До: О! Чудо! Китайски двубандер.
Ами не знам кой трябва да черпи.
Да се наредя и аз на опашката, че колкото ми се събра.
Ами не знам кой трябва да черпи.

Да се наредя и аз на опашката, че колкото ми се събра.





Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар