Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
    ....

    От всички тествани приложения много ме изкефи вайбъра.
    При първи старт попита:
    - мога ли да използвам твоят фонбук?
    - не
    приложението се затваря.
    на следващ старт:
    - мога ли да използвам твоят фонбук?
    - не
    пак същото. трети старт:
    - мога ли да използвам твоят фонбук?
    - не
    Последва бърза деинсталация...
    Интересно...
    Значи хем искаш да ползваш програма с която да ПРОВЕЖДАШ РАЗГОВОРИ, хем не те кефи тая програма да има достъп до указателя ти с телефонните номера ? И това при положение, че отлично знаеш как програмата идентифицира хората на които искаш да звъниш/пратиш смс- идентификацията е ТОЧНО чрез тел. номер... Значи се оплакваш, че програмата иска информация без която не може да функционира- за какво изобщо я инсталираш тогава ? То си пише какво изисква и как работи- не е да си бил изненадан...

    ПС: Като не ти харесва да има твоя информация къде ли не ти остава... Забрави- няма шанс да се покриеш и да няма инфо за теб къде ли не...

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Ицо, ще си позволя да те поправя малко, надявам се не възразяваш.

      Под оригинален вид ти разбираш Андроида примерно на Самсунг, Сони и т.н. Да, ама оригиналния Андроид е само на Нексус. Не знам за кой път го повтарям. Приложения, които не могат да бъдат деинсталирани, след руут, няма. Всичко може да се трие. Не мога да разбера като не ви харесват мацаниците на производителите, защо си купувате точно тях.
      Приложенията писани от "кой ли не", никой не те задължава да ги теглиш и използваш. На оригиналния калкулатор какво му е? Какви са тия работи.. интернет достъп и не знам си какво....
      Вайбъра няма друг начин да се използва, без да ти сканира телефонния указател. Ти ако се сещаш за друг начин, сподели, моля?
      Това, че Айфона(примерно) не ти показва къде рови, не значи, че не го прави. Та той дори и приложенията в бекгруанд му е зор да ти изкара...
      И последно, но не на последно място-контрол върху приложенията има, стига да знаеш как.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      08седем9010З60
      MAKE RALLY NOT WAR
      Confidence in Motion

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
        Аз пък съм замислил дали да не си направя един подарък Lenovo P780. Голяма батерия, две сим карти, IPS, други шукарии. Ако някой има такъв - да сподели туй-онуй...
        Точно с този не, но моя е със същия чип на MTK-6589 с 1ГБ рам и като бъзодействие е перфектен. HD клипчета вървят перфектно. Навигации, поща, отдалечен достъп през ремоут десктоп и др. подобни вървят гладко. Всички приложения на IBM - Sametime, Connections, Traveler и т.н. също. МТК чипсетите имат някой грижи с GPS-a, но обикновено след донастройване се оправят. За този чипсет не е ясно дали ще има Андроид 4.3, най-вероятно не (МТК вече пуснаха новите си чипсети, вкл. 8-ядрения 6592). Като го гледам на външен вид - може да има един проблем, с който се сблъсках при моя телефон - ръбът на задния панел е скосен и поради това портовете за слушалки и усб се намират малко по-дълбоко. В резултат - обикновен усб кабел се закача трудно, трябва да е с по-дълъг накрайник. Също и при слушалките - стандартните лесно се вадят и прекъсват. Тези които са в комплект с телефона естествено нямат такива проблеми, но тези които са ми останали от други телефони - да.

        п.п. телефони Леново може би ще има и у нас, но най-рано напролет.

        п.п.п. S750 на Леново е интересна оферта, тъй като се води водо- и удароустойчив, но още не съм го виждал на живо. Приятел си го е поръчал и чакам да дойде да видим що за стока е.

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от nigell Преглед на мнение
          п.п. телефони Леново може би ще има и у нас, но най-рано напролет.
          Точно това ми отговориха от Леново България. Нещо повече - тогава щяло да има за европейският пазар по принцип...
          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            ittso, друже, ти не си за смартфон!

            Вайбър е великолепно приложение в сравнение със скайп.

            Ползвам самсунг, защото ми харесва техния андроид. Между другото честито на pavel4o_95 за телефона - за тия пари е чудесен избор. Да си го ползваш със здраве!
            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
              Аз така и не разбрах защо въобще си го инсталирал, като си нямал намерение да го ползваш.
              Уж имах намерения да го използвам, но не си паснахме. Както софтуерът има някакви изисквания, така и аз имам такива. Ако не се припокрият, не го използвам.
              Това по-скоро беше пример за малоумно направено приложение. Диалог от типа "може ли да използвам нещо, но ако не ми разрешиш, няма да работя" няма какъв друг да бъде. Както и да е.

              Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
              ittso, друже, ти не си за смартфон!

              Вайбър е великолепно приложение в сравнение със скайп.

              Ползвам самсунг, защото ми харесва техния андроид. Между другото честито на pavel4o_95 за телефона - за тия пари е чудесен избор. Да си го ползваш със здраве!
              Скайпа не използва фонбука на телефона. Има отделен контакт-лист. Вайбъра също няма работа във фонбука. Последният си е за "телефонни" цели.

              Тия предположения с това дали съм за смарт-фон си ги спести. Ползвам такива откакто излезе нокия 9110, та не е като да не съм ползвал или да нямам опит. Нищо чудно опитът ми да е значително по-голям от даващите в темата съвети...
              Което не променя мнението ми за въпросната ОС. За съжаление към момента не виждам други по-приемливи алтернативи.
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                Нищо чудно опитът ми да е значително по-голям от даващите в темата съвети..
                Като времетраене-вероятно да, за другото не гарантирам.

                Сподели ми моля те за Вайбъра, как предлагаш да работи без да има връзка с фон бука? Окей, може да се измисли без да го сканира директно, но без никаква връзка изобщо аз не виждам начин...
                Пак ще ти кажа за циклите(скритите действия на приложенията) в операционните системи-това, че ти не ги виждаш, не значи, че ги няма. iOS-жив пример
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
                  Като времетраене-вероятно да, за другото не гарантирам.

                  Сподели ми моля те за Вайбъра, как предлагаш да работи без да има връзка с фон бука? Окей, може да се измисли без да го сканира директно, но без никаква връзка изобщо аз не виждам начин...
                  Пак ще ти кажа за циклите(скритите действия на приложенията) в операционните системи-това, че ти не ги виждаш, не значи, че ги няма. iOS-жив пример
                  Така де. Затова по-напред в темата писах, че за мен андроидът се държи като вирус / троянец.

                  За останалото... Нямам намерение да доказвам каквото и да е, на когото и да било. Спомех го само за да спестя подобни излишни, по-правилно казано, глупави забележки в стил "вземи си нокия с фенерче".
                  С което приемам, че ти имаш най-голям опит в материята от всички жители на тая планети и на още две, три съседни и смятам спорът за приключен, преди да е започнат.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • Re: Какъв телефон (смартфон).

                    Аз пък въобще не виждам за какво спорите

                    За съжаление към момента не виждам други по-приемливи алтернативи
                    Няма и да видиш и това е отговора на целия ви спор, всички са проблемни, може би блакбери е най добрата за момента.
                    Андройда поне може да си го прецакаш както си искаш, Преславе има някои кретении - например контрол на процесите в самия андроид, който не работи добре. Демек ако вдигна няколко процеса с някакво С програмче, Андрото не може да ги спре. Ай нещата и те са ясни да не ми дава браузъра да си кача снимка от системата или преди да стартира да ме кара да се логвам я айтун, ами директно заминава в кофата и т.н.

                    Така, че ползвайте каквото ви е кеф - всички са с проблеми, въпроса е какво ви допада.

                    Коментар


                    • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      Аз пък въобще не виждам за какво спорите



                      Няма и да видиш и това е отговора на целия ви спор, всички са проблемни, може би блакбери е най добрата за момента.
                      Андройда поне може да си го прецакаш както си искаш...
                      Това е нещото от което бягам. Тая наклонена плоскост ми е добре позната и не искам да се пускам по нея. Цял живот бета тестер? Не, благодаря.
                      От една страна, не е нещото с което бих си уплътнявал свободното време, отделно че отдавна не ми ми е интересно. Копане на някакви бутикови чаркове, без особен практически смисъл, освен някакво съмнително задоволство когато / ако добиеш търсеният резултат?!
                      Затова споменах, че на тоя вид техника искам да съм най-обикновен ползвател (сингъл кликер) - отвори прозорец, свърши си работата, затвори прозорец. Да хакат и пачват хората които имат излишно време за уплътняване или им е интересно...
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        От известно време особено като става дума за smartphone-ите и аз съм така. Търся основно удобство... Все още не съм купил LG G2, защото не съм много убеден в удобството, което предлага. На хартия всичко му е окей, но докато не го пробвам в някой магазин ще изчакам. Бях поносимо доволен от Motorola Defy+ макар да имаше определени недомислици в интерфейса с който върви, а и като хардуер не беше нищо кой знае какво. В момента използвам една много стара xperia mini 10 pro... ужасен апарат за всичко, което не е свързано с разговори... добре, че основно за това ползвам апарата.

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          обмислям да взема някакъв евтин смартфон за голямата дъщеря (12г) - какво ви е мнението за този например SAMSUNG-S5310-Galaxy-Pocket-Neo

                          Мислех да си купя на мен някакъв за 400-500лв и да й подаря моя САТ В15, ама се усетих, че ще ме замери с него /шегувам се, детето е мн. скромно/...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            GoClever, G-Smart, ZTE... все познати пръчки... обаче стават, като за 12 годишно. Можеш да и купиш и Motorola Defi+ - в момента мисля по 200 лева ги продаваха, но дали Техномаркет или Технополис не помня.

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                              ...
                              Купи и тоя Самсунг и верно ще те замери с него... Вервай ми, имам такъв и става за 2 неща:
                              1- Разговори. Но на моменти е мъка дори да отвориш указателя- толкова е "бърз".
                              2- За ... Няма второ нещо за което да става...

                              По-добре Нокия с фенерче отколкото Покет-а....

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от mstef Преглед на мнение
                                Купи и тоя Самсунг и верно ще те замери с него... Вервай ми, имам такъв и става за 2 неща:
                                1- Разговори. Но на моменти е мъка дори да отвориш указателя- толкова е "бърз".
                                2- За ... Няма второ нещо за което да става...

                                По-добре Нокия с фенерче отколкото Покет-а....
                                е, аз затова първо питам
                                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X