Обява

Свий
Няма добавени обяви.

QUANSHENG TG-UV

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

    Wouxun KG-UVD1P-а и за мен е най-добър от изброените. Недей да се двоумиш въобще! В стандартния комплект има изброените от теб неща за допълнително купуване без антената за кола, така че ти препоръчвам да си вземеш още кабел за програмиране и антена за кола, но нея не от Китай, а от тук.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

      Здравей!

      за радиата един съвет купувай радио за което има имформация и дебати в руските форуми от там искачат доста читави сламки какво става и какво не. Имам наблюдения относно Surecom Dual Band TG-UV, но ако искаш моят съвет по добре си вземи оригинала или Maxlog -UV докато ги има още на пазара защото почват да провършват. Рдиото се намира все още за около осемедсет долара което си доста добра цена за трибандово радио с FM приемник, гуменката дето си върви с него си е добра няма да се набутваш за нова антена а за мобилна антена на двата банда като ти дойде радиото ще ми пишеш на lang_security@abv.bg и ще ти кажа от къде за пет десет лева да си вземеш читава антена, батерията му държи по няколко дена на доста интензивна работа поне докато е ново така че за колата не ти трябва за сега захранване а като искаш толкова за толата и там има решение без да се ръсиш много и да ставаш роб на китайските играчки.

      73!
      LZ3iv /Йови/

      Коментар


      • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

        Благодаря ви колеги, изключително бърз отговор от доста хора и аз се бях спрял на това радио по-принцип ... точно заради добрите отзиви за него в няколко руски сайта ...
        Комплекта му също е перфектен поне за мойте условия който имам към станция ...

        Скоро се надявам (на 23.02) да има изпит и след това ще се чуваме по често и се надявам и на по бира да се съберем ... имам какво да ви питам и още разпитвам така,че явно бирата се очертава да е от мен мезетата и инфото от вас

        73! Емо
        LZ2GWN skype: parafoil252
        e-mail:vector3micron@abv.bg

        Коментар


        • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

          А някой има ли готов *.chann файл за Макса ...
          Че иначе ще стана на машинописка ......
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
            А някой има ли готов *.chann файл за Макса ...
            Че иначе ще стана на машинописка ......
            А за Wouxun KG-UVD1P?

            Коментар


            • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

              Хора, дайте да измислим нещо като калъф за наши Wouxun KG-UVD1P? Че това нещо наистина е грозничко, но другото няма.

              Коментар


              • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Wouxun KG-UVD1P 100% е най-доброто до момента. Имал съм и QUANSHENG-а - нямаше изявени слабости, но липсата на имена на каналите ми взимаше здравето, като го оставя за повече от седмица. После все трябваше да си спомням наново кое къде е.
                Разхождайки се в събота на битака ми попадна това нещо, но тъй като съм доста бос в тези неща , а виждам, че ти си доста на Ти с тях, мога ли да те помоля за някакво и нфо за това нещо и дали ще върши някъква работа.
                Започнах да ти пиша лично съобщение, но видях, че не мога да прикачам файлове и за това го преместих тук.
                Прикачени файлове
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                  Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                  Разхождайки се в събота на битака ми попадна това нещо, но тъй като съм доста бос в тези неща , а виждам, че ти си доста на Ти с тях, мога ли да те помоля за някакво и нфо за това нещо и дали ще върши някъква работа.
                  Започнах да ти пиша лично съобщение, но видях, че не мога да прикачам файлове и за това го преместих тук.
                  Не знам. За тия архивните нямам информация. По-скоро е СВ обаче. За PMR няма да стане.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                    Stabo XM2500 CB ,20 channels ,FM , 0,5 W out.
                    Производство около 1980 г.
                    Това измъкнах , има и сервизно ръководство ама искат регистрация
                    Ако ти е необходимо ще го изтегля

                    Наско
                    На старта на КВ състезание се чувствам като комар на нудистки плаж - знам какво да правя,ама не знам от къде да започна.

                    Коментар


                    • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                      Дочев .... в Събота пак на битака ......
                      Може и аз да се довлека да гледаме заедно ...... да не се чудиш кой и какво да питаш ....

                      Това радио е на 27 Мхз и .... както е писал Наско .... 0.5 Вата.
                      На теория можеш да си клюкаш с бакшишите, ама ...... само с много добра антена!
                      За друго .... май на става ....
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                        Някой колега играл ли си е с wouxun UVD-1 с каква мощност излъчва на бандовете ? А и копието на TH22 колко му е пауъра .
                        - Kaк cи Haнe? - Дoбpe cъм. Teбe яд ли тe e?

                        Коментар


                        • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                          Upi ..... метни едно файлче с настройките на Макса ....
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                            Здравейте, колеги !
                            Въпреки, че официално сега се присъединявам в клуба, отдавна чета активно в него ! От лятото на 2009 г. притежавам WOUXUN KG-UVD1P и за момента съм доволен от съчетанието цена-качество ! Мисля скоро да го обзаведа с някои допълнителни джаджи и аксесоари.
                            За излети сред природата мисля да му взема втора гуменетка NAGOYA NA-771 SMA-FEMALE, малко дълга идва 39 см., освен това диаметъра и е 14.7 см., а на WOUXUN е 14см. Имате ли опит с такава антена ? Освен това ползвал ли е някой WOUXUN AA battery case, и има ли смисъл от поръчката му !?

                            P.S. Надявам се скоро да мога да посещавам и затворения форум за Радиолюбители
                            LZ1DVB

                            Коментар


                            • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                              Първоначално публикуван от slav.bg Преглед на мнение
                              Освен това ползвал ли е някой WOUXUN AA battery case, и има ли смисъл от поръчката му !?
                              Ами аз си го поръчах и вече се чудя за какво ми е... Понеже имам и резервна батерия - тази дето е 1700mAh и не знам какво трябва да се случи, че да стигна до това с обикновените батерии... Още повече, че е малко калпаво като изпълнение щото капачката му е на щифтове от 4-те страни - по 2 отгоре и отдолу и по 1 от двете страни и докато го отврях, колко и да внимавах, единия страничен се счупи...

                              Иначе антените си стават перфектно с всички диаметри дето са около 14мм и SMA-FEMALE!
                              То между другото там в описанието на антените си пише за кой модели са подходящи и wouxuna си го слагат ако е ок за него!

                              Аз съм си харесал там една двубандова телескопична антена - NAGOYA NA-773 SMA-FEMALE 144/430MHZ дето е са размери 13.3 - 37 см. По-удобна е за носене, иначе тая 40 сантиметровата къде ще я размотаваш насам-натам...
                              Последно редактирано от bobs; 24-03-10, 21:48.

                              Коментар


                              • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                                Телескопичната NAGOYA не е добра. Има ужасяващо КСВ, както и да я опъваш.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X