Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Какъв телефон (смартфон).

    Плюс това казано от Алекс, цената на дали, ще е тази.

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Искам да споделя малко за един телефон. Имам lenovo a820 четириядрен телефон 1гб рам, абе на книжка е супер, но дали е супер и действително? Е имам го от около месец вече. Няма игра, която да му се опъне, на антуту бенчмарк дава 13500-14000, което е много добре. Плюсове много има този телефон, бърз удобен, хубав дисплей. Единствените минуси са, че няма светкавица и гаранция в България. Телефона идва от Китай естесвено, но като цяло много добър за парите си. Може да се вземе за около 250 лева, но има налични бройки в България за по 280-300 лева. Аз лично не бих си го поръчал от Китай понеже понякога може да си платиш и да не дойде, да стане объркване по пътя, да чакаш 2 месеца, затова за 20-30 лева отогре си го вземаш от Бг и се кефиш като луда жаба

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Някой тествал ли е Samsung Galaxy Mega 6.3?

        Коментар


        • Re: Какъв телефон (смартфон).

          Малко офтопик, но попаднах на истината за всички смартфони - въпреки, че комикса е за iPhone
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:funny-smartphone-iPhone-comic.jpg
Прегледи:1
Размер:87.0 КБ
ID:5535859

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
            Някой тествал ли е Samsung Galaxy Mega 6.3?
            Ей тва ми е много интересно.. Всичко останало си изглежда нормално.. Пикселите на камерата малко ми се виждат, но то телефон не апарат..
            GPS Yes, with A-GPS support and GLONASS

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Нищо лично, но вчера ми попадна следният виц (не съм го измислил аз ) :

              -Удобно ли ти е да говориш?
              -НЕ, с Ноут 3 съм!

              Заменете марката и модела според вижданията си

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                Ей тва ми е много интересно..
                GPS Yes, with A-GPS support and GLONASS
                Кое бе Десо?
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Десо вероятно говори за Глонас - руската система за навигация.
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                    Искам да споделя малко за един телефон. Имам lenovo a820 четириядрен телефон 1гб рам, абе на книжка е супер, но дали е супер и действително? Е имам го от около месец вече. Няма игра, която да му се опъне, на антуту бенчмарк дава 13500-14000, което е много добре. Плюсове много има този телефон, бърз удобен, хубав дисплей. Единствените минуси са, че няма светкавица и гаранция в България. Телефона идва от Китай естесвено, но като цяло много добър за парите си. Може да се вземе за около 250 лева, но има налични бройки в България за по 280-300 лева. Аз лично не бих си го поръчал от Китай понеже понякога може да си платиш и да не дойде, да стане объркване по пътя, да чакаш 2 месеца, затова за 20-30 лева отогре си го вземаш от Бг и се кефиш като луда жаба
                    От седмица и аз съм с подобен-- lenovo S750.Само дето е със светкавица,Gorilla glas 2,IP 67(може да се потапя във вода),идва и с "български" и андроид 4.2.1 .Верно не е удароусточив.За сметка на това е пък удобен,добре лежи в ръката.Мноо ми хареса.Бърз,що годе-добър дисплей и камера,всичко си работи без проблем.За тия пари и това,което дава за тях, телефона май няма конкуренция По-добър е от доста по-скъпи телефони.

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                      Ей тва ми е много интересно.. Всичко останало си изглежда нормално.. Пикселите на камерата малко ми се виждат, но то телефон не апарат..
                      GPS Yes, with A-GPS support and GLONASS
                      От доста време експериментирам с приемник с такива възможности(преди това Самсунг Галакси Таб 10.2, а сега и телефона ми е с такива възможности SGS4)..
                      Твърдо е по-добре отколкото само GPS... Хваща устойчив сигнал дори на 2-3 метра от прозореца на железобетонна сграда... И хваща доста повече спътници...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Здравейте. На Experia Z1 съм с мобилен интернет на глобул. Какъв трябва да ми е режимът на мрежата, че гледам има 4? 1 - Само WCDMA, 2 - Само GSM, 3 - WCDMA/GSM - на която и съм. 4 - LTE/WCDMA/GSM. Каква е разликата между тях и на кое трябва да бъде?
                        Ако е машина, нека бъде немска!
                        XJR 1200
                        ETZ 150
                        Kawasaki Ninja ZX10R

                        Коментар


                        • Re: Какъв телефон (смартфон).

                          Wcdma gsm е подходяща. И аз я ползвам. Дмек ако няма високоскоростна минава на гсм.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Някой , който ползва Samsung S4. Може ли да кажете до колко са верни показанията на сензорите за температура и влажност на въздуха? Вълнува ме и живота на батерията.
                            Александър

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Показанията изглеждат логични, но не съм ги сравнявал с професионални уреди (с домашните съвпадат). А и тъй-като го държа повечето време в джоб - често мери 'джобна' температура, а не външна.
                              Утре ако не забравя - ще го направя.
                              Батерията държи добре като за смартфон. Един ден - без проблем и при по-сериозно натоварване. Два дни - нормална експлоатация в разговори, но без сериозно натоварване откъм игрички, разглеждания на страници и т.н..
                              Нагоре (например 3 -4 дни) вече трябва да бъде повечето време в стенд-бай и спорадични разговори...
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                често мери 'джобна' температура, а не външна.
                                Той няма и как да мери друга. Другата ще я премери като го оставиш да се "темперира" към нея, тоест - оставяш го на масата да речем, и след 5-15 минути ще мери стайна, малко или повече.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X