Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

    Първоначално публикуван от ec100 Преглед на мнение
    Как мога да обменя опит или сребро за злато? Има начин защото ми обясняваха в чата ,че може, но не казаха как.
    Не можеш.
    Можеш срещу злато да обмениш боен опит от някой елитен танк в свободен опит, който после да използваш да рисърчваш други танкове.
    Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
    Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

    Коментар


    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

      тъпо ,май всичко е въпрос на пари.

      Коментар


      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

        Ми не е всичко въпрос на пари! Не знам бъг ли е, какво е, но вече една седмица врътката работи при мен на всички танкове в парка, а тя е следната:

        Махате ОФ снарядите и ги заменяте с кумулативни, като ги плащате с обикновени кредити. После излизате от играта (без да влизате в битка след презареждането) и влизате на ново. От тук на сетне след всяка битка, магазина на танка се попълва автоматично с кумулативни, без да плащате и една стотинка! Enjoy!

        Коментар


        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

          Опаааа, ще се пробва това!!
          HONDA XL650

          Коментар


          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            Ми не е всичко въпрос на пари! Не знам бъг ли е, какво е, но вече една седмица врътката работи при мен на всички танкове в парка, а тя е следната:

            Махате ОФ снарядите и ги заменяте с кумулативни, като ги плащате с обикновени кредити. После излизате от играта (без да влизате в битка след презареждането) и влизате на ново. От тук на сетне след всяка битка, магазина на танка се попълва автоматично с кумулативни, без да плащате и една стотинка! Enjoy!
            Това ако работи, до пет дни ще извадя 10-ка. Ще се пробва при първа възможност.
            “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
            Walter Rohrl
            GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

            Коментар


            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

              Хм това ако минава ще е супер 😂😂😂

              Коментар


              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                При мен не стана...
                HONDA XL650

                Коментар


                • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                  За тарикатлъци в други игри се отнася бан.
                  When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                  Коментар


                  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                    Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                    За тарикатлъци в други игри се отнася бан.
                    Не е тарикатлък - понеже нямах злато а ми трябваха кумулативни (минавам едни мисии) и си ги платих с обикновени кредити, и в един момент забелязах, че не ми сваля кредитите, а бройката "кумулативни" си ги имам всеки път. За мен е някакъв "бъг" в самата система - не съм инсталирал нищо допълнително или нещо от сорта, нито успях да намеря нещо из нета за този "феномен"

                    Възможно е причината за тази неочаквана аванта, да е съвсем друга и да няма никаква връзка с последователността на действията които съм описал...?!! Възможно е, и утре като пусна играта, да я няма вече авантата. Просто съм споделил какво се случи при мен...

                    Коментар


                    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                      Как ги плащаш с обикновени кредити,при мене иска само злато.

                      Коментар


                      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                        Първоначално публикуван от peshunov Преглед на мнение
                        При мен не стана...
                        И при мен не. Това на EU.
                        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                        Коментар


                        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          Не е тарикатлък - понеже нямах злато а ми трябваха кумулативни (минавам едни мисии) и си ги платих с обикновени кредити, и в един момент забелязах, че не ми сваля кредитите, а бройката "кумулативни" си ги имам всеки път. За мен е някакъв "бъг" в самата система - не съм инсталирал нищо допълнително или нещо от сорта, нито успях да намеря нещо из нета за този "феномен"

                          Възможно е причината за тази неочаквана аванта, да е съвсем друга и да няма никаква връзка с последователността на действията които съм описал...?!! Възможно е, и утре като пусна играта, да я няма вече авантата. Просто съм споделил какво се случи при мен...
                          А това е на руските сървъри нали??

                          Коментар


                          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                            Първоначално публикуван от ivan_bikov Преглед на мнение
                            А това е на руските сървъри нали??
                            Не. На EU.

                            Коментар


                            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                              Аз сега ще пробвам на руските.

                              Коментар


                              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                                Не става и на руските 😒😒

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X