Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Момци, като пусках темата се надявах да открия нещо здраво, вече знам че такова животно няма - Сименс М75 е пълен боклук, мисля да го дам на детето и да си взема обратно старата Нокиа 3110 или каква беше там / от истинските /...
    Тая чеки..я дето и се късат всичките уплътнения и държи половин ден заряд ако е оффроуд телефон, значи трябва да караме оффроуд Туарег, че да сме в синхрон..

    Коментар


    • след като нокиата ми се стопи на таблото вечи ги държа на кръста..

      в момента имам sony 610 и съм доста доволен. само 3 пъти зaпеце и трябваше да му "помогна" да се рeстартира..

      Коментар


      • За да е пълноценен един GSM в гората освен добър обхват ударо и водо устойчивост трябва да има и GPRS с интернет браузер.
        GPRS има покритие там където GSM няма.
        Така можеш при нужда да изпратиш SMS да разглеждаш личните си съобщения във форума или да пишеш мнение от телефона си.
        Както правя в момента.

        Коментар


        • Ти на "Тракиец " ли си пак бе Пламене?
          B+

          Коментар


          • Не. В Бояна съм.
            То не че е по-различно село. GSM йок.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от kinex
              GPRS има покритие там където GSM няма.
              Е тоя номер на го разбрах. Как имаш GPRS без да имаш GSM?
              По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

              Коментар


              • Първоначално публикуван от kinex
                GPRS има покритие там където GSM няма.
                това е много силно преувеличено. не разчитай на него
                Nissan Patrol Y61

                Коментар


                • Имам предвид, че GPRS логически е отделна мрежа, но физически използва GSM мрежата. Просто в един (или повече) физически канала се предават данни, вместо глас. На същите честоти със същата мощност.
                  По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                  Коментар


                  • Факт е че GPRS мрежата има много по добро покритие от GSM. Не знам защо е така защото за мен не е важно. Уж работят в паралелни канали на една система а едното го има а другото не.

                    А аз не разчитам а предпочитам винаги да има план Б.

                    Коментар


                    • Внимание !!!
                      Nokia 5500 Sport
                      НЕ ГО КУПУВАЙТЕ

                      7дни след покупката му падна клавиатурата/отлепи се/.Занесох го на ремонт и приемчика каза "еееех още един".

                      Всички продадени от техните магазини ги връщали за ремонт със същия проблем.
                      След месец и нещо го оправиха гаранционно.
                      3-4 дни след това клавиатурата пак започна да се отлепя...
                      А го дават даже че е водоустойчив и т.н.т.....




                      Коментар


                      • Това, че ти си попаднал на лош екземпляр не е мнение за модела, аз го ползвам вече 2 месеца и няколко пъти пада на бетон, хвърлих го в калта преди 2 дни и много често го ползвам с мокри ръце. Проблем НЯМА.
                        LZ1RED

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Краси team-atvracing Преглед на мнение
                          Внимание !!!
                          Nokia 5500 Sport
                          НЕ ГО КУПУВАЙТЕ

                          7дни след покупката му падна клавиатурата/отлепи се/.Занесох го на ремонт и приемчика каза "еееех още един".

                          Всички продадени от техните магазини ги връщали за ремонт със същия проблем.
                          След месец и нещо го оправиха гаранционно.
                          3-4 дни след това клавиатурата пак започна да се отлепя...
                          А го дават даже че е водоустойчив и т.н.т.....






                          От 3 - 4 месеца го имам и няма никакви проблеми(откъм механични повреди, софтуеъра е друг въпрос...). Издържа киснене във вода, як дъжд, зариване в сняг, падане по скали, накисване в кал и какво ли още не. Дори дисплея му не се е надрал. Най-интересното е, че въобще не са си играли да го правят кой знае колко херметически затворен. Вода си влиза вътре от много места, но не му пречи. Предполагам само от заряда на батерията краде, ако стига до нея(там спецялно вече е относително херметично затворено май).
                          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                          Коментар


                          • Re: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                            Аз пък със софтуера не съм имал никакви проблеми,даже съм предоволен.
                            Но клавиатурата се отлепя ли отлепя.....
                            Моя съм го купил от HANDY на Плиска,може и да ги внасят от Китай например
                            Но втората клавиатура е сложена в сервиза на Нокия България и пак се разпадна.

                            Коментар


                            • Re: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                              кофти работа, единствените вносители на Нокия са Алфакопи. Хенди и всички останали купуват от тях. Явно имаш лош късмет ако съм на твое място ще дигам скандали докато ми сменят телефона.
                              LZ1RED

                              Коментар


                              • Re: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                                Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
                                кофти работа, единствените вносители на Нокия са Алфакопи. Хенди и всички останали купуват от тях. Явно имаш лош късмет ако съм на твое място ще дигам скандали докато ми сменят телефона.
                                Това е истина само наполовина.Освен Алфакопи ,официален представител на Нокиа за БГ е и Тотал Телеком. Независимо от това почти всички големи фирми ГлоБул,Мтел, Германос...чат пат си внасят сами. Освен това има и паралелен (неофицилен) внос.

                                Отлепянето на клавиатурата се получва при мокрене на телефона.

                                Тези , които го ползват е добре да знаятм че телефона е влаго и прахо устойчив. Водо и ударо не е.
                                Nissan Patrol Y61

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X