Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Понеже на мене не ми стига смелост за руут - разчитам на повечкото хардуер.
    А иначе - ползвам NEXT launcher.
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
      Обвиняваш ме, че лъжа? Грубо от твоя страна...


      Имах предвид друго. Телефона си работи добре и без руут, модване и т.н. и това важи за много от китайските устройства. Вярно е, че след тези операции може да изкарва 20% повече на батерия, или пък да му се сложи по-красив, или по-бърз или там каквито са предпочитанията на човек интерфейс, но! Това мога да го направя аз, ти, Даниел и още 5% от хората (примерно). За мен не е нормално да си купя нов телефон (или каквото и да е) и да не мога да го използвам директно а да трябва да го "модвам". Това имах предвид, че телефона ми няма излишен софтуер, който да ми пречи и може да се ползва съвсем спокойно както си е.
      Не знам как е при Самсунг и Сони, но от HTC също бях доволен, сенс интерфейса им ми хареса и съм си направил сегашния телефон да прилича на него. Това им е хубавото на андроидите, всеки може да си ги модифицира както му е кеф.

      Марто, прегледай http://en.miui.com/ Ако ти хареса, мисля че има достатъчно инструкции как се качва на телефона, S3 се поддържа.

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Може ли и аз да получа на ЛС линк или някакви координати на фирмата , която предлага леновотата

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Един приятел си взе Runbo X5 голямо, жълто, много масивно направено, на вид малко по-малко от тухла единичка, с две карти, има и вградена радиостанция(която той използва като кара мотор в гората)
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:original-runbo-x5-ip67-waterproof-dustproof.jpg
Прегледи:1
Размер:66.7 КБ
ID:5511168

          Покрай търсенето на информация за първия, видях че го сравняват с AGM V5, който е по-скъп, по-малък, и лично на мен повече ми харесва.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:532711330_353.jpg
Прегледи:1
Размер:86.2 КБ
ID:5511169

          Понеже съм решил следващият ми умник задължително да бъде такъв който да не мисля дали няма да ми изпадне от джоба, или ще го залея с нещо, с възможност за две карти и всичките му други благинки. Не знам за горилата-стъкло колко е яко, но е факт, че се надраска още първите дни като си взех Самсунга и то само от пипане с прашни ръце.

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Аз взех на жената един Хаер. Ефтин, двете по големи деца се опитват да го убият всеки ден, държи на вода и вече падна от три метра на гранитогреса. Батерията изкарва три пъти повече от на 4ес и то на същото ползване. Кофти камера и не толкова добър дисплей, но за такива пари толкова.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • Re: Какъв телефон (смартфон).

              Няма как да се слагат хубави дисплеи и хубави камери на китайскте телефони, купувайки евтин телефон със сигурност се лишавате от това. Хубавия дисплей и камера струват много. В доста случаи дисплея е над 50 процента от цената на телефона.

              Не че и на някои маркови телефони камерите не са пълна скръб.

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Моя Самсунг S4 работи безупречно без никакви намеси. Сега остава и зорлем да го бърникам, та белкем после не става нищо от него.

                Сина ми си слага някакъв друг андроид на Samsung Galaxy S Advance и сега му забива постоянно. Някакви идеи какво да го правя?
                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Сина или Самсунга?
                  Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                    Моя Самсунг S4 работи безупречно без никакви намеси. Сега остава и зорлем да го бърникам, та белкем после не става нищо от него.

                    Сина ми си слага някакъв друг андроид на Samsung Galaxy S Advance и сега му забива постоянно. Някакви идеи какво да го правя?
                    Хубаво правиш.
                    И аз съм така- почти на фабрични настройки и си работи безупречно Ноута.
                    Кола и телефон пипат ли се много-развалят се.

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Е да, ама моя 4ес забива и то не малко, Нищо не е пипано, аз съм прост юзър. На колегата 5цата му правише така и я занесе в сервиза. държаха го 40 дни без телефон и го подмениха с нов. Нямаше бакъп и се върна в първи клас... Та истината е някъде там...
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • Re: Какъв телефон (смартфон).

                        Сина ми си слага някакъв друг андроид на Samsung Galaxy S Advance и сега му забива постоянно. Някакви идеи какво да го правя?
                        Не всички ромове работят като хората, трябва да си намери правилния - демек сменя докато проработи както трябва. Или чете и слага това от което са най доволни хората. Понеже е старичък телефона може да ползва скриптове за местене на апк та и далвик кеша на сд картата, ако картата е бавна ще забива каквото и да сложи.

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                          Сина или Самсунга?
                          Хаха! И двете!

                          Дани, телефона не е особено стар - на 1 година е модела. Нямам никаква идея какво да търся за него, а момчето е на 15 и ... разбираш.
                          Ще видя при един приятел в сервиз дали може нещо да се пооправи.
                          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                          Коментар


                          • Re: Какъв телефон (смартфон).

                            Щом си е сменил рома значи може да си инсталира и друг нека пробва. Така ще се научи.

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от Джамбазов
                              Какво ли значи за един програмист, инжектор или кулер...
                              Зависи от програмиста.

                              А ROM-ове, рутване, па нам кво си с тая и оная версия и прочие звучат точно толкова на чужд език и за програмист който просто иска да си ползва телефона по предназначение, колкото и на теб. Аз например от Linux и производните му бъкел не вдявам. Просто никога не ми е трябвало.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
                                Един приятел си взе Runbo X5 голямо, жълто, много масивно направено, на вид малко по-малко от тухла единичка, с две карти, има и вградена радиостанция(която той използва като кара мотор в гората).
                                На тва нещо как му работи радиостанцията, с колко канала е, на кви честоти е?
                                Цена, сайт?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X