Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бихте ли слушали КАТ онлайн?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бихте ли слушали КАТ онлайн?

    Да, за по-кратко и за да не се разбира от всички, които слухтят.

    Коментар


    • От: Бихте ли слушали КАТ онлайн?

      Здравейте, аз съм нов тук, но специално се присъединих, за да ви помоля за помощ. Пускам си този трансмитер, но 45 минути вече нищо не се случва. Трябва ли да имам нещо по-специално, за да се слуша полицията ? А и работи ли изобщо в момента тази джаджа. Доста ми е интересно какво си говорят мъжете в синьо, падам си по тия работи. Кажете какво трябва да направя.

      Коментар


      • От: Бихте ли слушали КАТ онлайн?

        За работене - технически погледнато, работи. Преди малко я пробвах с web player-a от сайта. Нещо се чува. Наистина има около 15-30 секунди забавяне спрямо реалния ефир. Има и някакво прекъсване на самия приемник. За 45 мин. може да е нямало трафик. Все пак хората си имат и друга работа, а не само да си бърборят. Да не говорим, че и това ведмоство го огрява по малко цифровизацията, така че аналоговите разговори скоро ще са в миналото. Слушай сутрин около 8-9 и вечер около 6. Тогава би трябвало да има най-много трафик.

        Коментар


        • От: Бихте ли слушали КАТ онлайн?

          Каналът, който се чува, отдавна е на трънк система. Това е някакъв аналогов ретланслатор за ползване от НСО, които изглежда не разполагат със съвместимо оборудване за да бъдат включени в трънк системата. При всички положения е поредното недоразумение в милата ни държавица.
          LZ1OAL

          Коментар


          • От: Бихте ли слушали КАТ онлайн?

            Не съм много редовен тук, така че се извинявам за закъснелите отговори. В момента има малко технически проблеми поради, които аудиото (ако може така да се нарече) е доста трудно разбираемо. Надявам се в скоро време да ми остане малко свободно време да се занимая и с това. Поздрави!

            Коментар


            • От: Бихте ли слушали КАТ онлайн?

              Проблемите са отстранени. Можете да слушате на воля и да оставяте отзиви. Приятно слухтене

              Коментар


              • От: Бихте ли слушали КАТ онлайн?

                При мен дава, че е офлайн?? И неще да зареди нищо??? При мен ли е проблема или при вас ?
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • От: Бихте ли слушали КАТ онлайн?

                  При мен ртаботи. В момента съм го пуснал през сайта и там излиза, че е онлайн и има трафик в момента.
                  Рестартирах софтуера преди 15-тина мин някъде. Ако вяшият плеър е бил зареден преди това, моля, рефрешнете страницата и го пуснете плеъра отново.

                  Коментар


                  • От: Бихте ли слушали КАТ онлайн?

                    Рефрешнах го сигурно 10 пъти, все едно и също ми дава, пробвах и други плеъри, но не става:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s.jpg
Прегледи:1
Размер:109.7 КБ
ID:5560939
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • От: Бихте ли слушали КАТ онлайн?

                      Затворете прозореца с плеъра, направете рефреш на основната страница, от която зареждате пелъра и чак тогава изберете желания от вас плеър. Не рефрешвайте само прозореца, в който се отваря плеъра. Ето и от мен един скрийншот, на който стрийма върви на 2 плеъра едновременно + отворено прозорче с часа и датата, за да се удостовери, че не е фейк

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123.jpg
Прегледи:1
Размер:67.9 КБ
ID:5560947


                      П.С.: Сега се влгедах внимателно във вашия скрийншот и забелязвам, че се опитвате да отворите линка, който е още в началото на темата. Той не е актуален от много време. Би трябвало да ви е направило впечатление, че в полето статус пише "Deleted". Ето и актуален линк: http://www.broadcastify.com/listen/feed/15766
                      Последно редактирано от detelazurno; 04-02-14, 20:57.

                      Коментар


                      • От: Бихте ли слушали КАТ онлайн?

                        Точно това е станало... Мерси колега!
                        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                        Honda Dominator 650
                        088ЧЧ93979-->Борис
                        0878956Ч38-->Борис

                        Коментар


                        • От: Бихте ли слушали КАТ онлайн?

                          Е, това е идеятя - да си помагаме
                          В момента точно е малко куц момент за слушане защото катаджиите отдавна са приключили и остава само метрополитена да се слуша. Който в това време на денонощието е малко по-активен към 00:00. Иначе най-много трафик има в пиковите часове и по протестите (напоследък не са много, но се случва). Иначе през деня естествено има доста повече аудио трафик отколкото вечер след 20:00.

                          Идните дни мисля да си поиграя малко с аудиото. Ще местя скенера на друга саунд карта и ще се заиграя с един компресор. Това най-вероятно ще се случи петък или почивните дни. Ще гледам да е във време когато няма да се отрази много на слушането, но в случай, че има някакви прекъсвания да знаете, че не е технически проблем нито пък е проблем при вас

                          Коментар


                          • От: Бихте ли слушали КАТ онлайн?

                            Е, както се казва, хубавите неща траят кратко. За мое съжаление трябва да ви уведомя, че стриймът отново ще спре.
                            Колкото и да ми се искаше да продължа да го поддържам има много неща, които не зависят от мен и които се явяват като сериозни пречки. Имах още много идеи, които имах желание да реализирам с времето и нещата да стават все по-добре, но....
                            Тази вечер ще поработи още малко, може би 2 до 3 часа след този пост, след което ще дръпна шалтера. Надявам се това да не е завинаги. Продължавам да търся решение на пречките, така че се нядявам в обозирмото бъдеще отново да съм онлайн! Поздрави!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X