Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате 2017?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

    Ясно, щот аз днес преподписах един договор там. Нищо не ми казаха.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #62
      От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

      В "новия" А1 ми изчезнаха фактурите и надявам се задълженията
      Има ли друг така поновому обслужен?
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • #63
        От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

        В рамките на 1 година ги има т.е. от Юни 2017 до сега. По-старите ги няма.

        TT
        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

        Коментар


        • #64
          От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
          В "новия" А1 ми изчезнаха фактурите и надявам се задълженията
          Има ли друг така поновому обслужен?
          Днес питах сравнително отговорен кадър от А1 дали ще сменят билинга, щото ако го сменят да си знаем и да се спасяваме от малкото услуги, които ползваме. Отговор: твърдо НЕ! Но е факт, че пак забатачват нещо в тази насока.

          Коментар


          • #65
            От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

            На мен пък ми излезна задължение на карта за данни, която съм прекратил преди 5г. За сега виждам фактурата само в интернет банкирането.


            Коментар


            • #66
              От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

              Мдаам, на бобешки номер който от година няма сметки, сега цъфнаха 3лв. за плащане
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • #67
                От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                А1 почнаха с новите предложения за подаръци!Тия техни подаръци съм ги ял!А мерси им казах нема нужда,па и съм им в"черен списък"/така ми казаха/некъв,страшен,защото не искам реклами през СМС!Само още 3 месеца договор и се самоизключвам от всичките им списъци ,заедно с всички вкъщи!Така се печелят клиенти,с малоумщина ,лъжи и ниско ниво на качеството на услугата!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #68
                  От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                  Има хора, които все още лапат въдицата с подаръци или някоя джаджа и в замяна на това се зашиват с двегодишен договор с висока такса.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                    Моля Ви се, озаглавете си правилно темата - казва се "Кой мобилен оператор Ви използва", а не кой м.о. ползвате
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #70
                      От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                      Моля Ви се, озаглавете си правилно темата - казва се "Кой мобилен оператор Ви използва", а не кой м.о. ползвате
                      То в такъв случай най-добре "Кой мобилен оператор Ви е*е " [emoji1] [emoji1] [emoji1]

                      TT
                      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                      Коментар


                      • #71
                        От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                        МентАл1 съм ги отписал за телефония преди две години.Имам към тях ТВ и Нет ама и тва ще го махам.Макар че интернета им е читав.
                        За една карта памет,спряна преди ТРИ години ми изкараха едни 12 кинти тая година и беха големи разправиЙ до де не ми светнА че по добре да им ги дам,отколкото да губя време и нерви!
                        Та,на доизживяване са ми ......
                        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                        0888854582
                        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                          Днес Виваком имаше голям срив (поне във Варна)... Вярно, че не се бе случвало скоро, ама все пак е гадна работа...
                          Падна всичко - офисния нет, мобилния и разговорите...
                          А телефона изпадна в такъв ужас, че само се рестартираше (явно мрежата му връщаше нещо, което не може да смели, и system директно забиваше, след което явно watchdog го рестартираше)
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Днес Виваком имаше голям срив (поне във Варна)... Вярно, че не се бе случвало скоро, ама все пак е гадна работа...
                            Падна всичко - офисния нет, мобилния и разговорите...
                            А телефона изпадна в такъв ужас, че само се рестартираше (явно мрежата му връщаше нещо, което не може да смели, и system директно забиваше, след което явно watchdog го рестартираше)
                            Уотч кво ?

                            Коментар


                            • #74
                              От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                              Днес Виваком имаше голям срив (поне във Варна)... Вярно, че не се бе случвало скоро, ама все пак е гадна работа...
                              Падна всичко - офисния нет, мобилния и разговорите...
                              А телефона изпадна в такъв ужас, че само се рестартираше (явно мрежата му връщаше нещо, което не може да смели, и system директно забиваше, след което явно watchdog го рестартираше)
                              в цялата страна извън София! Аз нямах телефон за два часа - не е болка за умиране, но бяхме с децата в гората ...
                              освен това договора ми с тях изтича на 30-и този месец и те искат да ми вдигната таксата - докато има алтернатива това не бих си го причинил ама и алтернативите са пълна трагедия...
                              Последно редактирано от alex_markov; 23-07-18, 17:20.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                                Те това е лошото,че всякакви алтернативи са дърво,ама по-малкото зло в случая!Ментел не са по-добре,от Теленор ревът яко.......
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X