка да научиш нещо за интернет разплащанията е почти невъзможно. Ето пример защо банките трябва по-добре да си обучават служителите, защото вместо пейпала да печели от обмяната на валутата могат да печелят те. Тенкю

                  Коментар


                  • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                    Първоначално публикуван от vasstop Преглед на мнение
                    Ами значи една за travelling и една за CarTest™
                    Третата за мен.
                    Пък като видим резултата, ако е добър не е проблем да се поръчат още.
                    Когато пристигнат ще пиша.
                    Пристигнаха чак днес, да ама не
                    Накрайниците са различни (banghead) :
                    Прикачени файлове
                    LZ1VPT

                    Коментар


                    • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                      Добре де ..... с някакви преходници ... от SMA(f) ... на това чудо ....
                      Последно редактирано от sparkybg; 07-12-09, 11:36.
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                        Добре де ..... с някакви преходници ... от SMA(f) ... на това чудо ....
                        Точно за такова май няма. То няма маса. Само активен извод - все едно само централния проводник на коаксиалката. Разчита се че масата на станцията е достатъчно близо.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                          Само за таван ... с магнитна основа ....
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                            Тези конектори май са за Моторола.
                            Писах им на китайците, да видим какво ще отговорят.
                            LZ1VPT

                            Коментар


                            • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                              На Motorola антените са с такъв конектор.
                              LR Discovery I 300 TDI

                              Коментар


                              • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                                Хора, намерете в нета MIDLAND CT-790. Май калъф за него ще стане и за нашта станция.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X