Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате 2017?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Специално за А1 минах този филм с телефонните разговори наскоро.

    Егати малоумниците егати чудото......

    Звъниха ми 50 пъти и не можеш да им откажеш, накрая се съгласих и пратиха документи по Спиди ама така ги пратиха че едва не стигнаха при мен.

    Отивайки в офис на А1 заради неполучаване на документите от офиса ми казаха че нямат нищо общо с телефонните каки и не могат да помогнат

    Абе малоумници.....

    Най интересното/тъпото вече е че ако платиш сега сметка онлайн има 1 лев отстъпка
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • Последния договор който направих, е специален за хора с увреждания и смятам и за в бъдеще да съм с този план, който и напълно ме устройва, като се сетя колко трудно се съгласиха да бъда на този план, тогава половин ден чаках за да получа разрешение от централата им... , операторите не спират да ми звънят непрестанно и да ми предлагат скъпи планове, при положение че съм на специален план за хора с увреждания при преференциални цени и условия, това не го ли виждат, преди да ме тормозят с излишни скъпи планове...

      Коментар


      • stefsab
        stefsab коментира
        Редактиране на коментар
        От миналата седмица, проверено в три офиса около мен. При онлайн - също греда.
        Виваком са си прекратили тази политика.
        В момента теленор имат прилична преференция за специални случаи.
        А1 ги заобикалям отдалеч - бяха набутали договор на майка ми (84г. , 90% инв. и намалено зрение) за онлайн телевизия, и неограничен интернет за 60лв.

      • p-pleven
        p-pleven коментира
        Редактиране на коментар
        Виваком имат опция да заявиш, че не искаш да те безпокоят за промоции и прочие. Заявява се на тел. 123.
        Гнусното е, че всички докопват от някъде лични данни, дето не са написани в договори с тях. Примерно: предплатената карта на майка ми, дето се води на мое име, която искат да зарибят за план и цитират нейни лични данни. От къде са ги докопали?

        Е, аз пък много се забавлявам, като от 123 ме попитат за "таен въпрос" и отговор: "Любима книга?", "Хигиена на девойката"...

      • Еделвайс
        Еделвайс коментира
        Редактиране на коментар
        И молба и жалба съм пускал преди време, глас в пустиня, ще трябва да изтърпя 3 месеца докато изтече договора и да спрат да ми звънят, ама 3 месеца терор по тела баси чудото....

    • Всеки съвременен телефон има опция за блокиране на определени телефонни номера. И не са трудни за използване.
      Ами ползвайте ги де...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • s_s1
        s_s1 коментира
        Редактиране на коментар
        Обикновено централа ги разпределя към много изходящи. и си ги пишеш: Не вдигай 1, Не вдигай 2, Не вдигай 3 и т.н.т

      • p-pleven
        p-pleven коментира
        Редактиране на коментар
        Съвременните софтуери за централи са умни и като нищо могат да ти сменят друг номер да ти звъни от 50-100 броя номера (зависи колко е як кол центъра), вързани за трънка ако: не вдигнеш/даваш заето/или си друг статус...

      • Еделвайс
        Еделвайс коментира
        Редактиране на коментар
        Аз ползвам тази функция, но всеки ден ми звънят от различни номера, списъка с блокирани номера стана дълъг, засега успешно действа функцията блокиране на всички неизвестни номера, но това е крайна мярка, защото не дай си Боже, ако на мой близък се наложи да ми звънне спешно от чужд номер и.....

    • Аз също съм за евентуално преподписване - забелязах сам, че договорът е изтекъл.
      Сега гледам какво съм получавал, 2 SIM карти както следва:

      1 карта:
      Телефония без ограничение в разговори, 50мин в роуминг
      Интернет 3GB в BG и 2GB в EC.
      20лв с ДДС

      2 карта:
      Интернет 7GB БГ и балиго колко в EC
      10лв с ДДС

      Общо 30лв за всичко.

      Май имаше и някаква телевизия но не ме интересува.
      Нито съм я ползвал нито знам как.

      Сега гледам пакетите и направо не зная дали изобщо да ходя и да дърпам дявола за опашката.

      За 1 карта с "ало" и интернет минималният пакет е вече 30лв, с 10 повече.
      Вярно с много повече гъПки интернет ама на мен не ми трябва толкова.
      Предпочитам да плащам по-малко!

      На 2 карта само с данни за да продължа да получавам приблизително както до сега трябва да плащам 6лв повече.

      Тука колегите разправят, че какво пише в сайта и какво ще "спазариш" в офиса са много различни неща.

      Мразя ги тези търгашки финтове и словоблудства, толкова ли е трудно да се напише черно на бяло?!?!?!?!?!?!?:
      Враг усраине

      Коментар


      • Иван Жоров
        Иван Жоров коментира
        Редактиране на коментар
        30лв. за има няма 10гб интернет? Толкова скъп договор няма от много години. Аз имам неограничени минути, 300мин. в зона ЕС, 15гб интернет, още 10гб. за социални мрежи(фейсбук и подобни), още 10гб. за чат(вайбър, месинджър и др.), още 10гб. за музикални приложения които реално не ползвам и отделно още 9,7гб за в ЕС. Всичко това за под 25лв. с леки преференции.

      • Esper
        Esper коментира
        Редактиране на коментар
        ОК, мерси.
        Ще се пазаря но според сайта на ментел дори сега, на 2 карти на цена и 0слуга както твоята няма.
        А това соцЯлни мрежи, телевизия, вибратори не ме интересуват.
        Вероятно такива особености обръщат колата.

    • Във вива трите персонални оферти за абоната- онлайн от сайта им, предложението по телефона и в офис, нямат нищо общо. Пазарлъка в офис е задължителен и офертите бавно се подобряват от първоначално предложените, даже понякога зависи от конкретния служиел. Това е абсурдно, максимума им е зададен и не зависи от тях. В другите два случая няма пазарлък и до момента при мен винаги са били по- изгодни, като най- добро е предложението по телефона. Никой обаче не знае какво ти предлага другия, а договора може да го прекратиш в 15 дневен срок. След изтичане на договора цените могат значително да се повишат, защото промоционалните условия са само за срока му. С ментел почти приключих, не ме удовлетворява покритие, силно зависим от натовареността трафик и по- голямата склонност вечно да се правят на луди и неразбрали. Писмо до КЗП решава много бързо проблемите, особено ако приложиш и някаква сламка.
      пп разликата в цените за частни и корпоративни клиенти е огромна, ментела не е за частни
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • "Далаверата" 1 пост нагоре е ментел.
        Може би ще сменя оператора, ако не за друго поне да сверя часовникът.
        Освен ако не предложат нещо по-атрактивно.
        Проблемът е, че ще трябва да загубя значително количество време в пазарлъци стил "битак".

        Между другото някой ползва ли все още абонамент към БОБ?

        Последната половин година ми скъсаха нервите разни пу..ки с предложения да прехвърля картата към ментел.
        А абонаментът към БОБ е онзи, без такса. Наистина без такса, около 0.3 лв на минута разговор.
        Тази карта я ползвам в апарат само за планина, имало е случаи в които за година съм плащал 2-3лв.
        От поне 10 години я имам в точно този вид и точно заради липсата на такси я харесвам.
        Обаче от известно време ми скъсаха нервите. Последният път бях по-вулгарен от обичайното, дано проработи!
        Враг усраине

        Коментар


        • Esper
          Esper коментира
          Редактиране на коментар
          Не, никога не са ме търсили на нейният.
          Той не че е включен, освен когато ми трябва или съм просто на високо.
          Винаги на ментелският ми досаждат, майка им д...а ку...ка!

        • gy6ter
          gy6ter коментира
          Редактиране на коментар
          Имам ,тоест на името на майка ми е ,но не са звъняли на нейния ,бобския е почти винаги изключен .

        • Esper
          Esper коментира
          Редактиране на коментар
          Не знам с какво съгреших, та ме налетяха така.
          И то от скоро, никога преди това не са ми досаждали.
          Към последната бях толкова груб, че още съжалявам. Все пак жена е...

          Беше прекалено напориста и ми изгуби рекордно време.
          Освен това лъжеше като дърта циганка. Капката преля като ми заяви, че аз и сега съм плащал месечна такса после ментел щели да ми дадат повече за нея.

          Тук вече изпуснах звяра

      • Хм, при мен офертите по телефона и в офис винаги са били коректни и според стила ми на ползване.

        Последния случай - преди 2 месеца си блокирах сим картата на таблета, не можах да се оправя с ПУК кода и отидох в офис да я сменям. Пича провери нещо в компа и вика - ама вие тая карта ползвате ли я? Що бе? Ми вика щото сте на много стар план, имаме по добри. Е колко да са по добри бе пич? Ми сега плащате 36 лв за 14 гб, а имаме план за 25 лв за 45 гб (цифрите са плюс минус, не помня точните). Я па ти, къде е уловката? Ми няма уловка просто плана ви е стар.. Викам - ок, увий ми един за в къщи.

        Оня провери още нещо в компа и забегна нанЕкъде. След малко се връща с неква кутия - вика имате и бонус безплатен таблет. Ай стига уа, ама безплатен или "безплатен". Не бе, абсолютно безплатен, ето ти го, твой си е. А на всичко отгоре безплатен абонамент за Интернет телевизия с включени и спортните канали, и на всичко отгоре - трафика към телевизията също ми е безплатен, т.е. не ми "яде" от месечните гб. И тва за целия срок на договора, не дърво от типа "безплатни първите 3 месеца и после по ххх лева на месец".

        Викам си, бахмааму, а пък аз за една карта дойдох...
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • Няколко пъти веднъж месечно ми се случва да чакам на опашка пред теленор да платя сметките, понеже офисите на ментел и теленор са през 5 метра забелязвам че пред теленор опашката е задължителна ,10-15-20 човека,пред ментел никой ,освен служителите.....За мен мтел приключи още когато им падна билинг системата и платих 800 лв.за два месеца и малко без никакъва възможност за оспорване....Ако ще и 10 пъти да се продадът и сменят собственика,този оператор е само инициали в дисплея на телефона ми, когато му дам да търси мрежи....но аз съм си аз....а другите хора ,що са им сърдити?
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • Roninn
            Roninn коментира
            Редактиране на коментар
            Случва ми се няколко пъти ,и аз по банка,но като забравя и така става по бързо

          • Esper
            Esper коментира
            Редактиране на коментар
            Телечвор кой бивш е? БТК или Глобул?

            В мое село до преди година и малко ментел и 2G мрежа нямаха.
            Мобилните данни бяха направо неизползваеми.

            Вземах служебен мобилен стик на БТК и мрежата направо летеше.

            Това е частен случай разбора се пък и в къщи ползването на мобилен нет е изключение.
            Сега май са оправили нещата.

          • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
            ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
            Редактиране на коментар
            Телечвор са Глобул .

        • За момента от telenor съм доволен защото договорите ми изтекоха а всичко си остана на старата цена и възможности. Не ми досаждат за преподписване вече от както се разбрахме да е така и засега така ще я караме. Докато vivacom на оня плужек след изтичането на договора намалиха и минутите и интернет което ме подразни и засега с тия не искам да преподписвам. Може би ще търся някакво предложение от telenor. Единствената причина да държат тази карта на vivacom е когато ми се наложи да отидем някъде със семейството да имам резервно покритие на друг оператор.

          Та затова ви се чудя че искате да преподписва те вместо да видите Как е на безсрочен договор ако не ви орязват възможностите.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
            За момента от telenor съм доволен защото договорите ми изтекоха а всичко си остана на старата цена и възможности...
            Учудващо е това.
            Ако е вярно - евала.
            Вчера ми дойде първата сметка след изтичането на договора.
            Интересно, абонамента към първата SIM карта с глас и данни е без промяна в таксата.
            Обаче данните от 3 са станали на 2 гъПки, поне така твърди апп-а.
            В таксата на втората SIM карта само обаче има промяна: от 10 на 20 лв, тоест 100% оскъпяване.

            Днес се опитах да мина през ментел офис - уй. Няма ментелски офис, който да работи в събота.
            Аферим майор Мишев, така се живее до сто години!

            П.С: Глобул работеха!
            Враг усраине

            Коментар


            • disko04
              disko04 коментира
              Редактиране на коментар
              Не знам с какво съм те накарал да се усъмниш в думите ми...:-)))))

              Между другото когато наближаваше изтичането на договорите на два пъти ходих до офиси и им изтъкнах че ме дразни това че през две години ми вдигат цената с по 3лв, вярно че ми дигат с по 3Gb нета но им казах че това за момента не ми е нужно и просто искам да си остана на същите условия. В офисите казаха: не може. Да но не преподписах и нещата си останаха същите без договор. Не знам кое е изиграло роля но е така. Другото което е че имам 4 карти при тях.

            • Asen Kushlev
              Asen Kushlev коментира
              Редактиране на коментар
              Само Теленор в събота. Другите са си надвили масрафа.

          • А някой случайно да има работеща и-сим карта към Теленор, че моята чакам да я активират вече два месеца, позвънявания на 123 и и-мейли не помагат към момента, даже един път ходих до офис.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X