Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

    Интересно е, че (за мен) Е-100 никакъв не е противник, мой Е-75 лесно се справя с него, за разликата от Маус. Е, с Маус нещата не вървят. Пуцам го къде ли не е, с какви ли не снаряди, и накрая Маус печели. Единствено в групата мога да се справя с Мишката, сам срещу него нямам никакъв шанс.

    Коментар


    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

      Днес получавате 300 злато при смяна на парола си, за играещите в EU сървъра на играта
      Поздрави
      "Bis dat qui cito dat"

      Коментар


      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

        Пак промениха философията на играта.
        Артилерията са я направили доста по точна и по ефективна откъм снаряди.
        А останалите танкове почнаха много лесно да се палят. Нали трябва да се купуват пожарогасители.
        И нещо много лесно почна да се контузва екипажа .На места,където съм слизал десетки пъти без проблем сега и двата пъти ми се контузи пълнача. Майтап.
        Последно редактирано от Георги Крумов; 27-09-14, 10:35.

        Коментар


        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

          Ха, а на параболичните попадения под 100м попадна ли?
          А, на попадения през скали и постройки (от онези неразрушимите).......шибана работа, извинявам се на езика.
          А на изчезващите в нищото снаряди, дето направо си видял как ще му разкажеш играта на този дето го целиш....

          При преминаванео от 0,8,9 на 0,9,0 беше почти същото....само дето сега има и параболика на много близко....
          "Bis dat qui cito dat"

          Коментар


          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

            СТРАННО!!! Току що ме забаниха на 1 час. Причината е следната: карам си артата и от самото начало ми се лепи танк и се бута и пречи (като муха на мед). След 100 съобщения го унищожавам (бот). Към края на играта ми се лепва още 1 танк и пак същото. Бута се и ме влачи. Убих го и него след 2 минути. Това нов план за снижаване на кпд-то ли е или какво???
            HONDA XL650

            Коментар


            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

              Страшно много ботове са напълзяли.
              Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
              Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

              Коментар


              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                Първоначално публикуван от peshunov Преглед на мнение
                СТРАННО!!! Току що ме забаниха на 1 час. Причината е следната: карам си артата и от самото начало ми се лепи танк и се бута и пречи (като муха на мед). След 100 съобщения го унищожавам (бот). Към края на играта ми се лепва още 1 танк и пак същото. Бута се и ме влачи. Убих го и него след 2 минути. Това нов план за снижаване на кпд-то ли е или какво???
                Нищо странно, у'тепал си двама "свои", за съжаление играта няма възможнотта да следи и да раздава правосъдие за нелепости или "играчи", които и представа си нямат каква е идеята на играта....
                Единственото спасение е, не да стреляш, а да помолиш за Рапорт от съоборниците срещу въпросните идиоти, че са неактивни/БОТ, точно за да не получиш бан в новия ПАЧ.
                "Bis dat qui cito dat"

                Коментар


                • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                  Аз не се оплаквам! Нанизвам ги като "пуйки"...

                  Коментар


                  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                    "Поря ги кат' рибииии, пълня ги кат' агнитаааа..."
                    Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                    Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                    Коментар


                    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                      Първоначално публикуван от feersum Преглед на мнение
                      "Поря ги кат' рибииии, пълня ги кат' агнитаааа..."
                      Единственото което ми разваля кефа е, че европейските сървъри си остават два! Снощи си ме изхвърли като стой та гледай и след половинчасови неуспешни опити да вляза отново, се отказах... Явно решиха, че съм се налапал достатъчно през почивните дни... Очаквам скоро да играем с предварително записване!

                      Коментар


                      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                        Аз затова се отказах да влизам в "прайм-тайм"-а - между 8 и 11 вечер. Снощи си заседнах след 00:00 часа - играеше се съвсем спокойно, почти без лаг, а повечето полски ученици си бяха легнали вече
                        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                        Коментар


                        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                          Siema PL=?
                          "Bis dat qui cito dat"

                          Коментар


                          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                            И традиционната ми разходка с КВ-2.
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Sibirski; 06-10-14, 13:30.

                            Коментар


                            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                              Мене нещо не ме кефи ,все по тъпа става ,никакво развитие не можеш да направиш.

                              Коментар


                              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                                Така е с всеки един симулатор. Пък за тъпост недей така. На горните нива нещата са стават сериозни, не казвам за всичките, ама едни 30% от играчите наистина стават сериозни и опасни... за играещите де.

                                Аз пак нещо се захванах с любимеца ми, и равносметката не е закъсняла...

                                Победа!
                                Битка: Уайдпарк
                                Машина: КВ-2
                                Опит: 2 080
                                кредита: 48 688 (глоба за поражения по съюзници: 21)
                                Постижения в битка: Войн, Голям калибър, Значка за майсторство: "Танков ас"
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от Sibirski; 06-10-14, 13:31.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X