Обява

Свий
Няма добавени обяви.

QUANSHENG TG-UV

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

    Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
    Благодаря за съветите.Ще се пробвам пак. А каква антена да взема освен тази в комплекта?
    Ето тази антена е много добра, пробвана е многократно:
    http://www.diamondantenna.net/srh519.html
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

    Коментар


    • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

      Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
      Ето тази антена е много добра, пробвана е многократно:
      http://www.diamondantenna.net/srh519.html
      Влади, този май е със SMA m, а на него му трябва SMA fm
      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
      0888 315 794
      LZ1UPI
      A1 (Rh+)

      Коментар


      • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

        Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
        Влади, този май е със SMA m, а на него му трябва SMA fm
        Така е, ама с едно преходниче за 5лв. става супер!
        LZ1HKW
        Реглаж на преден и заден мост
        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

        Коментар


        • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

          Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
          Така е, ама с едно преходниче за 5лв. става супер!
          Преходничето го има и в radiogearpro и в 409shop. И върши екстра работа, макар на пръв поглед да изглежда мижаво и кекаво.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Преходничето го има и в radiogearpro и в 409shop. И върши екстра работа, макар на пръв поглед да изглежда мижаво и кекаво.
            Има го и в Пулсатор електроник, и струва 5лв.
            LZ1HKW
            Реглаж на преден и заден мост
            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

            Коментар


            • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

              Благодаря за отговорите. Антената по какъв начин може да се поръча ?
              ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
              LZ1YBB

              Коментар


              • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                Благодаря за отговорите. Антената по какъв начин може да се поръча ?
                Тази я има налична в Интегра, просто им се обаждаш и да ти я пратят с куриер и наложен платеж!
                LZ1HKW
                Реглаж на преден и заден мост
                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                Коментар


                • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                  Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
                  Регистрирай си картата в PayPal. Това е най-сугурния начин на разплащане. От PayPal ще ти искат потвърждение на тази карта. Плащаш около 5 EUR и те ти пускат един код, който можеш да си искаш от банката. След това потвърждаваш с този код, че тази карта е наистина твоя. Тези 5 EURO те си ти ги връщат и започваш да си пазаруваш с каратата спокойно.
                  Имай предвид, че съм имал случай, в който търговеца е некоректен и не ми изпраща стоката след плащане. От PayPal ти възтановяват парите до 45-60 дни. Все пак е някаква гарнция, когато пазаруваш чрез тях.
                  Успех.
                  Издирих въпросният пин код и довърших регистрацията в пей-пала. Баланса ми обаче е нулев. За да пазаря в 409 шоп-а ми иска да вкарам пари в пей-пал акаунта си. Е как става тази джаджа ?
                  ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                  LZ1YBB

                  Коментар


                  • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                    Може би отделна тема трябва да отвориш, тъй като гледам, че са поразчистени постовете, касаещи онлайн плащания.
                    Няма нужда да вкарваш пари в пейпал акаунта (поне при мен е така, имам 1.50 евро в него). Просто, като плащаш, пейпал си тегли от картата ти и ги превежда на продавача.

                    Коментар


                    • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                      Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                      Издирих въпросният пин код и довърших регистрацията в пей-пала. Баланса ми обаче е нулев. За да пазаря в 409 шоп-а ми иска да вкарам пари в пей-пал акаунта си. Е как става тази джаджа ?
                      Нищо не ти иска. Просто трябва да имаш пари в картата. PayPal си ги тегли от там. PayPal баланса ти върши работа предимно когато някой ти прати пари, или ако продваш нещо, да ти плащат. Парите се трупат по PayPal баланса, и после можеш да си ги теглиш в картата (което за България не знам дали е възможно, но по-скоро да. Не съм опитвал).

                      Като тръгнеш да плащаш, най-отгоре имаш опция "funding sources", и там по подразбиране ти е посочена основната карта (в твоя случай предполагам единствената). Цъкаш на "Pay" бутона, и толкоз. После по мейла ще получиш "receipt" за плащането, или по български - разписка. Толкоз.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                        Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                        поне при мен е така, имам 1.50 евро в него.
                        Това са ония изтеглени 1.50 евра при регистрацията, които от PayPal са ти върнали. При първото пазаруване от някъде в евро, автоматично ще си ги изтегли от баланса, и ще добави колкото е нужно от картата. След това баланса ще ти е нулев.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                          Благодаря. Спирам да "цапам" темата с мнения за интернет плащане.
                          ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                          LZ1YBB

                          Коментар


                          • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Това са ония изтеглени 1.50 евра при регистрацията, които от PayPal са ти върнали. При първото пазаруване от някъде в евро, автоматично ще си ги изтегли от баланса, и ще добави колкото е нужно от картата. След това баланса ще ти е нулев.
                            Ами...не. Преди седмица пазарувах онлайн и сега още си ги имам тия 1.50.
                            А иначе ми дава следното съобщение, когато опитам да заредя акаунта:

                            Add Funds is Not Available


                            PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.

                            When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account.

                            Коментар


                            • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                              Ми не знам. При мен го направи автоматично. Купувах от немския eBay разни истории, в евро, и автоматично ми занули баланса, и съответно от картата изтегли с евро и половина по-малко.

                              Ако пазаруваш във валута, различна от евро, или валутата, която ти е в баланса, няма да го направи автоматично. При мен го прави вече 4-ти път.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Ми не знам. При мен го направи автоматично. Купувах от немския eBay разни истории, в евро, и автоматично ми занули баланса, и съответно от картата изтегли с евро и половина по-малко.

                                Ако пазаруваш във валута, различна от евро, или валутата, която ти е в баланса, няма да го направи автоматично. При мен го прави вече 4-ти път.
                                Да, картата ми е в евро, а пазарувах в долари. Явно това е причината.

                                П.С. Мисля си, че отделна тема ще е полезна.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X