Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първи впечатления от Runbo X5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Първи впечатления от Runbo X5

    Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
    Пусна духа от бутилката...
    Демек?............какво си му направил и с каква цел...........?
    Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
    Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
    Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
    Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

    Коментар


    • От: Първи впечатления от Runbo X5

      Здравейте , не познавам никого тук. Приветствам всички наскоро си купих ЦР-В и си направих регистрация тук, та попаднах и случайно на темата за китайските Рънбота. Та от фирмата един колега и аз си поръчахме от Софийската Фирма СмартШоп ООД през Април 2 броя китайски Рамбо телефони Runbo X5 , за по 599 лева парчето. На колегата телефона не е мръднал, железен , до колкото знам разбира се не чупи орехи и тухли с него за да издевателства над машинката, но моя излезе голям боклук. От менюто за заключване на клавиатурата с картинка от точки които свързваш с пръсти телефона често забиваше и се рестартираше сам около 29 последователни пъти. не се бъзикам. КОГАТО ми се случи за първи път без да губя време го пратих в София на онези хомосексуалисти от
      СмартШоп ООД. от там държаха телефона ми 16 дена (ПЪРВИЯТ ПЪТ) и накрая ми се обадиха че телефона не забивал, не се саморестартирал. едва ли не съм се бъзикал !!!, когато ми го върнаха , първият ден ми направи пак същият номер. обадих им се, разбира се изискваха да заснема видео клип на случващото се, направих го, пратих го пак. този път за 12 дена и пак нищо , при тях не бил забивал. Пълни идиоти. накрая си поиграх доста, рових в нета, в руски сайтове, в китайски сайтове. разбрах че ако не ползвам въобще това с Patterna, няма да прави номера, така и стана. До преди седмица, когато един колега от бъзикане ми изтърва телефона в градския Фонтан на 12 сантиметра дълбочина на водата, Е разбира се викам си, а той нали е екстра шибаният килър на смъртта тоя мадър факър IP67 специалния сертификат за водонепроницаемост, не е просто водонепромокаемост нали ?, гугъл мугъл, голямо хвалене, разбира се да, проверих капачето отзад за слушалите и усбто и капака на батерията с 6 те болтчета. Но, телефона почна да си пуска камерата сам, когато си решеше, и през нощта докато никой не го пипа и през деня докато съм в Интернет или гледам времето в Синоптик, шибана работа, тоя проблем изчезна от само себе си както се беше появил обаче оня ден в неделя като излязоха едни зелени черти и като си останаха там и вече превъртях .
      Обадих се на ония отново. И като ми казаха че било софтуерен проблем, като ми казаха че с factory reset ще съм си решил проблемите си които били мои, и специалист ще установявал в лаборатория 40 дена дали съм имал право на претенции за друг телефон и вече стана много. Обясних им учтиво че проблема го направя техен, че нямам претенции а Права !!! И им казах че са малоумни, некомпетентни.
      След това писах на Tintele global co.,ltd производителят на Рънбо в Китай, казах им проблемите си и името на фирмата дистрибутор в България, обади ми се някаква мацка, поискаха ми IMEI на телефона, дата на закупуване и ме поканиха да го изпратя до Шензен , до фабриката им , попитаха ме какво бих желал, и като казах нов телефон ми казах че ще ми пратят Q5 новия с 2 та гига Рам и 32 Гб вътрешна памет, с новия процесор и т.н, . Усмихвам се и евала на тия хора, нито пари ми искаха,нито нищо, нямам думи честно.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_5872.jpg
Прегледи:1
Размер:77.9 КБ
ID:5611271Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_5882.jpg
Прегледи:1
Размер:134.0 КБ
ID:5611275Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_5881.jpg
Прегледи:1
Размер:109.7 КБ
ID:5611272Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_5884.jpg
Прегледи:1
Размер:119.5 КБ
ID:5611276
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от nickbochev; 22-09-14, 10:06. Причина: правопис и квалификации

      Коментар


      • От: Първи впечатления от Runbo X5

        Аз съм колегата потвърждавам всичко от горенаписаното.

        Коментар


        • От: Първи впечатления от Runbo X5

          Първоначално публикуван от peshunov Преглед на мнение
          Бъдете много внимателни с "неубиваемия" телефон!!! Вчера сутринта ми падна от кревата и се счупи копчето вкл/изкл.
          И при мен, явно е конструктивна недомислица.

          Как предлагате да процедирам, апаратчето се води гаранционно
          Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
          „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
          LZ1EMS

          Коментар


          • От: Първи впечатления от Runbo X5

            Продаваш го скоропостижно с някаква загуба и закупуваш тозчас - Samsung S4 Actve.
            Пътят е целта.

            Коментар


            • От: Първи впечатления от Runbo X5

              Това със продаването е добра идея!
              Докторе, Днес го отворих и го включих. Ще го ползвам така поне за сега. Смяната на копчето не е проблем, ако имаш човек с поялник и ръце от раменете.
              HONDA XL650

              Коментар


              • От: Първи впечатления от Runbo X5

                Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                Продаваш го скоропостижно с някаква загуба и закупуваш тозчас - Samsung S4 Actve.
                Има ли вградена радиостанция
                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                LZ1EMS

                Коментар


                • От: Първи впечатления от Runbo X5

                  прочети отзивите за него. Зареждат го по 2 пъти на ден
                  HONDA XL650

                  Коментар


                  • От: Първи впечатления от Runbo X5

                    Няма радиостанция и лазерче Е,зареждането е всеки ден, но няма проблеми при падане,мокрене,плейване на видео и всичко останало
                    Пътят е целта.

                    Коментар


                    • От: Първи впечатления от Runbo X5

                      И Runbo-то нямаше.
                      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                      LZ1EMS

                      Коментар


                      • От: Първи впечатления от Runbo X5

                        Впечатленията са ми от една година ползване.
                        Пътят е целта.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X