Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Samsung galaxy xcover s5690 отговаря на почти всичките ти изисквания. Само картите не са му Garmin , а Google Maps.

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Някой има ли вече отзиви от това Yezz Andy A6M:

      Land Rover Discovery:
      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Дайте идея за следващия ми телефон................
        Лудак

        Коментар


        • Re: Какъв телефон (смартфон).

          SONY Z, все ми се струва, че за момента е най безпроблемем. Z1 даже е с голям сензор на камерата, колкото на сапунерките, а идва и з2.

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Скоро ще купувам телефон на щерката. Засега съм се спрял на Samsung i9082 Galaxy Grand Duos. Някой има ли впечатления от този телефон?
            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
              Дайте идея за следващия ми телефон................
              iPhone 5S, 4S - желязна операционна система и бързина!

              Коментар


              • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                Motorola Moto X + 1: Очаква се официалното му представяне на 13 май в Лондон.По данните които предварително са представени,изглежда добре.И обявената цена също..около 400$.Ако имаш възможност да го тестваш на живо и да споделиш тук,надявам се ще бъде от полза и за други колеги които се чудят,какъв да е следващия им телефон.Поздрави и успех!

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Хора, слагайте и цената в уравнението, защото един и за 200 лева е перфектен, но друг за 600 не си заслужава.
                  "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Ами аз искам телефон определено, не лаптоп за над 1000 лв.
                    HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Гранд дуос е доста голям на размери. За дъщеря според мен Galaxy S4 mini. Иначе новия S5 бие "желязната операционна система и бързина" на айфон. То и S4 ги бие.
                      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                        Гранд дуос е доста голям на размери. За дъщеря според мен Galaxy S4 mini. Иначе новия S5 бие "желязната операционна система и бързина" на айфон. То и S4 ги бие.
                        Само дето камерата му отказва да работи ,когато загрее и това се потвърди от самия Цанцунг! Още повече ,че тестовете за бързина показват ,че 5S е по-бърз от S5. Цената е идентична!
                        Проблемът не е в телефона ,а в недомислената операционна система на Гооглето- кит катове и желирани бонбони :-)

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Не съм чул за подобни оплаквания, но може и да е вярно. Аз лично съм с S4 и камерата му е удивително добра, а на S5 била още по... Доста хора си смениха айфона и сега са много по-щастливи, но това е като вечния спор Канон-Никон. Няма решение. Така че всеки си преценява на вкус. За една година употреба нямам никакви забележки от S4, който в момента може да се намери на около 600 лв. Мисля, че няма алтернатива като цена-качество.
                          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от miro1972 Преглед на мнение
                            ...
                            Да не го обръщаме на "Моята Мара е по-червена!".

                            "Недомислената" операционна система на Google си е много добре обмислена. Просто от Samsung смятат, че техният демографски сегмент от пазара предпочита шаренииките - това е всичко...

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от miro1972 Преглед на мнение
                              iPhone 5S, 4S - желязна операционна система и бързина!
                              5S има сериозен дефект с камера който още незнаят как да го отсранят и затова не е решение

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              SONY Z, все ми се струва, че за момента е най безпроблемем. Z1 даже е с голям сензор на камерата, колкото на сапунерките, а идва и з2.
                              От 9 месеца съм със Z и още проблем не съм видял.Единственото което не ми харесва е постоянното отваряне и затваряне на капачетата при зареждане и влючване на слушалки.

                              За в момента съм се спрял на избор между тези телефони:
                              1.Sony Xperia Z2
                              https://www.youtube.com/watch?v=nzI6ET-mNbw
                              2.HTC One M8
                              https://www.youtube.com/watch?v=BoycqnEtchI
                              3.Samsung Galaxy S5
                              https://www.youtube.com/watch?v=-XseHZyvGtg

                              And here is the battle ........
                              https://www.youtube.com/watch?v=dKCgqeVdZ3w
                              https://www.youtube.com/watch?v=j3pY-eG2Bs0
                              Лудак

                              Коментар


                              • Re: Какъв телефон (смартфон).

                                Лично мое мнение, htc, много съм доволен от марката, имам телефон на 5 години, който работи, лънчера им е гаден, отнема много ресурс, хаби батерия. Самсунг, много ме дразнят нещата написани от самсунг и вкарани в андроида, много грозен дизайн на интерфейса, а толкова пари за телефон който не е лош но не ми харесва няма как да стане, остана сони, в случая печели с водоустойчив, камера без забележки, стамня мод за управление на батерията. Уникален дисплей, и преди да почнете да подскачате, не не ми харесва на самсунга. В сонито дразни тъпия протектор, който върви с гаранцията. За зареждане има докинг и може да не го отваряш, не знам дали и за слушалките нямаше нещо измислено.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X