Обява

Свий
Няма добавени обяви.

QUANSHENG TG-UV

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

    Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
    Напоследък се убеждавам, че всичко, което не е произведено в Китай е менте. Последната станция, поръчана от 409shop, дойде за 5 дни, директно в офиса.
    Да, и на мен ми се е случвало. И от САЩ са ми идвали неща за 4 дена.

    Но нормалния срок е 2 седмици. 90% от поръчките са ми идвали за толкова.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Но нормалния срок е 2 седмици. 90% от поръчките са ми идвали за толкова.
      и при мене е така - 2 седмици

      5 дни - това е странно бързо

      е, верно, че един път не направиха разлика между България и Унгария, ама като им писах, и после имаше сто извинения.
      Срока беше спазен

      Коментар


      • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

        По въпроса за едновременно работене на единия канал на име, а другия на честота - имало го. Снощи се заиграх и си го намерих. Пак си е в меню #21 и си го пише, ама кой да погледне!
        LZ1AID

        Коментар


        • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

          Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
          По въпроса за едновременно работене на единия канал на име, а другия на честота - имало го. Снощи се заиграх и си го намерих. Пак си е в меню #21 и си го пише, ама кой да погледне!
          Бъркаш нещо. Това, че на единия канал ти показва честотата, не значи, че работиш във frequance mod - просто ти показва на коя честота ти е каналът с който работиш.
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

            Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
            Бъркаш нещо. Това, че на единия канал ти показва честотата, не значи, че работиш във frequance mod - просто ти показва на коя честота ти е каналът с който работиш.
            тъй, тъй..
            днес се изкривих от опити, за да се убедя, че не става по начина, за който говорим

            съгласен съм с upi!!!!

            Коментар


            • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

              Е, извинявайте. Просто погледнах, че изкочи пустата му честота, но явно ми се е спало много.
              LZ1AID

              Коментар


              • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                Нестава,и аз доста си поиграх
                Ако сложиш "working mode" на "freq" работиш и на двата дисплея ( А/В) със свободни честоти.
                Във всеки друг режим на това подменю работиш с програмираните канали - и ти изписва съответно име на канала+номера,честота+номера - можеш да ти показва и двете неща съответно на двата дисплея
                Но това е напълно достатъчно

                П.П. Някой знаели как са изводите на жаковете за мик.(и какъв тип е микрофона) и слушалка?
                "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
                "LZ1WAN"

                Коментар


                • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                  Айде пак зов за помощ.
                  Как да закрепя външната антена към колата? Антената е Даймонд AZ506. Какво трябва да купя?
                  LZ1AID

                  Коментар


                  • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                    Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
                    Айде пак зов за помощ.
                    Как да закрепя външната антена към колата? Антената е Даймонд AZ506. Какво трябва да купя?
                    Еми подходяща за вкуса и целите ти стойка за антена. Обикновено ги продават в същия магазин, в който си купил антената.

                    Физически на тавана е най-добре, но в гората ще падне бързо. От там нататък - варианти бол. Едно решение е например на задната броня. Антената трябва да е добре замасена към купето на колата, и сложена на място с максимална "видимост", в същото време максимално предпазена от клони.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                      Още едно KG-UVD1P Дойде точно за 13 дена от поръчката и първата среща с него ми хареса Може би говорителчето е една идея по-слабо. В шумна среда.. джип например може да се налага да се приближава до ухото, но пък усилено докрай няма никакви изкривявания. Тая секунда дето я задържа след пускането на PTT-то също не съм и фен, сигурно не може да се изключи, ще свикна. Абе радиото си е супер (Бонус за новите радиолюбители, които ще пазаруват е и хубавия курс на долара в момента).

                      Коментар


                      • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                        Първоначално публикуван от Estranged Преглед на мнение
                        Още едно KG-UVD1P Дойде точно за 13 дена от поръчката и първата среща с него ми хареса Може би говорителчето е една идея по-слабо. В шумна среда.. джип например може да се налага да се приближава до ухото, но пък усилено докрай няма никакви изкривявания. Тая секунда дето я задържа след пускането на PTT-то също не съм и фен, сигурно не може да се изключи, ще свикна. Абе радиото си е супер (Бонус за новите радиолюбители, които ще пазаруват е и хубавия курс на долара в момента).
                        Обясни моля по-конкретно задържането - започва да предава по-късно, или продължава да предава след като си пуснал бутона? Или започва да приема по-късно?

                        Виж на каква девиация е сложена. Ако е сложена на WIDE, а я ползваш за PMR, ще се чува тихо. Аз не съм имал проблем със силата на звука с нито една станция, в нито една от джипките ми.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                          Слушах го на 145 и като пусна ptt радиото продължава да предава около половин секунда. Няма какво да съм объркал, а другото с което го слушам е yaesu с максимално затворен скуелч и си личи ясно. А за говорителчето може и да се бъркам, пуснах го в концертния банд и се чува добре, явно аз съм мърморел пред yaesu-то на предаване..
                          Довечера ще го изръчкам

                          Коментар


                          • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                            Първоначално публикуван от Estranged Преглед на мнение
                            Слушах го на 145 и като пусна ptt радиото продължава да предава около половин секунда.
                            Може и да се натстройва през софтуера. Не съм гледал за това, честно казано. Ама половин секунда не мисля че е проблем.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                              Това малко недостатъче за мене пък му се компенсира със перфектната модулация на предаване. По ме кефи от модулацията на yaesu-to. Надявам се на мобилна антена с не кой знае какво усилване приемника да слуша само там, където трябва. И всичко е 6. Лек ден!

                              Коментар


                              • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                                Първоначално публикуван от Estranged Преглед на мнение
                                Още едно KG-UVD1P Дойде точно за 13 дена от поръчката ...
                                Абе радиото си е супер (Бонус за новите радиолюбители, които ще пазаруват е и хубавия курс на долара в момента).
                                Вчера и аз го поръчах заедно с един комутатор, адаптор SMA female to BNC female и кабел за програмиране.
                                Да видим кога ще дойде, гледам че в поръчката пише тръгване 22-24 Окт. 2009...
                                LZ1VPT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X