Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

    Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
    ако играеш без да плащаш след 6 ниво е тегаво. Това на случайни битки.
    Голяма част от платените играчи избиват комплекси и играта става тъпа.
    Да бе.

    Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
    Практически танковете са с изравнени възможности ,
    Не.

    Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
    като премиум машините са с по качествени показатели.
    Не е вярно.
    Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
    Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

    Коментар


    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

      Петрушев -това е логиката на играта.

      Просто никой няма да дава пари ако не получава предимство. Е 25 стреля прмерно с 10 изстрела в минута ,а аналогичните танкове със 7 .Не е много ,но в битка се усеща и все такива дреболии.
      Т 26 Е4 има много по малко на брой уязвими точки от м26 примерно и по трудно се сваля. Сравни Т32 и Т34 ,едно и също ниво са.. Е все такива неща.
      Целта на тази игра е приходът на собствениците. Както казват кеф цена няма . Иначе няма смисъл над 6 ниво приходът от битка да не покрива ремонтът на танка.
      Последно редактирано от Георги Крумов; 08-07-15, 18:58.

      Коментар


      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

        И аз не съм съгласен с теб Гошо. Аз и на 9 ниво с Е75 почти винаги съм на плюс, апремиумните танкове са по-слаби за изключение на е25 т59 и още 1-2
        HONDA XL650

        Коментар


        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

          Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
          Петрушев -това е логиката на играта.

          Просто никой няма да дава пари ако не получава предимство. Е 25 стреля прмерно с 10 изстрела в минута ,а аналогичните танкове със 7 .Не е много ,но в битка се усеща и все такива дреболии.
          Т 26 Е4 има много по малко на брой уязвими точки от м26 примерно и по трудно се сваля. Сравни Т32 и Т34 ,едно и също ниво са.. Е все такива неща.
          Целта на тази игра е приходът на собствениците. Както казват кеф цена няма . Иначе няма смисъл над 6 ниво приходът от битка да не покрива ремонтът на танка.
          Винаги в играта прем танковете са със занижени характеристики или най-много средни спрямо подобните от същия тиър. Има няколко изключения, които бяха орязани бързо - Е-25, Тайп 59 (който отнесе няколко понижавания на характеристики за последните 4 години). Т34 не е по-добър от Т32, нито Т26Е4 е нещо особено.
          От 2 години играя без прем акаунт, имам 6 танка тиър 10. До 8 ниво включително проблем с кредити нямам.

          Прем машините имат други предимства, не бойни. Но с PGS не се спори...
          Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
          Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

          Коментар


          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

            Не знам какво е PGS ,аз играя от 2 години почти всеки ден , може би това ,че играя за развлечение , стилът на игра ми е урбулешки ,тръгвам и стрелям ,обикновено ме свалят в началото на битката.
            С 9 то и 10 ниво не можеш да играеш така ,там трябва да влагаш мисъл ,да изчакваш , да се криеш и т.н.
            Това иска мисловни и емоционални ресурси. Не ми се харчат за игра. Играта е за удоволствие и да мине времето.

            А това за зоните на поражение и за предимствата на премиум машините са изводи от битките.

            Коментар


            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

              Не са баш изводи от битките. От 2010-та се занимавам с тая игра. Премовете нарочно са направени не много силни, защото иначе ще е pay-to-win схема и всички щяха да карат такива танкове и никой нямаше да се занимава да развива обикновените.
              Иначе прем танковете вадят доста повече пари от нормалните танкове и дават повече опит на екипажа си - тоест можеш да обучаваш екипажи за всеки танк от същия клас на тях.
              Прем акаунтите дават само едно предимство - спестяват време за грайнд.
              Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
              Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

              Коментар


              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                AT 15 и АТ 15 А -удрял съм ги на едно и също място и то не един път- премиума не го пробивам ,а стандартния да. Както искаш така го разбирай. Е 25 се пробива лесно ,но Т 26 Е4 трудно.
                Т 34 в сравнение с Т32 също трудно се пробива.

                Коментар


                • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                  На т34 предимството му е оръдието. Не е че кой знае кво но просто на 32 е слабо инак според мене се пробива по трудно от т34. Имам само 1 премиум jagdtiger 88 и го ползвам само за грайнд.
                  When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                  Коментар


                  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                    С новия ъпдейт пак промениха настройките. Тъпа история.

                    Коментар


                    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                      Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                      С новия ъпдейт пак промениха настройките. Тъпа история.

                      Кои "настройки" ?
                      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                      Коментар


                      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                        Не знам дали е случайност но на Насхорна спря да пробива. Преде предишния ъпдейт беше пак така ,на предишншя го оправиха и беше кеф да играеш с него ,сега е мъка.
                        А на Waffentrаger auf Pz. IV ра няма битка да не са му повреждали оръдието.След ъпдейта. А и му намалиха печалбата. Преди за битка даваха 20-25000 сребра сега максимум 16-17000.
                        Както и да е нали е за кеф.

                        Коментар


                        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                          Има ли още хора, които я играят в руския или в американския сървър??
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                            Аз не съм пускал WoT от маса време наблягам на AW или Проект Армата на руския сървър съм.

                            Коментар


                            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                              В руския има)
                              HONDA XL650

                              Коментар


                              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                                Айде нещо платоон, довечера ли, когато си свободен
                                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                                Honda Dominator 650
                                088ЧЧ93979-->Борис
                                0878956Ч38-->Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X