Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

    Максимално му се кефя на Е-75, обаче досега несъм успял да получа "Танков ас". Трудна работа за високо ниво, ама поне си правя кефа.

    Победа!
    Битка: Огнена дъга
    Танк: E 75
    Опит: 1 377
    кредита: 63 810
    Постижения в битка: Голям калибър, Съюзник, Стоманена стена, Значка за майсторство: "2 степен"
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

      За хелката е нормално, ама все пак приятно ))
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:shot_013.jpg
Прегледи:1
Размер:111.9 КБ
ID:5609945
      HONDA XL650

      Коментар


      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

        e75 e много добър в играта.

        Коментар


        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

          Имам лоши новини за фанатите на КВ-1С, ще го разтаковат в задаващият се патч 0.9.3. Май и мой любимец КВ-2 също няма да оставят в сегашния му вид.

          Коментар


          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

            Честно не мога да разбера какво толкова му се кефите на Е75? Това ми е най куцият танк от гаража,въпреки че е напомпен до край. Следва го другата градска легенда КВ-4 , дето бил уж много як. Пълен майтап, и двата ги бият като за добър ден. Дали е заради златните снаряди не знам, но никак не си отговарят на реномето.
            Та така, поздрави!
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

              Не мога да се съглася, Е-75 наистина добър танк, просто на 9-то ниво случайните куци играчи вече почти ги няма, и там командната игра е от най-важното значение.

              Коментар


              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                По скоро златните снаряди са от значение!
                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                Коментар


                • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                  Още един глас за E-75! Много добър баланс между скорост, защита и огнева мощ. Хванеш ли му цаката, се превръща в "автоматична отварачка за консерви". Яд ме е, че го продадох за да купя Е-100. Просто стила на игра с този танк (и с батко му) е много различен в сравнение с останалите марки и модели в играта - силата му е в стрелбата на големи дистанции (със съответният тунинг си е снайпер по подразбиране). Единственото което му куца е маневреността - много бавно повратлив и с тромав купол. На открити карти обаче няма равен!

                  Коментар


                  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                    Много добър танк е, ама на високите нива на битките много трудно се стига до почетната награда Танков Ас. Поне аз с Е-75 все още несъм стигнах до нея, въртя се само между 1-а и 2-а степен.

                    Победа!
                    Битка: Скала
                    Танк: E 75
                    Опит: 1 695
                    кредита: 63 868
                    Постижения в битка: Стоманена стена, Значка за майсторство: "1 степен"
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                      Много добър танк е, ама на високите нива на битките много трудно се стига до почетната награда Танков Ас. Поне аз с Е-75 все още несъм стигнах до нея, въртя се само между 1-а и 2-а степен.

                      Победа!
                      Битка: Скала
                      Танк: E 75
                      Опит: 1 695
                      кредита: 63 868
                      Постижения в битка: Стоманена стена, Значка за майсторство: "1 степен"
                      На мен все още най-добрите ми постижения са с него с изключение на "Герой на битката" - там имам навързани 9 бр. с Е-100 (личният ми рекорд).

                      Една интересна новина:http://www.fbr.bg/read.php?n=7751

                      Коментар


                      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                        Играта не е направена за случайни играчи.Макар ,че най големите приходи идват от тиинейжърите.
                        В основите са залегнали принципите на психологията обясняващи пристрастяването ,разрушаването и подчинението.Колкото по високо ниво ти е танка ,толкова по зависим си.
                        Мене лично най ми е кеф да играя със М6 -и да те унищожат в началото още без да си стрелял -получаваш повече сребро отколкото струва ремонтът на танка. А с високите нива си на минус ,за да получаваш трябва да играеш много сериозно ,които си е загуба на време.

                        Коментар


                        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                          Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                          ........... ,които си е загуба на време.
                          Хмхмхмх , все пак е игра - какво означава загуба на време???
                          Аз съм изключелно запален геймър и не смятам, че правейки си кефа с някоя игра, си губя времето.
                          Специално за WOT, "под кеф" за мен не означава винаги да печелиш(сребро), а да направиш добра игра.
                          Все пак е отборна игра, ако ти си добър, а в отбора ти са само някакви "noobs" и загубите,
                          но ти си спечелиш среброто - къде е удоволствието? - Че не си на минус ли? Стига....
                          Но това е моята "философия" - тази на един геймър
                          Поздрави

                          П.п. А това, което описваш, за твоя М6, от четвъртък (18.09.2014) с ъпдейт 0.9.3 ще се наказва.... особено, ако има и рапорт от друг играч за inactive/BOT поведение.
                          "Bis dat qui cito dat"

                          Коментар


                          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                            Не е неактивно поведение, но ако те улучат с м55 и те унищожат или попаднеш под кръстосан огън ,а другите са изостанали назад и те унищожат бързо.Отборна игра е ако играеш само със един отбор ,а в случайната битка ...... А и не на последно място платените акаунти и неплатените са с доста различни възможности. Затова не влагам никакви емоции.
                            да се ядосвам ,че някой платен играч ме е унищожил със златен снаряд и на него това му доставя удоволствие .... майсторлъка е със слаб танк да унищожиш силен ,с прикриване ,със маневриране и т.н

                            Коментар


                            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                              Не получих отговор на задденият въпрос......, но както и да е.

                              Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                              Не е неактивно поведение, но ако те улучат с м55 и те унищожат или попаднеш под кръстосан огън ,а другите са изостанали назад и те унищожат бързо.
                              С 0.9.3 дори и за такова нещо можеш да бъдеш наказан след рапорт, има тестов сървър всеки може да се увери лично - не си измислям.
                              Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                              Отборна игра е ако играеш само със един отбор ,а в случайната битка ......
                              Понеже виждам тълкуване на думите ми - то в Случайна Битка не се играе в отбор с останалите 14 човека???
                              Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                              А и не на последно място платените акаунти и неплатените са с доста различни възможности. Затова не влагам никакви емоции.
                              да се ядосвам ,че някой платен играч ме е унищожил със златен снаряд и на него това му доставя удоволствие .... майсторлъка е със слаб танк да унищожиш силен ,с прикриване ,със маневриране и т.н
                              Използването на платен акаунт ти дава единствено и само повече опит и повече "сребро" за проведена битка, всеки може да си закупи "златен снаряд" дори и със "сребро" без да използва Платен акаунт.
                              Аз имам заредени по 2-3 на почти всичките си машини, защото в определен момент те са нещото, което може да обърне играта(ако трябва и си заслужава) и не ги плащам със злато.
                              Това, че имам премиум танкове, който печеля от мисии в играта -> прави ли ме платен играч?
                              Или, че когато имам време разцъквам с познати в Клановите битки и от там печеля злато, с което си взимам Премиум акаунт?
                              Надявам се да не се приема като заяждане, а само с добри чувства
                              Последно редактирано от valdivladi; 16-09-14, 15:02.
                              "Bis dat qui cito dat"

                              Коментар


                              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                                Не естествено, аз също пиша със най-добри чувства ,винаги научавам нещо ново,просто разсъждавам на глас. споделям изводи ,които са ми направили впечатление -в края на краищата всеки е свободен да постъпва както си иска.За всяко удоволствие се заплаща. Аз играя по най-малкото съпротивление ,колкото да мине времето.Не знам как се купува платен снаряд със сребро и как се прехвърля опит със сребро.
                                просто нещо в последно време много почна де ме дразни селски комерсиалното. Наздраве и от мене.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X