Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате 2017?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

    A1 бе се сринал в района на Берковица предния месец за няколко часа (не знам дали в другите части на страната е имало проблеми)...
    Така, че и за мен 'всички са маскари'
    Но засега продължавам да съм по-доволен от Виваком...
    Бориславе - едно 'стражево куче' дето стои на стража и проверява дали вървят оФцете... Спрат ли (загуби ли връзка, или пък някоя от програмите спре да реагира) - почва да лае и рестартира устройството
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #77
      От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

      Преди седмица ми изтече някакъв договор с неограничени разговори и нет ,сега пак предлагат същото но с 5 лева нагоре,не че съм за петте лева,ама и без тях си беше същото.Със Мтел поне десет години няма да имам вземане даване,Теленор се подиграха със един абонамент към телефона на майка ми за резултатите на английската висша лига и ски някакви си...та съм им се заканил с развод,Виваком нещо интересно да предлагат....чувам Булсатком раздавали някакви карти.

      Виваком падна и в Пловдив днес,звъняха ми разни клиенти ..
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #78
        От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

        Проблема с Виваком е пред работата ми на бул. Владимир Вазов, там минават някакви магистрални трасета през нашата поляна и от Събота до сега някой два пъти пали шахтите, в резултат на това е пълно с екипи на Чез, Виваком, Булсат, А1, кабеларки, разни оператори, които са извадили по една маса и сплайсват оптики на поляната. Трасетата са магистрални със десетки и стотици влакна и е мазало. Нощем две коли на СОТ пазят шахтите, някой им прави мърсотии.

        Коментар


        • #79
          От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

          Roninn, според акаунт мениджърката ми цените се покачват заради 'евро'-цените... Нямам основание да не и вярвам при условие, че предходни години ми предлагаше все по-спадащи цени, и общо взето каквото е казала - го е изпълнявала. А се знаем от над 10 години...
          Показа ми новите 'официални' планове/цени с отстъпките като за нас - твърдо не ми харесаха - бяха доста по-скъпи.. Затова ми предложи запазване на цените и старите планове, но без бюджет...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #80
            От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

            Аз последния път взех същите цени, повече интернет на бърза скорост и някакъв мижав бюджет. Плановате изглеждат така:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:d739ee80106f80b2.png
Прегледи:1
Размер:70.7 КБ
ID:5794845

            Коментар


            • #81
              От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

              Днес си говорих с бъдещата ми акаунт мениджърка в А1 (де дано ) и тя обеща да направи оферта за чудо и приказ, НО до края на месеца (за сключване на договор) - след това Вдиганен на цените - та ще правя Двугодишен договор, та дано им разбият картелчето дотогава! А Виваком, с нежелание (za]oto samo te imat kletka u na[e selo ) ще ги пропусна - първо Акаунт мениджърката и трябваха 3 седмици да даде оферта, оказа се, че няма нищо смислено и предложи преподписване на същите условия - ОК, ама договора който ми изпрати беше с по ~10 лева отгоре на карта??? И отгоре на всичко излезна в отпуск и само ми писа, че и този договор началника и Не го одобрявал, та ще ми пратела още по-високи цени, ама нали е в отпуска, та нищо не ми прати... обслужването е фантастично, ама защото имам малко карти, я да бях с 1000 карти

              Коментар


              • #82
                От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                Днес преподписах на Теленор. 2-ри път ми звънят да ходя за оферта. Първия път не се разбрахме, казах им, че ми имат номера и ако имат по-добра оферта да се обадят. Днес пак ми звъняха - същата кака при която ходих предния път, но тогава ми звъняха реално от друг град и не знаеше, че съм ходил вече. Доста се убеждавахме взаимно, накрая на управителя му писна и се включи, даде още 5ГБ интернет към по-долната оферта и се разбрахме на близки на досегашните условия. Дадоха ми отстъпка за телефон каквата е в сайта за преподписване, до сега винаги дадените им оферти са биле за нов договор, а за преподписване с по-ниска отстъпка. Трябва да отбележа и че за новия договор ми правят 20% отсъпка заради работата ми.
                Последно редактирано от Иван Жоров; 24-07-18, 19:39.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • #83
                  От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                  Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                  Днес си говорих с бъдещата ми акаунт мениджърка в А1 (де дано ) и тя обеща да направи оферта за чудо и приказ, ...
                  Много внимателно си следи сметките...
                  И при мен бе така (аналогична оферта на Виваком, но с по-добър бюджет), обаче почнаха да ме цакат с едни сметки +50лв на един номер... Разбира се ги хванах веднага и писмено ги уведомих...
                  Устен отговор 'ами то станало грешка в бек-офиса - ще го оправим'... След третия месец (и 150лв назад) ги заплащих, че поради неизпълнение на договора от тяхна страна настоявам за незабавно връщане на парите и прекратявам договора...
                  Поразмърдаха се и след две седмици парите бяха по сметката. Обаче циркът не приключи... Сменях тарифен план и 'светна', че са ми удължили договора с 2г... Пак - 'ама то имало грешка в бек-офиса - не се притеснявай'...
                  След поредния цирк ми писна и реших да ги сменям... И мъките продължиха - 'ама вие дължите неустойки, защото прекратявате досрочно договора', след като съм подал молба 1 ден след изтичане на договора... И начислени над 2000лв (бях писал в темата тук).... С удоволствие им теглих една майна и май ще ме държи дълго....
                  Предишният ми 'развод' с тях ми донесе спадане на сметките с над 80%... Този - финансово не ми промени съществено параметрите, но поне ми се махна от главата грешащият 'бек-офис'
                  Разбира се - нещата зависят доста и от акаунт мениджъра - ако е точен, успява навреме да реагира и да ти реши проблемите, преди да са се разрастнали до степен 'ядове'...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                    Никой не споменава цени на новия договор.Досега на един номер плащам 17 лв.със всичко неограничени минути и нет на максимална скорост 5000 или 7000 Мб.

                    Сега предлагат за същите неща 22 лв.и неограничени и нет май 10 000 Мб. На макс скорост и телефон на изплащане по избор....

                    Като телефоните (номерата) са няколко ,аз съм титуляр на групата...

                    Та давайте нещата в цифри?
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #85
                      От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Никой не споменава цени на новия договор.Досега на един номер плащам 17 лв.със всичко неограничени минути и нет на максимална скорост 5000 или 7000 Мб.

                      Сега предлагат за същите неща 22 лв.и неограничени и нет май 10 000 Мб. На макс скорост и телефон на изплащане по избор....

                      Като телефоните (номерата) са няколко ,аз съм титуляр на групата...

                      Та давайте нещата в цифри?
                      кой тоз оператор, че жената търси нещо с повече нет

                      Коментар


                      • #86
                        От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                        Днес преподписах на Теленор. 2-ри път ми звънят да ходя за оферта. Първия път не се разбрахме, казах им, че ми имат номера и ако имат по-добра оферта да се обадят. Днес пак ми звъняха - същата кака при която ходих предния път, но тогава ми звъняха реално от друг град и не знаеше, че съм ходил вече. Доста се убеждавахме взаимно, накрая на управителя му писна и се включи, даде още 5ГБ интернет към по-долната оферта и се разбрахме на близки на досегашните условия. Дадоха ми отстъпка за телефон каквата е в сайта за преподписване, до сега винаги дадените им оферти са биле за нов договор, а за преподписване на с по-ниска отстъпка. Трябва да отбележа и че за новия договор ми правят 20% отсъпка заради работата ми.
                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Никой не споменава цени на новия договор.Досега на един номер плащам 17 лв.със всичко неограничени минути и нет на максимална скорост 5000 или 7000 Мб.

                        Сега предлагат за същите неща 22 лв.и неограничени и нет май 10 000 Мб. На макс скорост и телефон на изплащане по избор....

                        Като телефоните (номерата) са няколко ,аз съм титуляр на групата...

                        Та давайте нещата в цифри?
                        Офертата им от 25лв. +5000мб и -20% от цената заради работата ми. С други думи за 20лв. неограничени минути, 10ГБ интернет и 100мин. международни. Като бонус HONOR 10 64GB за 640лв. (850лв. в технополис за сравнение) който брат ми си търси на оферта от известно време. Между другото поне на дизайн е доста добър телефон, не съм го пробвал, директно му го изпратих.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • #87
                          От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                          Теленор
                          Първоначално публикуван от dexter_lab Преглед на мнение
                          кой тоз оператор, че жената търси нещо с повече нет
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #88
                            От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                            Сега гледам цените на Виваком от сайта им за бизнес клиенти за 30 лв.неограничени ,10 000 Мб...само не разбирам цени с ДДС или без са тези 30 лв.?

                            Ако са със ДДС ,да им звъня.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #89
                              От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Сега гледам цените на Виваком от сайта им за бизнес клиенти за 30 лв.неограничени ,10 000 Мб...само не разбирам цени с ДДС или без са тези 30 лв.?

                              Ако са със ДДС ,да им звъня.
                              За колко карти? Че събота говорих с един приятел и ако не бъркам за 13 карти за 13лв. неограничени минути и 7ГБ нет, ама не разбрах към кой оператор. Тези 30лв. са си доста, аз както по-горе писах за частен клиент с 1 карта успях да извоювам същото за 20лв..
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                Сега гледам цените на Виваком от сайта им за бизнес клиенти за 30 лв.неограничени ,10 000 Мб...само не разбирам цени с ДДС или без са тези 30 лв.?

                                Ако са със ДДС ,да им звъня.
                                С ДДС. При ВиваКом/Тел или там както са вече, най-трудното нещо е да се откачиш! Ако досега си мислиш,че си имал трудности с оператори, тук е яма бездънна.
                                Самата политика на компанията е таква, агресивна докато подпишеш. После не и пука за теб, ще видим, ще го оправим,ама изчакай и т.н И да ходиш до техни офиси, все тая.
                                Много, ама много добре си прецени нещата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X