Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аз лично най-добрата инвестиция, която направих беше през март месец. На глобална премиера в на модела в Aliexpres си взех Xiaiomi Redmi Note 10 pro. Премиерната цена беше 250 долата с идването до тук. Хванах точно момента преди да започне да се закучва положението с митата и ДДС. Батерията е добра всичко си работи както трябва и опредлеено за тези пари няма друго, на което бих се спрял в този клас. Към днешна дата телефончето все още е ОК. Има обаче една подробност. На приятелката ми взех Apple 11 (тя е фен и само печката хладилника и телевизора и не са Apple). Та нейия телефон при доста по малки резолюции на камерите прави по добри снимки, но пък това не ми беше основната цел.

    Коментар


    • Джоу (x3mrjoe)
      Джоу (x3mrjoe) коментира
      Редактиране на коментар
      А какво се случва с гаранцията ако случайно уцелиш гредата ?

    • cnc82
      cnc82 коментира
      Редактиране на коментар
      Надяваш се да не те заболи гърлото от студената вода... 😃

      П. П. На теория имаш гаранция, ама се съмнявам някой да се е възползвал на практика. Много пъти съм пазарувал от там електроника и винаги съм го правил с мисълта, че гаранция нямам.

    • Джоу (x3mrjoe)
      Джоу (x3mrjoe) коментира
      Редактиране на коментар
      Така де, но студена вода до $100 се понася, ама за $250 ще ме заболят зъбите, че и гърлото.

  • Колеги, дайте акъл с какво бих могъл да заменя сегашния си телефон Huawei p30 pro. Нещата, които не ми харесват в него и които искам да има следващият телефон са - дисплеят е с ниска резолюция и ми идва прекалено блед и ме дразни това. Второ - аудиото - няма стерео и е посредствено от към качество на звука. Инак от другото съм доволен - има чудесна камера и чудесен живот на батерията, но условията за новия телефон са - да не е по- лош в това отношение. Тоест, ако може батерията да държи една идея повече и камерата да не снима по- лошо. Също и дисплеят, да не е по- малък. Би било добре ако е даже малко по- голям. След изгледани десетки ревюта клоня към 3 телефона - Xiaomi mi 11 ultra, Samsung s21 ultra, Iphone 13 pro max. Като Айфона и самсунга най - ме радват, нещо батерията на Xiaomi не е особено добра според видяното от ревюта. Айфона пък е доста добър от към батерия и аудио, камерата сякаш, не му е най - силното нещо, но ако приемем, че няма да е по- лоша от на сегашния ми телефон съм склонен на компромис.
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • ivodianov1992
      ivodianov1992 коментира
      Редактиране на коментар
      От mi11 ultra да, батерията, но спрямо 13 pro max - според всички тестове, които съм изгледал - батерията на айфона издържа значително повече. За цената съм съгласен. Спрямо p30 pro - всичко ще му е по- добро на Самсунга, спор няма.

    • trav
      trav коментира
      Редактиране на коментар
      Iphone имат 5 г официална поддръжка, ъпдейтни до 7г. Хиаоми макс 2 и то само флагманите. Самсунга е с 11 и ще получи 12,натам няма повече, но е най близък до П30

    • p-pleven
      p-pleven коментира
      Редактиране на коментар
      Нещо с Android One и каквито параметри харесаш

  • Докато чаках да смъкнат още малко Motorola G100, днес вече я няма във Виваком !

    Погледнах в сайта на Motorola и видях, че вече са пуснали Edge 20 pro, който е с Qualcomm® Snapdragon™ 870 като G100, но уж с по-добра камера и други оптимизации, но най-важното, поне за мен, че е с чист Android.

    Надявам се да го предложат с коледните оферти, които предполагам ще тръгнат от следващият месец.
    Ако не е на цената на Рейзъра ше стисна зъби и скачам, въпреки батерията от 4.5Ah.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • Я да питам - има ли смисъл в момента да се взима тел без 5г?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Я да питам - има ли смисъл в момента да се взима тел без 5г?
        Говорим си ония ден с един от инженерите дето * пускат * 5 г . Разпитвам го - и са като си пусна 5 г ще ми стане ли по бърз интернета ? О... да ще стане вика , но не ти трябва ...Що ....Щото мегабайтите дето ги имаш ще фръкнат за нула време . Та така ....ще си карам със 4 г
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • Абе трябва да сменям и се чудя какво да е.
          че ще е от "идиотоустойчивите" е ясно, амааа ))
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение

            Говорим си ония ден с един от инженерите дето * пускат * 5 г . Разпитвам го - и са като си пусна 5 г ще ми стане ли по бърз интернета ? О... да ще стане вика , но не ти трябва ...Що ....Щото мегабайтите дето ги имаш ще фръкнат за нула време . Та така ....ще си карам със 4 г
            То има планове без ограничение на мегабайтите вече. И с удоволствие ще ти предложат.

            ...макар че на мен 4G ми стига за абсолютно всичко, което върша от телефона.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • Спарки ме е изпреварѝл.

              Във Виваком плановете U50 и U150, които ме интересуват са Uнлимитед, като разликата е в скоростта, която пък не е толкова различна за 5G.

              В моят случай цената на плана барабар с телефона, ако ще е на изплащане, е почти еднаква, та за 5 или 10лв разлика ще е U150.

              ... ама съм на нисък старт, че коледното баламосване обикновено почва след 1.11
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • На мен ми стигат служебните 20 гб
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • 20?по-миналия месец едва изкарахме със 100+8 в роуминг. Сега е 150+10
                  "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
                  Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

                  Коментар


                  • Не знам дали има бонус от ваксинацията но пет жито работи много приятно.
                    форума пак цикли яко и е под всякаква критика.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • Има, разбира се, но много зависи и от вида ваксина.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Не знам дали има бонус от ваксинацията но пет жито работи много приятно.
                        форума пак цикли яко и е под всякаква критика.
                        Форума работи без забележки. Явно ваксината ти е кофри партида.
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • kameno karp
                          kameno karp коментира
                          Редактиране на коментар
                          +1

                      • Работи без забележки дедовия ти.
                        Да ти кажа ли на кой заявки цикли?
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • sparkybg
                          sparkybg коментира
                          Редактиране на коментар
                          Дедовия му ли на кои заявки цикли?

                          Форума цикли на личните съобщения. По темите към момента няма велики грижи.

                      • Аз говорех как работи форума при мен. Няма как да знам как се представя твоята ваксина, умнофон или 5G, 7G, 9.33G или каквото използваш.
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X