Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате 2017?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Днес ми се обади някакво задъхано девойче от А1, и след като ми обясни колко супер дупер ултра мега ВИП клиент съм им и понеже договора ми изтичал, та да ми направели специално предложение. Викам - ми направете ми. Неограничени минути към всички мрежи в БГ (вкл и фиксирани), 20 ГБ нет на месец, 400 смс-а, плюс някакъв пакет с роуминг (войс +дата+смси) за държави извън ЕС, в роуминг в ЕС си ползвам неограничените минути и някаква част от националната дата. Тва тва сичкото за 34 лева с ДДС на месец плюс безплатен апарат. Поисках си Хуавей Р20, дават ми го за 650 или 680 кинта (не запомних), в магазините го гледам почва от 900 нагоре.

    Та не знам дали е пързалят или не, ама ми се видя добра оферта, та ще преподписвам.

    П.С. Частен клиент съм им.
    Ползваш ли такива количества разговори/данни/смс-и? защото ако не, то сигурен съм има и по-евтини оферти.

    Коментар


    • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

      Аз също съм частен клиент, но с 5 м-телски карти. Преподписах преди няколко седмици личния ми номер пре следните условия: 25 лв такса, неограничени разговори с всички мобилни и фиксирани, не помня колко смс, 12 ГБ интернет, 50 мин безплатни в роуминг и към съседите извън ЕС - Турция, Сърбия, Македония плюс 50 смс и 50 МБ в същите страни.

      Коментар


      • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

        И взех някакъв смартфон за чаветата за 20 лв.

        Коментар


        • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
          Ползваш ли такива количества разговори/данни/смс-и? защото ако не, то сигурен съм има и по-евтини оферти.
          Аз и досега плащах 32 или 33 лева, само че нета ми беше 15 гб, неограничените минути не включваха фиксирани мрежи, и нямах включени смс-и и роуминг извън ЕС.

          Дали ги ползвам реално - за датата определено, случяало се е да ми свърши ден два преди края на отчетния период. За смс-те - пиша чат пат. То и досега ми бяха някакви стотинки, ама накрая си идваха 2-3 лева отгоре от смс-и. За разговорите - не знам колко ползвам, говоря когато и колкото ми трябва. И макар и рядко, но се налага да се обаждам на стационарни номера - болници, държавни учреждения и т.н. Айде 2-3 лева и от тук.

          Сигурно си прав, и ако си направя абсолютно точна сметка какво и как ползвам, ще мога да намеря нещо с 2-3-4 лева по евтино, ама честно казано не ми се занимава. Да ставаше въпрос за група с 200 карти - да. Ама за една карта да тръгна да се занимавам...
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

            Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
            Tи си вторият който казва за проблеми в мрежата им! Моля дай някакви примери, че тези дни ще подписвам с тях след като Вивакомката ме оте*а
            Съобщения от рода на - "Телефона на абоната е изключен или извън обхват" при пълен сигнал индикатор . Това когато ме търсят или аз търся някого. Налага се да ограничавам телефона на 2G или 3G . Така беше и когато Мтел подменяха клетки, дежурният отговор беше - ..оптимизация на мрежата за подобряване на услугата... Сега пак почти същите проблеми. Вероятно заради рекламата за сигурната мрежа. За сметка на това никога не съм имал проблеми със сметки и тем подобни. Това с техническите проблеми се отнася за район край северната ни граница та не съм сигурен колко е представителна извадката. Нооо същото ми се случи и в Плевен - след като приключих разговор ми излезе съобщение че" №... ме е търсил....." Оказа се че докато съм говорил при опит да ме изберат мрежата е отговорила че "Телефона на абоната е изключен или извън обхват". Днес мисля да се оплаквам да видя какъв ще е отговорът .
            Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

            Коментар


            • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

              Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
              Съобщения от рода на - "Телефона на абоната е изключен или извън обхват" при пълен сигнал индикатор . Това когато ме търсят или аз търся някого. Налага се да ограничавам телефона на 2G или 3G . Така беше и когато Мтел подменяха клетки, дежурният отговор беше - ..оптимизация на мрежата за подобряване на услугата... Сега пак почти същите проблеми. Вероятно заради рекламата за сигурната мрежа. За сметка на това никога не съм имал проблеми със сметки и тем подобни. Това с техническите проблеми се отнася за район край северната ни граница та не съм сигурен колко е представителна извадката. Нооо същото ми се случи и в Плевен - след като приключих разговор ми излезе съобщение че" №... ме е търсил....." Оказа се че докато съм говорил при опит да ме изберат мрежата е отговорила че "Телефона на абоната е изключен или извън обхват". Днес мисля да се оплаквам да видя какъв ще е отговорът .
              Благодаря, все повече ме отказвате от А1, ама още съм на кантар - в понеделник ще я приключа тази сага

              Коментар


              • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                И аз Коледно трябва да си махам 4те договора от А...л тел 1и99.9% май ще пробвам Виваком .В бачкането служебните са Вива ,аз мттел и първите на много повече места има обхват,в планините също.
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                  Добре, има ли някой с препоръка за ползване на "интернет от СИМ" и към кой оператор. Т.е. сим-картата да си е само за интернет, без разговори.
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                    Днес ми се обади някакво задъхано девойче от А1, и след като ми обясни колко супер дупер ултра мега ВИП клиент съм им и понеже договора ми изтичал, та да ми направели специално предложение. Викам - ми направете ми. Неограничени минути към всички мрежи в БГ (вкл и фиксирани), 20 ГБ нет на месец, 400 смс-а, плюс някакъв пакет с роуминг (войс +дата+смси) за държави извън ЕС, в роуминг в ЕС си ползвам неограничените минути и някаква част от националната дата. Тва тва сичкото за 34 лева с ДДС на месец плюс безплатен апарат. Поисках си Хуавей Р20, дават ми го за 650 или 680 кинта (не запомних), в магазините го гледам почва от 900 нагоре.

                    Та не знам дали е пързалят или не, ама ми се видя добра оферта, та ще преподписвам.

                    П.С. Частен клиент съм им.
                    Моят договор е изтекъл, та попитах в офис на А1, предлагат ми почти същото като на теб, но с дребни разлики нагоре в услугата(22ГБ, и малко отгоре смс-и), за 38лв/месец. Също и отстъпка за апарат.
                    В момента настоящият ми договор е станал безсрочен, включва неограничени минути в България, 8ГБ нет, и не знам още какво, което не ползвам, и плащам 33лв/месец.
                    Реално нищо от новата оферта не мога да ползвам, щото съм все за кратко в България. Само включените минути за Сърбия, и други страни извън ЕС, могат да са ми от полза, но пак сравнително рядко.

                    Иначе за покритието, онзи ден си пообиколих бабите и имотите им по гори и планини, не можах да намеря място без покритие и без добър мобилен интернет, та на места има и 3G/4G. Това в Стара планина - Искърското дефиле, Гара Лакатник(плюс Лакатнишките скал),с. Лакатник, хижа Тръстеная, село, и гара Бов.
                    Въобще...разбрах го Сталоун с лафа, че у България има мобилен нет и в гора с вълци.
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                      18 лв.без ДДС , неограничени разговори,5000 Мб на макс скорост,3200 в Европа

                      На фирмата

                      Подписах това без да се пазаря.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                        Интернета е нещото за което се стискат и трите оператора.

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                          Това им е посл. проблем на нашите оператори. Мисля няма мобилен оператор на света, който да не се стиска за мобилни данни...

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                            Виваком два вида планове.
                            18 лв. Непграничени разговори и 6 гБ. Съответните роуминг али балита.
                            20 лв. неограничени разговори, 8гБ и 100 мин. към европейски оператори.
                            Доволен за сега.
                            Преди 6-7 дни стана някакъв срив в мрежата им и сега компенсират с два пакета по 1000 мБ с активация до 03.08 и продължитешност 30 дни.
                            Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                            freelander 1,8 2001g.

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                              Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                              Интернета е нещото за което се стискат и трите оператора.
                              Като прочетох твоето мнение и се замислих, за моите едномесечни борби за "5" лева надолу и се сетих за първият си ГСМ от "Цитрон" - 100$ за СИМ картата >100$ на месец при 24 клетки в Цялата страна и супер икономични разговори (когато въобще успеех ), естествено Нямаше мобилен Интернет .....
                              Извървян е огромен път, сега "неограничени" разговори, данни на корем (поне от мойте карти на никой не му свършват ), покритие на най-неочаквани места (е поне някой оператори, че Теленор табелата край на Етрополе я етът като край на сигнала ), че и на крака да ни дойде девойката и да ни "ухажва" за договора ...
                              Дали не се разглезваме нещо между другото миналият месец обиколихме цяла европа (7-8 държави) - мобилните им данни са ГОЛА ВОДА в сравнение с нашите - ПОВСЕМЕСТНО - Не се шегувам...
                              Но борбата за по-добри условия продължава!!!
                              Надявам се тези дни да преподпиша, поне на оферта нещата изглеждат добре - да видим реалният договор

                              Коментар


                              • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                                Да допълня че към това дадоха и тел
                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                18 лв.без ДДС , неограничени разговори,5000 Мб на макс скорост,3200 в Европа

                                На фирмата

                                Подписах това без да се пазаря.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X