Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате 2017?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

    Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
    Дали не се разглезваме нещо между другото миналият месец обиколихме цяла европа (7-8 държави) - мобилните им данни са ГОЛА ВОДА в сравнение с нашите - ПОВСЕМЕСТНО - Не се шегувам...
    При подходящо спазарен корпоративен план у нас вече можеш буквално да се къпеш в данни като чичо Скрудж, което и правя с 30ГБ месечно. Естествено не мога да ги изразходя, но "нека да има". А в чужбина с наша сим карта предполагам има ограничения, не вЕрвам европеецът да е по-назад от нас точно в тази област.

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
      При подходящо спазарен корпоративен план у нас вече можеш буквално да се къпеш в данни като чичо Скрудж, което и правя с 30ГБ месечно. Естествено не мога да ги изразходя, но "нека да има". А в чужбина с наша сим карта предполагам има ограничения, не вЕрвам европеецът да е по-назад от нас точно в тази област.
      Точно в тая област малко са по-напред от нас . В топ 5 в света сме доколкото знам.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

        Днес при повзъняване на жена ми от Монтанско при 3 църти на иконата сигнал ,ми изписа че абоната не е в регистъра ми ,звъннах на щерката ,тя беше в регистъра.Прибрах се и час след прибирането на жена ми и дойде съобщение ,че има търсене от 16,35часа ,а беше 19,30.Това А...л-1 мое ти развалат семейните отношения ,а иди доказвай че немаш сестра.! Мноо са зле,ама много!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
          Днес при повзъняване на жена ми от Монтанско при 3 църти на иконата сигнал ,ми изписа че абоната не е в регистъра ми ,звъннах на щерката ,тя беше в регистъра.Прибрах се и час след прибирането на жена ми и дойде съобщение ,че има търсене от 16,35часа ,а беше 19,30.Това А...л-1 мое ти развалат семейните отношения ,а иди доказвай че немаш сестра.! Мноо са зле,ама много!
          Подобен случай у наше село - жената звъни "ти що не връщаш" "ми не си звъняла" "каааак" и скандала се почна - тя звъняла на мен телефона не ми е звънял... Виваком

          Коментар


          • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

            Подобни проблеми често са от апарата, не от оператора. Приятел си купи точно като излезе Айфон Х за 2300лв. и имаше такива проблеми, смениха му го гаранционно. Набираш го, дава свободно, а тъпия Айфон въобще не реагира. Случвали са ни са и други проблеми които понякога след рестарт се оправят - дава заето, а набирания телефон си е с пълен обхват и няма признак на проблем с мрежата.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

              Някой прехвърлял ли е корпоративна карта на частно лице и може ли да се смени оператора?
              Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

              Коментар


              • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                Първоначално публикуван от gali_km Преглед на мнение
                Някой прехвърлял ли е корпоративна карта на частно лице и може ли да се смени оператора?
                Аз, може,така и аз направих
                Първо трябва титуляра да е заявил че иска да прехвърли номера на теб,после ти да отидеш и да заявиш че го искаш,след като стане твой,правиш каквото си искаш
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Аз, може,така и аз направих
                  Първо трябва титуляра да е заявил че иска да прехвърли номера на теб,после ти да отидеш и да заявиш че го искаш,след като стане твой,правиш каквото си искаш
                  И аз така направих ама стана само до като отидох при оператора. Ама само с договор за две години можело да го запазя! (това в Вивасом)
                  Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                  Коментар


                  • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                    Първоначално публикуван от gali_km Преглед на мнение
                    И аз така направих ама стана само до като отидох при оператора. Ама само с договор за две години можело да го запазя! (това в Вивасом)
                    Няма такова нещо.Наследяваш номера със същите условия на които е бил,ти не си ги договарял,но когато приемаш номера,те карат да подпишеш декларация че се съгласяваш с това.Стария договор може да изтича и утре и след месец и т.нТи продължаваш с него,има казус обаче, за фирми се ползват фирмени тарифи които са недостъпни за физически лица като в твоя случай.Затова чакаш да изтече фирмения договор и тогава предоговаряш както си искаш ти нещата,в моя случай предложиха крайно неизгодни оферти като 34-40 лв.за 500 безплатни минути и т.н Смях .....

                    В моя случай,някой е пропуснал да ми даде декларация,предложиха ми безумно висока тарифа и две години договор,аз им показах среден пръст и пренесох номера.След месец получих сметка от няколко стотин лева вкл и неустойка по договор който не съм подписал,съгласявал и т.н

                    Последва писмена кореспонденция,надиграване и се стигна до КЗП, Междувременно оператора беше уведомен за това и получих извинително писмо което го има и в темата тук.

                    п.п Аааа...извадиха и фалшиф договор,който уж съм подписал,един месец твърдяха че договор има,ама не го дават , отне ми месец да си пишем жалби и да им заявя че ако не получа заверено копие,ще пратя адвоката на фирмата.В един ден в трите офиса се оказа че договор вече няма заведен,но пак дължа пари.
                    На поредното запитване че искам писмено заверен отговор,въз основа на какво дължа тези пари, капитолираха.
                    Това от измамниците Мтел,когато им рухна билинг системата ,платих 780 лв.сметка за 40 дни ,понеже не бях титуляра ,пих студена вода....Сега поне 10 г.няма да съм им клиент и съм отказал поне 20 клиента на интернет които аз обслужвам.
                    Последно редактирано от Roninn; 03-08-18, 00:41.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                      Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                      Добре, има ли някой с препоръка за ползване на "интернет от СИМ" и към кой оператор. Т.е. сим-картата да си е само за интернет, без разговори.
                      От днес, беше ми изтекъл договора на картата на таблетка (само дата, без разговори). Минах да си подновя договора, предложиха ми 10 гб за 12.99 лв. По принцип тоя план е 24.99 но ми направиха 50% отстъпка.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                        От днес, беше ми изтекъл договора на картата на таблетка (само дата, без разговори). Минах да си подновя договора, предложиха ми 10 гб за 12.99 лв. По принцип тоя план е 24.99 но ми направиха 50% отстъпка.
                        Ъпдейт: Старата карта (5,60/месец) я почнах с 10 ГБ (на максимална скорост) интернет "месец за месец" (без договор) за 10 лв от Вивацом.
                        FYI
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • Да не отварям нова тема и реших да питам тук, абонат съм от много години към А1, като цяло съм доволен от тях, но винаги много съм се ядосвал при всеки сключен договор, на който наближава края му и се почва едно звънене от оператор всеки ден, и така докато не вдигна на един от тези телефони с оператора, кажете ми как да спра да ми се обаждат и да им обясна че аз лично си разглеждам офертите и като ми хареса си го правя онлайн новия договор и толкоз.

                          Има и друг фактор за мен, аз комуникирам главно в писмена форма, смс, вайбър, месинджър, имейли, чат форма и т.н. , с намален слух съм и ми е затруднено да говоря по телефон, преди 2 години обяснявах на оператора, да ми пращат оферти в писмена форма по имейла ми, но те все не можело, какво да направя за да не ми звънят всеки ден, даже в събота и в неделя ми звъняха, засега съм блокирал всички неизвестни позвънявания, но това не е опция по подразбиране.

                          Коментар


                          • Иван Жоров
                            Иван Жоров коментира
                            Редактиране на коментар
                            Много често не са в колцентър. Звънят от някой офис в който си ходил да плащаш за да те канят да отидеш точно при тях да преподпишеш и да си вземат бонуса.

                          • IvanIvanovi
                            IvanIvanovi коментира
                            Редактиране на коментар
                            Не, адашче, звънят от "продажби" и като се договорим, пращат договора по куриер. Бонуса пак си го взимат, то се отбелязва в системата кой ме е навил за подновяването.

                          • p-pleven
                            p-pleven коментира
                            Редактиране на коментар
                            Не, братлета, звъни ви някой от многото колцентрови в страната, който не е на мобилния оператор, и който е дал по-добра оферта за тия кампании. Бачкал съм в такъв. FYI.
                            На какичките им радават един "скрипт" (набор от въпроси и евентуални капанчета) и един списък с имена и се почва. Ако някой се зариби -> + бонус стинки и за девойчето -> всички са доволни.
                            Последно редактирано от p-pleven; 12-03-21, 07:44.

                        • Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
                          Да не отварям нова тема и реших да питам тук, абонат съм от много години към А1, като цяло съм доволен от тях, но винаги много съм се ядосвал при всеки сключен договор, на който наближава края му и се почва едно звънене от оператор всеки ден, и така докато не вдигна на един от тези телефони с оператора, кажете ми как да спра да ми се обаждат и да им обясна че аз лично си разглеждам офертите и като ми хареса си го правя онлайн новия договор и толкоз.

                          Има и друг фактор за мен, аз комуникирам главно в писмена форма, смс, вайбър, месинджър, имейли, чат форма и т.н. , с намален слух съм и ми е затруднено да говоря по телефон, преди 2 години обяснявах на оператора, да ми пращат оферти в писмена форма по имейла ми, но те все не можело, какво да направя за да не ми звънят всеки ден, даже в събота и в неделя ми звъняха, засега съм блокирал всички неизвестни позвънявания, но това не е опция по подразбиране.
                          За А1 не знам. При Теленор винаги офертата която се договаря на място в офиса е по-добра от всички предлагани - по телефона, мейла, в сайта или индивидуалната оферта в профила. Има един тънък момент - винаги мениджъра на офиса дава най-добра оферта, 5 мин. се правиш на луд пред служителя докато не се намеси той с по-добрата оферта, желателно е да няма хора да чакат за да ти обърне и той внимание. Някой път и служителя бързо ти предага най-добрата оферта без да те мотае дълго. Вече не знам колко пъти го гледам този филм. И мен ме дразнят като звънят...
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • Roninn
                            Roninn коментира
                            Редактиране на коментар
                            Вчера ми се случи абсолютно същия сценарий в абсолютно същия оператор ,за 1.8 лв повече дойде старшия и направи всичко,като удвои мегабайтите ....Само че не съм се правил на луд,а им казах че ми пари под задника и искам да излетя незабавно от техния офис,момата ми каза че нямало да отнеме много време...отговорих да не се хаби ,че няма да я изслушам изобщо ....само каза на управителя,ела се оправи ти....

                        • Ами специално за А0,5 офертите по телефона наистина са по-добри. На мен от години като наближи края на някой договор на каса ми обесняват как плана ми вече не се предлага и немога да преподпиша при тези условия , а по телефона се “договаряме” да си караме по старо му . После договора по куриер подпис и обратно. Е и те се опитват да ми пробутат още неща - ама то само за левче още мегабайти , тук тилифонче само за 2 лв на месец. Напоследък наистина станаха нагли ама кво да правиш “таргети” има за изпълняване

                          Колега напиши им мейл и опиши че не желаеш да те безпокоят , ако желаеш опиши и проблема със слуха. Засега винаги доста са се отнасяли когато го има “черно на бяло” , отколкото на обаждане в колцентъра нищо че “разговора се записва”
                          088455338две
                          "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                          Джамбазов 2010г..

                          Коментар


                          • Здраво ни правят на луди но като ви чета виждам че има почва за това.
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X