Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Влез в Google play (трябва да имаш икона при приложенията/програмите), цъкаш горе на лупичката и пишеш music player, избираш си един, инсталираш го и готово.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      По спомени самсунг си има дефолтна програмка за музика, някъде из приложенията се шмитка, просто трябва да си направиш директен път .
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Има дефолт play musuc:-) свали си нещо от гугъл плай има много.

        Коментар


        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          След малко ще запаля една четворка , че няма ток, не си падам по марката и стои в чекмеджето, ще пиша какво има и къде . Няма нужда от гугъл плей.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Запали - в "приложения" се кипри щатно самсунско "музика". Точка.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Здравейте
              Преди две седмици ъпдейтнах Андроида до версия 4.4.4 на Xperia M2. От тогава всички мейли на кирилица ги получавам на маймуница. Това е на фабричното приложение за мейли. Пробвах да кача Outook на MS ама нещо нестава. Някакви идеи?
              Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

              Коментар


              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                Имаш гугълска поща, там си настройваш да получаваш от друг акаунт. Поне за проба.

                Коментар


                • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Привет, може ли да се настрои телефона да не се отключва когато има "хендс фри" под формата на слушалки?
                  Т.е. телефона ти е в джоба, звъни дигаш от копчето на слушалките, екрана се активизира и почва една какафония....
                  друга ситуация: Имам и един умен часовник, от него мога да откажа разговора, свързан е с "блутут". При отказ пак се отключва екрана и става лудница докато ми е в джоба.
                  Телефона е Сони Z1 compact 4.4.4
                  Благодаря.

                  Коментар


                  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Пък аз искам когато има блутоот хендсфрее,да вдига сам
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      чичко Гугъл казва, трбва приложение
                      https://www.google.bg/webhp?sourceid...with+handsfree
                      ако ти хареса някое сподели

                      Коментар


                      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        Здравейте !!!
                        Днес без да искам си върнах фабричните настройки на телефона който е HTC Desire 610...по късно видях че галерията ми беше изцяло променена а заедно със нея и клавиатурата !!! Някои ако знае как да си ги поправя или възстановя моля да ми помогне !!!
                        Благодаря !!!

                        Коментар


                        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          Здравейте, на SAMSUNG Galaxy s6 edge незнайно как от падащата лента отгоре за бърз достъп ми изчезна иконката за пускане и спиране на мобилни данни. На идея си нямам как изчезна, как да я добавя, мъчих се и не става...
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2015-06-15-19-14-16.jpg
Прегледи:1
Размер:35.5 КБ
ID:5666619
                          Ако е машина, нека бъде немска!
                          XJR 1200
                          ETZ 150
                          Kawasaki Ninja ZX10R

                          Коментар


                          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            Здравейте колеги,
                            Имам ядове с моята играчка GALAXY S5 ACTIVE, преди него имах нокия 700 и там при входящо повикване ми казваше името на търсещия в блутут слушалката. На самсунга го произнася от самия GSM и не успявам да разбера кой ме търси. Има ли начин да го накарам да говори в слушалката
                            Последно редактирано от batsasho1; 18-06-15, 22:51.
                            Audi Q7 - продава сe ... http://www.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=934535&d=1508126732

                            Коментар


                            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              Първоначално публикуван от batsasho1 Преглед на мнение
                              Здравейте колеги,
                              Имам ядове с моята играчка GALAXY S5 ACTIVE, преди него имах нокия 700 и там при входящо повикване ми казваше името на търсещия в блутут слушалката. На самсунга го произнася от самия GSM и не успявам да разбера кой ме търси. Има ли начин да го накарам да говори в слушалката
                              Щом го произнася, най-вероятно "проблема" е в Блутут слушалката, те биват "два" вида - по-простите могат да прехвърлят само разговора, по-добрите имат и двата блутут профила и прекарват всички звуци (музика, нотификации и т.н.) т.е. би трябвало да чуваш и гласа.
                              Аз ползвам Плантроникс 90 и съм много доволен, дори се опитва да заглушава вятъра докато карам колело
                              Успех

                              Коментар


                              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                И аз съм с плантроникс и бях със същата слушалка на нокията, не е от слушалката проблема
                                Audi Q7 - продава сe ... http://www.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=934535&d=1508126732

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X