Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате 2017?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

    С всички оператори е така и причината е елементарна - реалността е, че не можем при месечна сметка 30-40 лв. да очакваме обслужване.
    Доказано многократно при различни доставчици.

    Ако не друго, тарифите са смехотворни - дали ще плащам 18,54 или 25,36 на месец е все тази (плащам 60лв при Виваком за всичко неограничено, лесно за смятане после ).

    Някакво чувство на лична обида има, минал съм през това състояние, преди да стигна до заключението, че няма смисъл - чиста загуба на време, без шанс за промяна на нещо.


    Коментар


    • #92
      От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

      Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
      С всички оператори е така и причината е елементарна - реалността е, че не можем при месечна сметка 30-40 лв. да очакваме обслужване.
      Доказано многократно при различни доставчици.

      Ако не друго, тарифите са смехотворни - дали ще плащам 18,54 или 25,36 на месец е все тази (плащам 60лв при Виваком за всичко неограничено, лесно за смятане после ).

      Някакво чувство на лична обида има, минал съм през това състояние, преди да стигна до заключението, че няма смисъл - чиста загуба на време, без шанс за промяна на нещо.
      40лв на месеж е много за това което получваш насреща. Даже изключително много.

      Коментар


      • #93
        От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

        Мойта такса е 35лв. Неограничени национални минути, 20гб мобилен интернет, 1000 мунити роуминг ЕС, 1000мб роуминг мобилен нет и международни разговори 1000 минути.
        До сега не съм успял да изхарча нищо от лимитираното. Доволен съм, като изтече договора ще му мисля, но ново предложение нямам намерение да приемам. Или договаряйте същите условия или по-добри, не им се връзвайте.

        Коментар


        • #94
          От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
          ... най-трудното нещо е да се откачиш!...
          Много е лесно отиваш в другият оператор подписваш договор и документи за прехвърляне и забравяш за предишният (само сменяш картите) поне докато ти изтече договора
          Аз от 10-ина години - всяка година правя "търг" между операторите за моята фирмичка и който ме спечели ме обслужва една (рядко две) години и пак, до сега работеше, да видим за в бъдеще.
          А колега blago72 по-горе е прав, не можем да очакваме фантастично обслужване за "5 лева" , но и аз съм най-добре като не ми се налага да се чувам/виждам с тях за целият срок на договора!

          Коментар


          • #95
            От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

            А какво направиха с роуминга на данни в ЕС операторите, че нещо описанията им са мъгляви. Колко от данните по договор в Бг се ползват в ЕС?

            Коментар


            • #96
              От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

              Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
              Много е лесно отиваш в другият оператор подписваш договор и документи за прехвърляне и забравяш за предишният (само сменяш картите) поне докато ти изтече договора
              Аз от 10-ина години - всяка година правя "търг" между операторите за моята фирмичка и който ме спечели ме обслужва една (рядко две) години и пак, до сега работеше, да видим за в бъдеще.
              А колега blago72 по-горе е прав, не можем да очакваме фантастично обслужване за "5 лева" , но и аз съм най-добре като не ми се налага да се чувам/виждам с тях за целият срок на договора!
              И в един момент се оказва, че "случайно" някой е забавил това документално прехвърляне при тях, и ти се трупат едни сметчици ... И ходиш да се разправяш да си оправят бакиите при тях ...

              Коментар


              • #97
                От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                40лв на месеж е много за това което получваш насреща. Даже изключително много.
                Спомените ми за движенията на цените и това, което можеш да купиш са противоположни.

                В моите очи това е дребна сума, на фона на цените на нещата.

                По-важно е качеството на услугата, ако може и обслужване (не може), щеше да е супер.


                Коментар


                • #98
                  От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                  Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                  Мойта такса е 35лв. Неограничени национални минути, 20гб мобилен интернет, 1000 мунити роуминг ЕС, 1000мб роуминг мобилен нет и международни разговори 1000 минути.
                  До сега не съм успял да изхарча нищо от лимитираното. Доволен съм, като изтече договора ще му мисля, но ново предложение нямам намерение да приемам. Или договаряйте същите условия или по-добри, не им се връзвайте.
                  Казусът при мен е интернет. Сегашният ми план е неограничен по скорост и обем в БГ.
                  Харча 40-50GB.


                  Коментар


                  • #99
                    От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                    40 50gb интернет? Какво правиш с тоя телефон, че генерираш такъв трафик ?

                    Коментар


                    • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                      40 50gb интернет? Какво правиш с тоя телефон, че генерираш такъв трафик ?
                      Нормална бизнес употреба, рядко гледам видео-съдържание.
                      Често вкъщи използвам телефона за hotspots, поради значително по-голямата скорост на LTE спрямо домашният ми доставчик. Отново за бизнес цели.


                      Коментар


                      • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                        А какво направиха с роуминга на данни в ЕС операторите, че нещо описанията им са мъгляви. Колко от данните по договор в Бг се ползват в ЕС?
                        Края на миналия месец направихме европеиско трип-че с кола - резултата е с 50% по-висока сметка - във фактурата пише GPRS - звъня на 121 (Виваком) и питам защо така - ми в швеицария и Сърбия сте ползвали затова - казвам им че и в двете страни сме си спирали данните (Факт!) - ми той телефона ви сам може да си ги е пуснал... какво да кажа, платих им ама се разделяма (за сега )

                        Коментар


                        • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                          С ДДС. При ВиваКом/Тел или там както са вече, най-трудното нещо е да се откачиш! Ако досега си мислиш,че си имал трудности с оператори, тук е яма бездънна.
                          Самата политика на компанията е таква, агресивна докато подпишеш. После не и пука за теб, ще видим, ще го оправим,ама изчакай и т.н И да ходиш до техни офиси, все тая.
                          Много, ама много добре си прецени нещата.
                          Хм... Откачал съм се и то доста лесно и коректно... За разлика от прословутите саги с Мтел ..
                          Имал съм проблеми с дефектна сим-карта... Директно оставиха в офиса ми 2-3 празни карти за всеки случай (активацията става по телефона)... За смяна на тарифен план - един мейл е достатъчен...
                          За друго не съм ги викал - не са ми и трябвали...
                          За цените - под 15лв без ДДС за 4000 национални + международни 1ва група минути/12ГБ нет и разни минути изходящи и входящ роуминг в ЕС (освен 4000 роуминг в ЕС)..
                          Във фактурите пише и какъв нет е отпуснат в роуминг - при мен е някъде около 5.5ГБ...
                          Общо взето ако не хвана планината за повече от 2 седмици, ми стига нета... А разговорите винаги ми остават доста...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                            Аз през My Telenor сменям планове, добавям пакети и клонирам нови карти, имам десетина празни и ми отнема минута да сменя симкарта. Акаунта ми е разбран човек и се разбираме с две думи, това ми липсва при другите и срещам неразбиране и некомпетентност с постоянно сменящ се персонал. Не винаги цената е определяща.

                            Коментар


                            • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                              Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                              Края на миналия месец направихме европеиско трип-че с кола - ...
                              А в ЕС телефоните сами ли си избираха оператора или трябва предварително да се пита Виваком за предпочитани?

                              Коментар


                              • От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                                Да докладвам и за договора на приятел на по-малко от месец. Теленор - 30лв., неограничени минути, 20ГБ интернет, 160мин. роуминг и 4ГБ роуминг. Пиша не за друго ами преподписващите да знаят какво могат да очакват, че трябва да си луд да сключиш договор на офертите от сайтовете им, трябва да се пазариш.
                                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                                Телефон - в профила!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X