Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първи впечатления от Runbo X5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Първи впечатления от Runbo X5

    Ако решиш да го продадеш се обади.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #47
      Re: Първи впечатления от Runbo X5

      Отвори му всичко възможно и го сложи на топло - има малък шанс за няколко дни да изсъхне и да тръгне. Не се хващай да му купуваш части и то при положение, че не знаеш какво му е. Ще ти излезе златен. По добре го продай за части.

      Коментар


      • #48
        От: Първи впечатления от Runbo X5

        Ако някой все пак се интересува за активността на двете карти и при Runbo x5 ситуацията е същата!
        -tested-
        OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

        Коментар


        • #49
          От: Първи впечатления от Runbo X5

          Вече има Runbo X6 с четириядрен MTK6589 на 1.5GHz, 2GB RAM, 5" 1280x720, 13MP камера и 4500mAh батерия. На външен вид същия, но на скромната цена от 630$

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2-500x500-500x500-500x500.jpg
Прегледи:1
Размер:42.9 КБ
ID:5530061

          Освен това е излязъл Runbo X5+. По-долу са разликите с оригиналния X5. Тези разлики са 100$ повече, т.е. може да се купи за 430$.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gjj.jpg
Прегледи:1
Размер:73.9 КБ
ID:5530064


          И да не забравяме Runbo таблета T70:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1FZ21544-1.jpg
Прегледи:1
Размер:37.3 КБ
ID:5530068

          MTK6577 1.0G Hz
          Power VR SGX531 Ultra
          1GB RAM
          7" IPS/AFFS 1024х600
          3G
          GPS
          Радио
          11000MAh батерия

          Нещо не мога да намеря цена в $, но руснаците го продават за 15500 рубли, което са около 500$.


          А по-долу са всички 5 версии на Runbo X5:
          Runbo X5 UHF (400-470мгц) (первая версия X5, камера 5mpx), выпускалась с ноября 2012 по март 2013
          Runbo X5-W UHF (400-470мгц) (вторая версия X5, изменения относительно первой версии: камера 8mpx, датчики давления и температуры, стекло Gorilla), выпускалась с апреля 2013 по август 2013, самая часто встречаемая версия
          Runbo X5-W VHF (136-174мгц) (вторая версия X5, то же самое что и X5W, но другой модуль рации), выпускалась с апреля 2013 по август 2013
          Runbo X5-King UHF (400-470мгц) (третья версия X5, изменения относительно второй версии: экран 4.5", остутствуют кнопки на передней панели), текущее производство
          Runbo X5-King VHF (136-174мгц) (третья версия X5, то же самое что и X5-King, но другой модуль рации), текущее производство
          Последно редактирано от silverfox; 24-10-13, 23:10.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #50
            От: Първи впечатления от Runbo X5

            А по твоя телефон има ли забележки? Вече бая го ползваш и ако софта не е наред си мисля, че ще проличи вече....
            HONDA XL650

            Коментар


            • #51
              От: Първи впечатления от Runbo X5

              Софтуерно си е перфектен. Точно както съм описал тук:
              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
              Ами досега не съм имал никакви проблеми с него. Натъпкал съм го с приложения, рутнат е, преоразмерена му е паметта... Мих го няколко пъти на чешмата и няма проблем. Батерията между 100 и 90% и между 30 и 15% не отчита много вярно и уж пада бързо в тези интервали, но пък си държи от няколко дена до седмица в зависимост от ползването, а аз го ползвам доста.
              С единствената разлика, че след като калибрирах батерията вече ги няма тези грешни отчитания. Има 3 навигации - iGo, Sygic и Navitel. Всички работят перфектно. Игрите и приложенията си вървят. Все още не съм срещнал нещо, което да не тръгне. В момента игрите и програмите са ми заели 4 екрана, като от последния само най-долния ред не е пълен.

              Тръгвам сутрин за Финландия. По пътя до София проверявам мейла, facebook, чета новини, разговори. На летището същото. 2 полета гледам филм, играя игри. На летището където прекачвам търся WiFi, разговори. Във Финландия разговори, навигация около 30мин. Настанявам се в хотела в 8 вечерта (12 часа след тръгването) - батерията на над 60%.

              Един път докато говорех падна на плочките. Понеже той си падна като тухла, всички наоколо се обърнаха Аз обаче спокойно си го взех и си продължих разговора. Единствената забележка от падането:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8291.jpg
Прегледи:1
Размер:73.5 КБ
ID:5530086

              Както писах и преди, се появи една малка драскотина на дисплея, въпреки, че трябва да е Горила, но нея не успях да я снимам със светкавицата така че да се види. Утре на слънце.
              Последно редактирано от Preslav Peychev; 25-10-13, 06:46.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #52
                Re: Първи впечатления от Runbo X5

                Горилата и тя се драска, вярно малко по-трудно но се драска. Като цяло телефона може би работи (софтуерно) добре, защото на дали някой си е играл да пише софтуер за него - просто са хванали андроида и са го компилирали с драйверите за съответното дъно - понякога голЕмите фирми сами си съсипват софтуера на телефона, пишейки разни шарени забавлениея

                Коментар


                • #53
                  От: Re: Първи впечатления от Runbo X5

                  Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                  Горилата и тя се драска, вярно малко по-трудно но се драска.
                  Със сигурност е така, но старото ми Defy какво ли не видя за 3 години и така и не успя да се одраска. А тоя кога успя...
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #54
                    Re: Първи впечатления от Runbo X5

                    Намерил си подходящ материал да го надере. Моето старо боино ХТЦ дезаер също изкара много време без драскотина - сега има няколко но след като го изпуснах и за да умекотя удара му набих един шут, в следствие на което се плъзна по дисплей на асфалта, явно е намерил и той подходящ материал, защото се получиха няколко дребни драскотинки. Другото е огледай добре стъклото на някои телефони слагат скрин протектор който няма да забележиш.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Първи впечатления от Runbo X5

                      ХА ми,че то и аз имам такъв телефон х5 ама има малко разлики от тук показаните Х5-ци!малко ми е големичък ама е страшна техника
                      Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                      Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                      Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                      Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                      Коментар


                      • #56
                        От: Re: Първи впечатления от Runbo X5

                        И аз имам такъв телефон ама е х5+
                        Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                        Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                        Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                        Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                        Коментар


                        • #57
                          От: Първи впечатления от Runbo X5

                          Проблем! Купих си и аз рунбо х5, но ми дава "грешен imei". Имало ли е такова при теб?
                          HONDA XL650

                          Коментар


                          • #58
                            От: Първи впечатления от Runbo X5

                            Ще може ли да споделиш кой приложения си сложил на машината, поздрави!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Re: Първи впечатления от Runbo X5

                              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                              Със сигурност е така, но старото ми Defy какво ли не видя за 3 години и така и не успя да се одраска. А тоя кога успя...
                              Пробва ли си го във вода за по дълго време? Нещо се двоумя м/у соним или рунбо!
                              П.С
                              Гледах едно клипче, задържа влага вътре:
                              http://www.youtube.com/watch?v=OPzWYs5wrX8
                              Последно редактирано от Marin Stoyanov; 12-02-14, 08:26.
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • #60
                                От: Re: Първи впечатления от Runbo X5

                                Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                                Пробва ли си го във вода за по дълго време? Нещо се двоумя м/у соним или рунбо!
                                П.С
                                Гледах едно клипче, задържа влага вътре:
                                http://www.youtube.com/watch?v=OPzWYs5wrX8
                                Мда това клипче говори красноречиво за китайското качество било то и за такъв клас телефон. Като гледах клипа на първата страница постнат в първия пост се впечатлих доста от клипа на китайците ама като се замислих при всеки тест дето са правили всеки път са сменяли като нищо телефона с нов при всеки тест. Едно е на клип с цел реклама друго си е ползване в реални условия като в последния пост. Яко пуска влага този телефон. Но според мен той не е предназначен за работа под вода. Обикновено целта е да издържа падане или намокряне ама не и и продължително киснене във вода. Пък и за тези пари толкоз.
                                Между другото тези дни Панасоник пуснаха телефон от серията Tough но забележете цената 1100-1200$ и както знаете там няма компромиси с качеството и тестовете за издържливост .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X