Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

    Добре де, моя грешка имах предвид, че малко ми е бавен,
    ако трябва да избирам между него и КВ-1с - бих избрал 1с-а.
    Иначе смятам, че добре се справям(т'ва за шлемофона , а видно от снимките).
    За ОФ-те снаряди е абсолютно ясно, че никой стоящ от другата страна на оръдието не ги обича
    Най-доброто ми попадение е срещу американският премиум Т34 - 1380 точки поражения с един изстел - направо го разплаках.
    Аз също не плащам за игри - акаунта и златото, които виждаш, са от спечелен бас свързан с исторически факт точно с този танк - КВ-2.
    Човек, от бившият ми вече клан, не вярваше, че по време на ВСВ, 1 такъв танк сам,
    е държал почти 3 дена цялата немска 6-та танкова дивизия в безизходица и им е причинил такива поражения,
    че е трябвало да викат на помощ части от 1-ва танкова за да се справят с него
    Поздрави
    "Bis dat qui cito dat"

    Коментар


    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

      Не ч сехваля, ама често се случва вече на малък танк да съм първи)))Натиснете снимката за да я уголемите

Име:shot_012.jpg
Прегледи:1
Размер:105.6 КБ
ID:5604284
      HONDA XL650

      Коментар


      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

        То T21, M24 Chaffee, китайския 59-16 и френските AMX 13-75 и 13-90 са едни от най-коварните машини стига да имаш опит,
        но не всеки има "good/excellent situation awareness"(не знам какъв е точният термин на български) за да се справя с тях.
        Иначе браво
        "Bis dat qui cito dat"

        Коментар


        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

          Скаути са, бързи танки от картон. При тях пак на пъро място излиза тактиката и знание на картите. Пиша от позиця на танкист във ВОТ с 22 награди Разузнавач.

          Коментар


          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

            t71 не е ли от същата серия?

            Коментар


            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

              Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
              t71 не е ли от същата серия?
              E, разбира се, все пак наследява Т21, но аз, лично, нямам опит с него - не ми е останало време да развия тази линия ,
              макар да знам, за чудесните способностти на Т69, който го наследява...., но и това ще стане
              Иначе, донякъде и англичанетата Cromwell и Comet също ги бива за тази дейност, макар да не са толкова бързи, но го компенсират с маневреност.
              Наздраве
              "Bis dat qui cito dat"

              Коментар


              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                И пак КВ-2 в атака!

                Победа!
                Битка: Руинберг
                Танк: КВ-2
                Опит: 3 066 (x2 за първата победа за всеки ден)
                кредита: 33 040
                Постижения в битка: Значка за майсторство: "Танков ас"
                Мисията изпълнена! Награда:
                Добавено: Автоматичен пожарогасител (x3)
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                  И самия погромшчик!
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                    да де да ,само че дали са твои тези постижения е висящ въпрос ....

                    Тебе май те е срам та си си сктрил името.

                    Между другото за т71 го хвалят ,но не афишират ,че стрелят със кумулативни снаряди.Мене нещо не ме кефи нищо че прави на салата кв2 то

                    Коментар


                    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                      Въобще не се опитвай да се заяждаш и тука с мен, въпросите за вяра се отнасят до другите институциите.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                        не се заяждам, а се майтапя, не виждам вяра някъде.

                        аз също мога да покажа скринове на брат ми ,ама каква полза ,като не са моите.

                        Коментар


                        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                          Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                          да де да ,само че дали са твои тези постижения е висящ въпрос ....

                          Тебе май те е срам та си си сктрил името.

                          Между другото за т71 го хвалят ,но не афишират ,че стрелят със кумулативни снаряди.Мене нещо не ме кефи нищо че прави на салата кв2 то
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                            Победа!
                            Битка: Северогорск
                            Танк: КВ-2
                            Опит: 5 339 (x2 за първата победа за всеки ден)
                            кредита: 55 725
                            Постижения в битка: Значка за майсторство: "Танков ас"
                            Мисията изпълнена! Награда:
                            Добавено: Автоматичен пожарогасител (x3)

                            Спечелих в играта 3 дена премиум акаунт и се развихрих нещо. Зачудих се откъде идва разликата в опит, и се оказало, че 593 точки са от наградата за спечелената мисия.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                              .... и се оказало, че 593 точки са от наградата за спечелената мисия.
                              Добре си ги понапукал , иначе до 1-ви септември влизаш в топ 3 на битка и печелиш веднъж коефициент 1,25 от "Усилията се признават" или нещо такова
                              и още веднъж 1,5 от "Екипажът е най-важен", та за това така
                              Ако пак до 1-ви септември успееш да направиш 60 пъти "Екипажът е най-важен" ще получиш 75 000 точки опит на екипажа!
                              И сега има една уловка, ако танкът е Елитен и си дал ускорено обучение(както е и при теб),
                              то при получавато на въпросните точки ти ги "набива" само на конкрентия член от екипажа, който се обучава.
                              При мен така се получи веднъж при свързочника на VK.36.01H от 95% на 1-во допълнително умение "Signal Boost" стана 87% на 2-ро допълнително умение "Situational awereness"
                              и второ при командирът на ИС-3, от 82% на 1-во допълнително умение "Наставник" стана 60% на 2-ро допълнително умение "Братя по оръжие".
                              Та имай го в предвид и си проверявай до къде си докарал бройката
                              Поздрави
                              "Bis dat qui cito dat"

                              Коментар


                              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                                Още малко безчинства, този път с топов E-75.

                                Победа!
                                Битка: Перлената река
                                Танк: E 75
                                Опит: 2 088
                                кредита: 61 422
                                Постижения в битка: Голям калибър, Нашественик, Значка за майсторство: "1 степен"
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X